Treść opublikowana przez dziadek
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Kurde chyba dalej się nie rozumiemy Mi chodzi o rzut samochodzika na ekranie rns , No ale to raczej passat ...taki mały żarcik ...
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
No ba - korzystam z okazji i kładę wszystkie wiązki jakich brakuje...BTW... OPS onboard http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/PDC/OPS.JPG ej a to nie a4 b8 na obrazku OPS? Nie Bartku - jak widzisz na zdjęciu jest RNS510 a więc to 100% VW nie no to ze rns510 to wiem ale chodziło mi o obrazek samochodzika
-
B8 TrOOOOp
Mój ma rurki czyściutkie , grama sadzy tam nie znajdziesz, oleju od wymiany do wymiany co 15 tys km nie dolewam , na fisie rownież nie widać zmian poziomu ps. Te przed liftem chyba tez nie brały oleju , to 2.0 miały ten problem który tez eliminowali akcjami serwisowymi , przy kupnie trzeba by to sprawdzić
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
No ba - korzystam z okazji i kładę wszystkie wiązki jakich brakuje...BTW... OPS onboard http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/PDC/OPS.JPG ej a to nie a4 b8 na obrazku OPS?
-
B8 TrOOOOp
mi fis pokazuje 8.3-8.5 nieważne czy jeżdzę więcej miasto czy trasa , bo wiadomo ze w mieście powinno palić więcej ale prz moim stylu jazdy się to wyrównuje bo w trasie cisnę i chyba nawet mi więcej pali w trasie , ale koło 8 się kręci wiec uważam nie jest zle ... Oczywiście i 5.5 się uda osiągnąć ale co to za jazda 80-90km/h na 6 biegu Ps. nie wiem jak palą te starsze 1.8 tfsi bo nie myl mojego silnika z tymi w b8 przed liftem ...ale 2.0nie należą do paliwozernych wiec te 1.8 tez nie powinny być
-
B8 TrOOOOp
Wszystko ma bezpośredni wtrysk paliwa w b8
-
B8 TrOOOOp
A w jakim silniku ? Dobrze to zapytam łopatologicznie czy ma ktos audi a4 b8 z silnikiem 2,0 tdi o oznaczeniu BRD 170ps i ma zrobiony program bo chciałbym wiedziec orientacyjnie jak to jedzie lopatoliogiczna odpowiedz poniżej twojego poprzedniego posta
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
jakiś granat wybuchł?
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Pablo a co wyszło wtedy z tym dymem białym ? pisałeś ? bo nie kojarzę?
-
Passat B6 1.9 TDI 105 KM BKC wycie spod maski
Moze ze nie kończyć ale to turbina ...jeździć i obserwować czy olej nie znika i czy nie kopci na niebiesko ....poza tym można zjąć wąż od ic i sprawdzić czy nie ma tam oleju z turbo...ten dźwięk wkurza ale sporo aut robi jeszcze w takiej syt kilkadziesiąt tys km
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dobrze mu powiedziałeś Szymek
-
Chip tuning
W tym modelu chip tuningiem osiągniesz 3KM przyrostu - sam ocen czy się opłaca
-
B8 TrOOOOp
musisz szukać kabli do poduszek w kierach poliftowych - jak dobrze kojarze też tak mam - ściagałem kiere u siebie w niedziele to wydaje mi się ze taki był widok - w weekend będę ściągał jeszcze raz to mogę sprawdzić jeszcze raz i pstryknąć fotke
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko nie wiem czy wytrzeźwieje po wigilii służbowej do następnego dnia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chłopaki i dziewczyny - sorry nie będzie mnie jednak - przełożyli w pracy wigilie u nas na 20 na 19-stę - musze być
-
B8 TrOOOOp
To nie lepiej kupic bagnet serwisowy ? Zamiast zlewac olej?
-
temp ma stać na 90 czy może spadać
Ma stać Szczególnie przy takich małych mrozach jak teraz mamy...ale i przy -20 jak już złapie temp to ma trzymać
-
1.8 tfsi 120 km 2010 bieże olej
Norma w instrukcji to zawsze jest ze do 0.5 litra na 1000km jest ok ale to jest raczej zabezpieczenie się producenta przed potencjalnymi problemami...silnik z małymi wyjątkami nie powinien brać oleju na tyle żeby trzeba było go uzupełniać miedzy wymianami oleju , zakładając wymiany co 15 tys km
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chcialbys
-
B8 TrOOOOp
Darecy, wrclaguna dzięki za rady, kiera zmieniona , bez problemów - ale beznadziejnie wymyślili to mocowanie poduchy w poliftach ...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No dobra to już jak tak prosicie to ja tez przyjadę wypić pare ptysiów
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
Witamy w grupie a5 -tkowców fajna , najbardziej automatu "zazdraszczam "
-
B8 TrOOOOp
W/g mnie od zawsze tak posty powinny być liczone... ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja bankowo bede najebany:kox:,a ze do jacy mam pare kroków,to u niego sie przekimam pewnie:decayed: ...ale nie dygaj,najwyżej dam Ci klucze:grin: Edytka ale na drugi dzień znowu trzeba jechać do 3city po moje auto ...dzięki za chęci ale chyba inaczej trzeba kombinować
-
Polecane opony letnie
chyba wolałbym Continentale lub Dunlop a nokian to na zime - sam mam ...letnie szału nie robią