Treść opublikowana przez marjankowi
-
Schemat rozmieszczenia bezpieczników w skrzynce - Audi a4 b7
18 lewy bi-xenon AFS 5A 11 airbag 10A 41 webasto 30A
-
Dziwny czujnik w podsufitce. Co to jest?
Może jakieś zdjęcie tego elementu.
-
Nie rozkłada się lusterko
Przekładnia do wymiany, mechanizm pozyskać z allegro. Co do opuszczania się prawego lusterka po włączeniu wstecznego, to trzeba posiadać moduł pamięci ustawień foteli. Tam jest ta funkcja realizowana. Aby lusterka boczne się przyciemniały, wkłady muszą być fotochromowe. I instalacja uzupełniona o dwa przewody idące od lusterka wstecznego do lusterek bocznych.
-
Lusterko uszkodzone.
Za 24zł raczej nie kupi się wkładu fotochrom. Szukaj na allegro, ASO ma kosmiczne ceny. Aby wypiąć szkło , maksymalnie podnieś lub opuść lustro. Będziesz miał dużą szczelinę, wystarczy podważyć szkło np. grzebieniem lub lekko zakrzywioną blaszką .
-
Wiązka kabli tylnego haka
Moduł haka to, ten z pierwszego zdjęcia. Ale to nie jest oryginalny moduł Audi. Gniazdo prawdopodobnie podpinasz pod wtyk oznaczony strzałką. Zdjęcie jest trochę nieostre,nie widać napisów.
-
Potrzebny schemat instalacji elektrycznej haka holowniczego B7 AVANT
Gniazda modułu przyczepy J345 są rozpisane na tych zamieszczonych schematach. Obsadzone są tylko dwa pierwsze gniazda. To trzecie małe jest nieobsadzone
-
Potrzebny schemat instalacji elektrycznej haka holowniczego B7 AVANT
Modułu haka się nie koduje, podłącza się i działa. Kodowanie jest w module MCE i ewentualnie w PDC jeśli posiadasz. Kodowanie MCE w nadwoziu B7 xx?xx: Moduł haka 0 – brak 1 – zainstalowany Moduł instaluje się na stelażu z lewej strony bagażnika pod tapicerką.
-
Problem z wyswietlaczem FIS - mapa 2011 i zły soft?
Nie tylko pionier, wiele modeli Lite-on spełnia wymagania np. SOHW-1673S
-
[INNE] Prawe lusterko nie obniża się ,jak należy,przy wrzuconym wstecznym
Aby ta funkcja działała należy posiadać moduł pamięci ustawień siedzenia 8E0 959 760. Znajduje się pod fotelem kierowcy. Jak rozpoznać?? Po pierwsze stołki elektryczne i w drzwiach kierowcy panel programowania.
-
Lusterko zewnętrzne prawe fotochromatyczne nie ściemnia się
Najszybciej zdiagnozujesz, prowizorycznie zamieniając wkłady miejscami. Podłącz tylko fotochrom i będzie wiadomo, czy wkład,czy okablowanie.
-
Rodzaje RNS E
Czy warto inwestować w tuner analogowy, kiedy za rok zaprzestaną nadawania???
-
Jedna z szyb elektrycznych przestała się otwierać/zamykać w sposób ciągły
Aby ta funkcja działała, sterownik musi być przyuczony. Należy opuścić szybę maksymalnie do dołu, następnie podnieść do zamknięcia. I funkcja powinna działać.
-
Czy kiera od B6 pasuje do B5 ????
Podgrzewane do B7 były tylko w wersji czteroramiennej.
-
Niezapięte pasy pasażera, a ostrzeżenie
U mnie jest po obu stronach.
-
[ALL B7] Magistrala CAN
Na temat budowu wiązki elektrycznej wiem już mniej więcej wszystko. Zakupiłem kompletną instalacje, rozebrałem na czynnki pierwsze i tak to wygląda. magistala CAN komfort -węzeł przy prawym słupku A magistrala CAN napędu -węzeł przy lewym słupku A linia K i L - węzeł przy prawym słupku A
-
Jakie radio?
A np. takie.. http://www.zenec.com/en/products/ego/audi/ze-nc3141d/
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Bartek Jak długi jest ten oryginalny kabel między słupkiem "a" i wtyczką zaworu?
-
[ALL B7] Jaki moduł sterowania parktronika?
Jeżeli czujki z przodu i z tyłu to moduł E
-
[B5 AFN] 18.3 i brak prądu
To może podstawowe pytanie, czy akumulator jest sprawny?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Dopisuję się do membranki: 1) AndyN - 1 szt.* 2) Aydaho -1 szt. 3) adamooo-1 szt. 4) David -1szt 5) mr.mark1 - 1szt. 6) marjankowi -1szt
-
[ALL B7] alarm CAN i automatyczne domykanie szyb
Niestety ,bez rozbiórki drzwi nie da się tego zrealizować. Musisz pociągnąć kabelek do tej środkowej wtyczki. Alarm pewnie mógłby przesłać sygnał zamknięcia szyb po canie, ale sterowniki drzwi musiałyby go "zrozumieć" czyli producent a więc AUDI musiałby tę funkcję zaimplementować wcześniej w sterownikach.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Szukaj takiej gumowej zaślepki albo tam gdzie idzie wiązka od czujnika ABS do wnętrza auta. Musisz ciągnąc nadkole :winek4: Czyli pod tylnym prawym nadkolem. OK sprawdzę
-
[B5 AFN] Wnętrze drzwi kilka elementów i problemów
A może ten samochód to anglik, dlatego sterownik jest po prawej stronie.
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
W którym miejscu znajduje się przepust kabla, idącego do pompki paliwa? Na pewno gdzieś z tyłu po prawej stronie,ale gdzie?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
W oryginale ta osłona to : 1J0 971 921E i wygląda to tak: