Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Zajeta, jakas stara srebrna Porschawka miala. :-)
  2. Szymek możesz sobie wziać leasing z wielkopolskiego i dac rejestracje P0 WOLNY
  3. alez to musi byc wspaniala kobieta...
  4. Jest plan zorganizowac cos wiekszego na Matarni w ta srode tylko pamiętaj,ze na matarni będziesz nowy,a co nowi robią Łepski? znając zapał jaki ostatnio wszędzie panuje na spotach to dobrze zebym sam tam nie stał
  5. Jest plan zorganizowac cos wiekszego na Matarni w ta srode
  6. W b8 to nie dziala z tylna szyba ... Pokretlo ustawiania lusterek na srodek i grzeje ...przy aktualnych temp rano u mnie dziala
  7. Pany jest plan na spota w srode? Bede w godzinach 17-18 w gdansku w serwisie to wracajac bym moze wstąpił
  8. widział widział ale ja mam całe czarne wnętrze łącznie z podsufitką więc jak na mój gust zbyt czarno - musi być jakiś szczegół rozjaśniający - poza tym konfigurując auto za swoje dopłaciłem też 1000zł i mi się one podobają więc szkoda kasy, ale dzięki za pamięć
  9. dziadek odpowiedział(a) na MAJKI temat w Inne marki
    Fajniutki, graty
  10. różnica jest bardzo duża ale potrzebny jest dźwięk dobrej jakości, Mp3 odpada , no i jeżeli liczysz na mega bass to się rozczarujesz bo tu chodzi o czystość dźwięku a nie o "umpa umpa"
  11. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    1. Klima jednostrefowa- wartosci temp sa wyswietlane na ekranie lcd 2. Glowne roznice to dysk, wiekszy i z lepsza rozdzielczoscia w 3g wyswietlacz , budynki 3d w 3g itd ...gdzies byl temat na forum wiec poszukaj 3. 120 to to samo co 143 od 170 roznia sie turbina i szczegolami no i softem oczywiscie 4. Tu standardowe rzeczy - nie ma jakis konkretnych spraw ktore trzeba wziac pod uwage w porownaniu z innymi markami
  12. Czyli inaczej gotowiec do wszystkich tego typu silnikow 2.0T ...nie polecam ...lepiej posluchaj innych i uderz tam gdzie koledzy pisali powyzej
  13. I jak on wyczyta z vinu kondycje twojego silnika ?
  14. MTM wgrywa gotowce i to jest największy sprzeciw jezeli chodzi o nich ...
  15. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie bo w przedliftach blenda składa się z dwóch cześci inaczej obudowa licznika pod to jest zbudowana
  16. Ekononia i ekologia. Ciesz się że jest V8 bo następnie może być V6 na tri-turbo które też będzie miało ponad 500 ps. Niestety takie trendy. Niestety Niedlugo zeby posluchac fajngo dzwieku silnika trzeba bedzie isc do kina
  17. Lubie to ...choc porownanie do kobiet bardziej mi podchodzi ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ---------- Ps. Od poprzednich stołków tez bym wolal skórkę pełną
  18. Ja dalej uwazam ze 4.0tfsi nie jest takim rozwojowym motorem jak v10 , no ale pozyjemy zobaczymy ...
  19. Foteliki Mi sie jednak bardziej widza te z alkantara choc mniej praktyczne bo skora to bierzesz "szauch" i zmyjesz wszystko
  20. Mnie sie wydaje ze z tego silnika sie nie da tyle wyciagnac bezpiecznnie co z 5.0tfsi To co mamy w rs6 to juz podciagniety ten z s6 wiec granica moim zdaniem bliska ...
  21. Bierem, gwarancje na 150 tkm i 5 lat też. Tylko w sumie po co ? ale kuredu chyba chodziło o pakiet serwisowy nie gwarancje - bo jak masz auto na gwarancji to za olej , filtry itp musisz płacić i tak a jak masz pakiet serwisowy to płacisz za to miesięcznie ale jak masz przegląd to jest on za free razem z materiałami
  22. Zbyt grube mody jak dla nich... Bo ja jak modze to juz grubo ze ciezko nadążyć ---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.