Treść opublikowana przez kalik
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/vid-24444-Pomnik-Jezusa-ze-Swiebodzina---zmiana.html
-
[B5 1Z] Jaka długość świecy żarowej do 1Z?
Ale faszyzm leczy wszystko. Trzeba dokręcać oczywiście z umiarem.
-
[B5 1Z] Jaka długość świecy żarowej do 1Z?
Niektóre świece mają tendencję do urywania się w głowicy. Trzeba wykręcać na zimnym silniku. Jedni polecają psikać WD przed wymianą, a inni odkręcać na sucho. Ja polecam na sucho i zdecydowanym ruchem, lecz z wyczuciem.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Koledzy. Siedlce są ponoć zablokowane, na Brzeskiej od godziny mój szef stoii i gromy sadzi, na Terespolskiej stoją ciężarówki i nie mogą dalej jechać. Apokalipsa
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Piękne jest życie kawalera...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja nie wiem czy do domu dojadę, teraz jechałem do sklepu po jedzonko to już ledwo, ledwo, brzuchem po sniegu szorowałem. Korzeniu bądź pod telefonem....
-
[B5 1Z] Dwumasowe koło zamachowe-czy mam
Zmień mechanika. Sprzęgło tylko w komplecie z dociskiem, tarczą i łożyskiem. Uszczelniacz też majątku nie kosztuje, będzie spokój i pewność, że nie będzie się pocił olejem z tamtej strony.
-
[B5 1Z] Dwumasowe koło zamachowe-czy mam
Zależy czy masz dwumas i w jakim jest stanie, jeżeli będzie miał duże luzy to trzeba go wymienić lub zastąpić jednomasem. Jeżeli siedzi jednomas lub dwumas nie ma luzów to zostawiasz, wymieniasz tylko: docisk, tarczę i łożysko. Warto zmienić też uszczelniacz na wale.
-
[B5 1Z] Dwumasowe koło zamachowe-czy mam
Jednomas to kawał żelaza, nie spotkałem się żeby ktoś miał go uszkodzonego. Jeżeli dwumas jest jeszcze sprawny nie ma potrzeby go wymieniać.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Dzięki za info. Tak mi się wydawało, że to nie powinno mieć znaczenia na którym pinie (+), a na którym (-) idzie. Nie o tej sprężynce myślałem. Ta sprężynka mostkuje te dwa piny do których podłączasz poduchę. Zrobię fotki zwijaka i wrzucę. Czekam jeszcze na kostkę żeby ładnie wpiąć się w zwijak i montaż całości. Jeszcze raz dziękuję za info.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
wczoraj to przerabiałem. Opiszę jak ja to zrobiłem Airbag dwa kabelki z czterech: - zmostkuj 2-pinową wtyczkę idącą do poduszki - użyłem cienkiego drucika - zapnij obie wtyczki do taśmy i szukaj miernikiem które są od poduchy (pozostałe 2 będą od klaksonu) - utnij starą wtyczkę w kolumnie kiery i połącz znalezione kabelki do kostki pozostałe dwa kabelki w żółtej kostce to klakson : - do oryginalnej wtyczki klaksonu idzie jeden kabelek - trzeba do niej znaleźć jakąś małą wsuwkę - wsuwkę podłączyłem do jednego z kabelków z wtyczki 4-pinowej - wolny kabelek zaś umocowałem do masy w kolumnie kiery u mnie wszystko gra jak trzeba. Po zmianie kiery jeździłem chwilę bez podłączenia poduchy, więc musiałem zapiąć vaga i skasować błąd poduchy.[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 15:17_________________________________________________ masz duży wieloklin w więc kiery z małym wieloklinem nie założysz Poszukaj kiery s-line z nowszej budy Znasz kolejność pinów do podłączenie poduchy? Czy nie ma to znaczenia. Nie chce żeby mi strzeliła po założeniu klemy. Zauważyłeś, że w zwijaku po wyjęciu kostki robi się mostek na dwóch pinach, które przekazują dalej pra na poduchę. Jest tam taka metalowa spręzynka. Zastanawia mnie po co te mostek.
-
[B5 AVG] Sprzęgło z kołem jednomasowym, wrażenia
Niektórym spada komfort jazdy na jednomasie, były takie osoby co wracały do dwumasy. Ja śmigam już 1,5r na jednomasie i jestem bardzo zadowolony, auto jest po delikatnym programie na 130 kM.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Spoty odbywają się cyklicznie co.... jakiś czas.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zima niech zaczeka do soboty...
-
[B5 AJM] Sygnał dźwiękowy podczas ostrego hamowania
Stawiałbym raczej na niski poziom płynu hamulcowego. Przeczyść jeszcze styki przy czujniku.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jakby nie było za wyrezanie gniazdka flacha się należy
-
[B5 AFN] Nie odbija przedni hamulec
Grzeje Ci się to koło jakoś szczególnie mocno? Koło w aucie nie będzie Ci się kręcić jak w rowerze. Ktoś kiedyś pisał, ze po paru km jazdy koło mu się ciepłe robi. A4 swoje waży i żeby zatrzymać te rozpędzoną masę to trzeba troszkę hamulca użyć. Po dynamicznej jeździe nie da się ręką felgi dotknąć przy piaście.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Spoko, nie denerwuj się. U mnie Niemiaszek nie wiedział jak się do niego dobrać to dziurę wyciął w dokladce zderzaka.
-
[B5 AFN] Nie odbija przedni hamulec
Kontrolka ABS nie będzię się zapalała przy mocnym hamowaniu, będziesz czuł uderzenia na pedale hamulca. Da się krecić kołem na lewarku czy trzyma mocno?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jakąś szyderę czuję....
-
[B5 AFN] Szarak na tabsach od Rogala (hybryda+216+11+FMIC)
Gratuluję wyniku. Teraz zapraszam do nas na spota, pokażesz jak to jeździ..
-
[ALL B5] Radio sony po wyciągnięciu kluczyka nie zapamietuje ustawień
Niestety mocy widzenia na odległość nie posiadłem (słabe geny) . Jeżeli masz instrukcję do radia to jest na ostatniej stronie zazwyczaj podany schemat elektryczny z rozkładem pinów i opisu, który jest od czego.
-
[B5 AFN] Nie odbija przedni hamulec
O pompie nie powiem, bo sie nie znam, ale ona steruje ciśnieniem na każde koło. Odpowietrznik jest na zacisku, taki wystający fiu.. z gumową osłonką. Uploaded with ImageShack.us Zaznaczone czerwonym kólkiem.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Korzeniu śledzisz ludzi?
-
[ALL B5] Radio sony po wyciągnięciu kluczyka nie zapamietuje ustawień
Poszukaj instrukcji obsługi do radia. Będzie pokazane, który kabel odpowiada za podtrzymanie napięcia. Zrobisz mostek z kablem zasilającym i będzie trzymać pamieć.