Treść opublikowana przez karolasterka
-
[B5 AHU] Problematyczny przewód
i po robocie, nie obeszło się bez ściągania zderzaka, z odkręceniem poszło lekko bez problemu, a przewód kupiłem na szrocie u znajomego za 50zł z vw passata b5 z 97r benzyna i mimo tego że numery były inne pasował p&p
-
[B5 1Z] Przewody klimy audi a4 vw passast b5
ja z własnego doświadczenia mogę CI powiedzieć że będą pasowały ( mimo tego że numer był na nich inny, a vw b5 to jakaś tam benzyna 20V), dziś wymieniałem ten przewód co idzie od sprężarki do skraplacza i pasował p&p dokupiłem tylko nowe oringi ( uszczelniacze) i trzeba kupić jakieś specjalne bo te zwykle czarne się nie nadają... PS. u mnie ten przewód był aż w 2 miejscach przetarty ( część gumowa o gwint wystającej śruby, część aluminiowa o stabilizator) .Teraz przewody są ułożone tak żeby o nic nie ocierały. Dodatkowo zrobiłem na całe przewody osłony z grubego węża( na prawdę grubego ) i teraz jest mniejsze prawdopodobieństwo że coś się poprzeciera
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No Pany w końcu mogłem się zalogować bo do tej pory jakieś problemy były Podziękował za spocika tylko szkoda że wszyscy tak trochę szybko buta dali ale nie ma co my z jokerem najdłużej się "spociliśmy" [br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 22:23_________________________________________________filip za tani ten wóz dla Łukasza ale od biedy do upalania może być :gwizdanie:
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
dreamweb ja proponuję załóz wątek w dziale sprzedam bo tu małe OT sie robi i zainteresowanie jest spore
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
dreamweb pamiętaj o kolejności zamówień
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
Poszło PW 1 zamówiona
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no to miałeś przygodę :gwizdanie: mój znajomy ma A8/s8 i jak wymieniał wahacze to mu też zwrotnica padła, nowa kosztuje do niego chyba 3000 tys. pln ostro ale zwrotnica zwrotnica, w zimę nie minął się na wąskiej drodze i zaczepił koleś go o lusterko ( ori) które kosztuje 2500 tys. gdyby nie to ze ma kuloodporne ( i jakieś takie ze się nie nagrzewa wnętrze w upalne dni) szyby to i szyba byłaby do wymiany :gwizdanie: ale 1200 za zwrotnice to też powala :gwizdanie:
-
[ALL] Ja
to tylko przez tą pompkę można?
-
[ALL] Ja
nawet nie wiem jaką ma,ale czemu cienkiego przewodu przez wlew nie mogę włożyć?
- [ALL] Ja
-
[B5 AHU] Problematyczny przewód
A do skraplacza dojdę z kanału? bez problemu się to wykręca? 150zł new widziałem gdzies na allegro ten przewód ale to jakiś czas temu było
-
[B5 AHU] Problematyczny przewód
ja też mam przetarty ten sam wąż jak go wykręciłeś? ściągałeś zderzak? jakie klucze potrzebne są do wykręcenia? Maxym83 ile płaciłeś za zakucie?
-
[B5 AJM] Jakie żarówki możecie zaproponować
Koledzy a jakie żaróweczki możecie polecić ( h-4) za nie za dużą kasę ( gdzieś tak 30zł szt. ) żeby świeciły ładnie i dawały dużo białego światła a nie zółtego . Macie moze jakieś sprawdzone ?
-
[ALL] Polecam kolegę o nicku syczylyjczyk z Ełku
Tak jak w temacie polecam kolegę o nicku syczylyjczyk, mieszka w Ełku. Człowiek konkretnie zna się na rzeczy i wie co robi, mając do tego potrzebny sprzęt Jeszcze raz gorąco polecam
-
[B5 AFN] Wymiana przewodu od klimatyzacji
może ktoś jeszcze się wypowie jak jest z tym osuszaczem i czy koniecznie go trzeba wymienić jak np ma miało się przrtarty przewód od klimy...dużo ludzi mówi ze nie wymienia , teraz sam nie wiem..
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
na trasie 1-zetorem można zejść nisko nie powiem że nie ale przy AFN 3.98/100 to jest przesada nie jeden CI to powie... A potem większość co przeczyta ten wątek z takim albo podobnym wpisem zakłada masę nowych wątków z wielkim żalem o tym że im samochód pali 6 l i wielkie oczy robią, nie czarujmy się panowie i panie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
:polew: sorry ale nie mogłem się powstrzymać :polew: jeszcze powiedz że gdybyś jechał jeszcze bardziej emerycką jazdą to by CI wyszło tyle albo i mniej co mój skuter tzn. 2,5 /100 Kurka mają ludzie fantazję albo liczyć nie potrafią żeby było bez OT: moje średnie (podkreślam średnie ) spalanie mieści się w granicach 5,5-6l/100 i to bez emerycjej jazdy ale i bez zbędnego pałowania (ale i to też się w tym zdaża)
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
podaj wymiary i czy mogła by być szersza?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
hehe do sierpnia jeszcze daleko ale się nie martw damy radę.. a spocić się to chyba najłatwiej na dobrym słońcu chłopaki ci co jadą nad morze.. nie żebym chciał Was dołować ale widzieliście prognozę pogody?? ja z resztą też nie wiem czy mi wypali wyjazd na dzailkę jak będzie taka pogoda ;( ma być pogoda i huk jutro zapowiada sie trochę jazdy olecko-olsztyn-olecko-gdańsk, zaczynam o 5 rano
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
na poczatku jadę do znajomych do gdańska a potem to tam gdzie mnie koła powiozą to się pojedzie:)
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ja od czwartku będę nad morzem bo mam urlop... :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to nie najgorzej jeszcze No niestety tym razem nie dałem rady
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
siemka panowie Duzo WAS tam się zjechalo? jakies fotki macie??
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
jak dobrze ci zestroja radio do anteny to szumow nie powinienes miec na tym zestawie :> oki już kupione zestaw 2
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
chodzi mi o to żebym miał jako taki zasięg i żeby szumów za dużo nie ściągała... może ktoś jeszcze coś doda