Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Mały serwisie +wymiana dwumasem ze sprzęgłem Podziękowania dla dzika
  2. widocznie ćwiczy jak Ty jesteś w pracy
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. Artur82 odpowiedział(a) na Artur82 temat w 1.9TDI
    czyli co lepiej niż luk?? mech. mi polecił sascha no i z jakiegos powodu moze jest droższy
  5. LISTA CHĘTNYCH A4-KLUB: 1. jedrekx 2. bula87 3. Artur82
  6. hehe taki problem to nie problem...boje się o jedzenie
  7. a orientuje sie ktos ile doba z wyzywbiem??
  8. Panowie gdzieś w wątku się już przewinęło ale nie wiem czy na poważnie czy nie...więc powtórzę pytanie: Czy w czwartek będzie coś organizowane? No i jeśli pojedzimy w czwartek to co wchodzi w koszt doby??
  9. Artur82 odpowiedział(a) na Artur82 temat w 1.9TDI
    No dobra Sachs kupiłem i narazie takie założę
  10. niee , bardziej chodzi o to , ze ja duzo zwiedzam i nie chciałobymi sie wszedzie jej ciagać o 3 godzinnym staniu przy piłkarzykach nie wspomne :naughty: eee Moskal spoko...Moja Monika prowadzi się sama i nawet pies za nami biega ale lekko pies nie ma dwóch pijaków gonić
  11. Żółtodzioby. pierwsza zasada zlotowca : "na zlot nie bierze sie swojej dziewczyny/żony/konkubiny/narzeczonej" (nie mylic z osoba towarzyszącą bo to 2 rozne sprawy). Ja z własnego doswiadczenia powiem tyle , ze raz rowniez popełniłem ten błąd i wziałem kobiete na zlot, i o ile moja raczej na wszystko mi pozwala to i tak mi w sumie przeszkadzała Moskal...może nie właściwa kobieta (oczywiście żart) Ja ostatnio się kapnąłem, że bawimy się "osobno" po godzinie i wszystko grało ---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ---------- chcesz w tym roku wjechać z tortem czy wolisz przespać ten moment ?? :naughty::naughty: Nie ma opcji, żona mnie będzie pilnować bo masz właściwą kobietę u boku
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widzieli wynik kolegi grzanka : http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/czarne-pudelko-kombi-2-7-bit-270284/index2.html
  13. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to najlepiej w roboeci smakuje
  14. Wiśnia możemy się na błoniu umówić na piwko jak reszta ma spoty głeboko najlepiej w weekend choć w przyszły jadę do Kamienia Pomorskiego ale w następny czemu nie nastepny jest BT
  15. ...rwa przestań daj te foto jak wyglada w całości
  16. Artur82 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, Panowie szukam i szukam i nie moge poszukać wieć zakłądam nowy temat. Jakie sprzegło jest polecna do awxów? (tzn. firma) No i jakie szło na pierwszy montaż? może jakieś inne sugestie?
  17. Panowie a jakie lepij brać sachs czy LUK??? oczywiście do AWXa
  18. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowiem jakie sprzeglo? sachs czy luk??
  19. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.