Treść opublikowana przez Artur82
-
[INNE] Tani sub + wzmacniacz
no i ten sprzet co kolega chce sprzedac jest gody polecenia...wzmak Genesis - mowi samo za siebie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to juz kto sie bierze za orgnizacje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Twoj zderzaj juz jest dosc ladny po co Ci dwa prawie takie same elementy??
-
[B5 AFN] Silnik traci moc i gaśnie
pozwole sobie sie wtracic...mi sie zadje ze jesli byloby brak paliwa to nie do tego stopnia zeby az auto gaslo ale pewnie i tego nie mozna wykluczyc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: :polew: dobre ale ostatnio malo realne :polew:
-
[B8 CAH] Zamknięcie tylnego podłokietnika - wersja ciężarowa
Powiem Ci tak (raczej napisze ) w mojej b6 tylny podlokietnik aby podniesc tzn. schowac w fotel tez trzeba uzyc dosc duzo sily ale czy w Q5 tez tak jest...no i czy moze ta sila musi byc wieksza to nie jestem pewien...proponuje sprobowac z tym ze z wyczuciem :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Czarna A4-reczka 1,9 tdi 131 km variant Black pearl
no to zapraszmy na spoty KUJAWSKO_POMORSKIE!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kto sie pisze na zamowienie klubowych ramek pod tablice moge sie tym zajac tzn...zamowic zebrac na kolejnym spocie kase i potem na kolejnym rozdzielic...KTO SIE PISZE??
-
[ALL B6] Jak zdemontować listwy ozdobna zderzaka tył i wewnętrzne progowe
pe progowe sa przyklejana na tasmy dwustronna o ile sie nie myle a ta z tylu to nie wiem
-
Jak wymienić zapalniczkę w A4 B7?
akjam - :oklaski: :oklaski: bo koledzy nieraz bzdury pisza az milo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek sekcja kuj-pom...odpoczywa po wypadzie do WLKP :polew: :polew: szczegolnnie Ci co nie byli PS. Kom mi padl a ladowarka w pracy...troszke u rodzicow podladowalem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ja mysle ze cos w ten weekend wypali i bedzie grubsza ekipa
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie no droga bez wariactwa ...jak wraclem spowrotem to troche poszalalem bo pies od 10 rana siedzial w domu sam...no ale 20:00 wstawilem sie w domku wiec wytrzymal 10 godzin
-
[ALL B6] Klimatyzacja - problem z chłodzeniem
a co to za roznica jakie cisnienie...nabojasz do pelna
-
[ALL B5] Problem z klimatronikiem
podepnij VAG`a i zobacz co Ci klimka wyrzuci
-
[ALL] Rysy i magiczna kredka
swieta racja, bo tak to ciezko cokolwiek powiedziec
-
[ALL B6] Jak wyregulowac ramki okien , dzwi?
Witam podepne sie pod temat...bo jest godny...tez mnie to interesuje jak to zrobic
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pewnie ze dales rade bo byles 15 minut po nas :gwizdanie: (mielismy 15minutowy postoj) czyli szles jak przeciag [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 23:14_________________________________________________Siucek zaluj bo jest czego :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no pogratulowac tym co sie wstawili i szcun dla "goniacego" peleton Tomka Kto nie byl niech zaluje :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wielkie dzieki za goscine -
-
[ALL B5] Problem z klimatronikiem
zgadzam sie z tym zdaniem Solar...z tym ze watek do przeniesienia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ktoredy dobre pytanie wyjezdzamy z Bydgoszczy i walimy przed Siebie a Ty gdzie mozesz po nas wyjechac?? Raczej pojedziemy tak : Bydgoszcz-Szubin-Znin-Gniezno o i Poznań
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
przypominam o jutrzejszym wypadzie na WLKP!![br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 17:13_________________________________________________ale tu glosno...wszyscy sie szykuja chyba na wyjazd :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jedrek jedziesz do Poznania?? Zdecydowal sie ktos jeszcze??
-
[B5 ABC] Piszczenie w głośnikach!!!
nie masa nie ma nic do tego bo by piszczalo caly czas...raczej procesor w radiu no ewentualnie jakis zimny lut w radyjku niestety...jesli znasz sie na elektronice to pewnie ze mozesz sam grzebac a jesli nie to zawiez radio do jakiego elektronika