Treść opublikowana przez kalik
-
[B5 AHU] Rozwalony pasek wieloklinowy
Sprężarka od klimy? Napędzana jest oddzielnym paskiem.
-
[B5 AHU] Rozwalony pasek wieloklinowy
To jest jakiś poprzeczniak.
-
[B5 AHU] Rozwalony pasek wieloklinowy
Coś mi się nie zgadza na tym zdjęciu....
-
Strefa Śmiechu
Na końcu wychodzi z auta typowy z dowcipów kierownik ...[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 13:54_________________________________________________Nouveau Triangle de la sécurité routičre
-
[ALL] Regeneracja kół dwumasowych
Troszkę stuka....
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
To na szmelc się nadaje tylko.
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
PrawdopodobnieAHU.
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
To tego koła to nie mam pojęcia. http://allegro.pl/kolo-zamachowe-audi-a4-passat-1-9-tdi-1998r-i1534021703.html Tutaj masz jednomasę
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Jeżeli chcesz zamotować je do AFN i założyć sprzegło od 1Z to nie będzie pasować.
-
[ALL B5] Ogniska korozji
Papier ścierny w garść i szoruj do żywej blachy. Na początek jakaś gradacja 400, gdy już będzie blacha lśnić odtłuszczasz benzyną ekstrakcyjną, nakładasz szpachlę. Potem docieranie, papier wodny 1000, 1500. Docierać najlepiej na klocku z korka żeby nie porobić górek i dołków. Czekasz aż szpachla wyschnie dobrze, dobrze jest odczekać kilka dni aż wyschnie cała woda z niej. Odtłuszczasz benzyną ekstrakcyjna, nakładasz podkład (można kupić w sprayu), malujesz kolorem, a na koniec bezbarwny. Na jesieni robiłem w Tikaczu teściowi zaprawki. Na razie nowej rdzy nie widać. Jak się suka raz w da to potem ciężko się jej pozbyć.
-
[B5 AFN] Pukanie przy hamowaniu
Fachowcem nie jestem ale nawet jesli jest leciutko to juz bym zmienil. Tam ma byc zero luzu. Koszt stosunkowo niewielki w porownaniu do reszty zawieszenia. No i jesli ma posluzyc jeszcze troche furka to lepiej nie brac najtanszych . Założyłem końcówki drążka Rouville po 70zł za sztukę. Wytrzymały 8 miesięcy.
-
[B5 AHU] Rozwalony pasek wieloklinowy
1. Nie trzeba demontować pasa przedniego. 2. Sprawdź napinacz paska czy się nie zatarł (do demontażu trzeba odkręcić alternator, wtedy jest lepszy dostęp). 3. Zestaw Torxów i parę płasko - oczkowych kluczy w zupełności wystarcza.
-
[B5 AHU] Wyciek oleju napędowego, foto
To jest przewód gumowy od powrotu paliwa. Przetruchlał ze starości. W prawie każdym sklepie motoryzacyjnym kupisz ten przewód z metra. Pamiętaj żeby był przeznaczony do paliwa i wzmocniony oplotem, średnica jak dobrze pamiętam to 3mm.
-
[B5 AFN] Pukanie przy hamowaniu
To jakaś d*pa nie fachowiec sprawdzał to zawieszenie. Sprawdź jeszcze raz czy nie ma luzów na wahaczach. Wszystkie luzy pokasuj i jak będzie nadal stukać to będziemy szukać przyczyn.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wywołują się....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Objechałeś mnie szmelcwagenem, przyjedź... oddam mu ..
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Będę.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Mi niedziela pasuje. Podajcie proszę tylko jakąś godzinę.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Bezwypadkowe, zadbane, nie palący właściciel, przebieg 170 kkm.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Witamy Cię Tomku. :decayed:
-
[B5 AFN] Pukanie przy hamowaniu
Tam nie ma prawa nic latać na boki. Jak nie chcesz się zawinąć na jakimś drzewie to się tym zajmij jak najszybciej.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Stary parch poobijany z każdej strony, po ciemku i z daleko ładne... a za dnia i z bliska czasem wina brak. [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 16:21_________________________________________________Może się ustawimy na niedzielę?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Dorób go sobie, ja w swoich miałem wszystkie uchwyty połamane.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zależy czego.... :gwizdanie:
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja miełem problemy z trakcją jeszcze na 3...a ten wystrzelił jak z procy.