Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Postaram się być. Harry wez vaga jak mozesz, bledy zczytamy.... Leoncji napisalem Ci wiadomość na gg, ale podaje tutaj adres do tego szrotu co mowiłem http://www.czesci-markuszow.pl/ Remonty nawierzchni siedleckich ulic 26.02.2010 Na siedleckich ulicach po tegorocznej zimie pojawiły się w nawierzchniach jezdni ubytki . Kierowcy pokonują niektóre odcinki slalomami. Natomiast można już zauważyć służby drogowe, które przystąpiły do pierwszych prac remontowych. I tak dzisiaj na ulicy B. Prusa można spodziewać się utrudnień w ruchu, gdyż od rana pracują tam drogowcy. Jednakże z racji na ciągle występujące ujemne temperatury i wilgoć na drogach główne prace remontowe będą wykonywane po zakończeniu sezonu zimowego. Radzimy zatem kierowcom zachować rozsądek i ostrożną jazdę.
-
Strefa Śmiechu
Jeśli było to przepraszam http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/33287/mega_wpadka_hillary_duff/
-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką
Tylko kierownicę i osłony kolumny. Pamiętaj odłączyć aku przed odkręceniem poduszki.
-
[B5 AHH] Rozrząd -parę pytań
Kąt wtrysku i tak do sprawdzenia oraz do ewentualnej korekty.
-
[B5 AHH] Rozrząd -parę pytań
Jeżeli zrobione jak należy to siadać i jechać.
-
[B5 AHH] Rozrząd -parę pytań
Podstawa to wziąć rachunek od mechanika żeby w razie problemów nie mógł się wyprzeć swojej ingerencji przy tym aucie. Po przejechaniu kilkunastu km możesz odchylić osłonę i sprawdzić czy pasek nie jest luźny. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Mnie w lesie, choć może być ciężko wypatrzeć.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja wożę cały czas w aucie kominiarkę, mam też siekierę i łopatę w bagażniku.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
jednym słowem: zrobimy mu z d*py jesień średniowiecza?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Widziałem niebieskiego metalik a avancie z ramka ".eu" na Terespolskiej...za kierownicą pan po 50.....
-
[B5 AHH] Rozrząd -parę pytań
Proponuje wymienić jeszcze uszczelniacze na wale, wałku pośrednim, wałku rozrządu i pod deklem zaworów. Koszt uszczelniaczy nie przekroczy 80zł, ale będziesz miał pewność, że nie zacznie cieknąć miesiąc po wymianie paska rozrządu.
-
[B5 1Z] Wymiana skrzyni biegów
Sprawdź wlepkę w miejscu koła zapasowego, tam będziesz miał podane z jaką skrzynią wyjechało auto z fabryki w Niemczech. Zobacz co pisał Specnaz, pasować też będzie skrzynia o oznaczeniu EEN choć będzie miała troszkę inne przełożenia. Podaj meila to podeśle Ci ciekawego pdf z przełożeniami skrzyń manualnych, 5 biegowych.
- [B5 1Z] Problem ze stacyjką
-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką
http://allegro.pl/item925635022_kostka_stacyjki_audi_80_100_a4_a6_a8_v8.html Fotki i aukcja poglądowa. Kostka jest podpięta z tyłu stacyjki, trzeba rozebrać osłony kolumny i zdjąc kierownicę żeby sie do niej dobrać.
-
Strefa Śmiechu
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7591069,Leczyl_jajniki_za_pomoca_stosunku_seksualnego.html Jednak w Polsce panuje ciemnogród....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zimowe paliwo, jazda emerycka i sadzą zalazło, ale jeszcze kilka takich gonitw i się rozruszają...... mam nadzieję.
-
[B5 1Z] Wymiana skrzyni biegów
Jesteś pewny, że skrzynia jest oznaczona CVC? Bardziej pasuje mi tu CPC...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ta..... wczoraj 200 pociągnął jeszcze.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Koniecznie....na razie się parch uspokoił i w awaryjny juz 3 dni nie wszedł.... a wcześniej to codziennie 110 i koniec.....
-
[ALL B5] Pokrywa bezpieczników
Tylko brakuje wtej pokrywie trzech metalowych zatrzasków.... http://allegro.pl/item929158891_plastik_klapka_oslona_bezpiecznikow_audi_a4_b6_8e0.html Coś podobnego jak w linku powyżej, te blaszki wsuwa się w te 3 łączenia. Nie mogę znaleźć na allegro jak to powinno wyglądać.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Mowi się trudno.... choć Kisielany nie Ukraina.... będziesz dziś w domu około 17:30?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Mróz odpuścił, śnieg topnieje...może jakiś spocik w niedziele???
-
[B5 AFN] Ułamana osłona silnika
Ja osłon nie mam już 3 lata.....
-
[B5 1Z] Wymiana skrzyni biegów
Pierwszy raz widze taki lewarek zmiany biegów w Audi A4.
-
[B5 1Z] Wymiana skrzyni biegów
To jest skrzynia EEN. Nie wiem o jaki drugi drążek Ci chodzi...