Treść opublikowana przez rtocki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kto gasi to gasi, jeszcze musisz poćwiczyć
-
[B5 AVG] Nadchodzi "Kulfon" - parowóz wielozadaniowy
W związku z tym, że spotykam się z różnymi opiniami na temat możliwości montażu większych hamulców w kołach 15, zmuszony byem niestety założyć 16-tki. Oczywiście w grę wchodziły tylko jakieś pancerne, bo szajsy, które tylko wyglądają skasowałbym w parę tygodni. Ori 16-tki tanie jak barszcz więc nie było problemu z zakupem. Nawet opony są na nich i to ponad 6 mm GoodYearki NCT, ale pójdą do piekła bo już zamówiłem zgodnie z moimi wymogami wyższe od standartu czyli 205/60 16 Optigripy. Fotka znów unikatowa bo Kulfon po kąpieli przedświątecznej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.starwax.pl/index.php/pol/Produkty/Kuchnia/Czyszczenie/Srodek-do-czyszczenia-piekarnikow tak to wygląda, szukaj regału z produktami starwaxa, zwykle jest tam gdzie farby, rozpuszczalniki albo spytaj jakiegoś castoramowego kuzyna Pabla
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Starwax w spray'u
-
[ALL] Omijajcie poniższe stacje paliwowe
Ja z kolei dla wszystkich aut z VP (choć wkrótce zaczynam test długodystansowy także na teścia PD) polecam Bioester z Bliskiej. Tego nie podrabiają, żadnych różnic w spalaniu i mocy nie zauważyłem (łącznie zrobiłem 2-ma autami na nim ok. 30 tys. km), cena mocno konkurencyjna - dziś w RZ tankowałem po 2.99 !, gdy cena ON to ponad 3.50. W sumie to to ma wyższą liczbę cetanową niż ON, lepiej także smaruje pompę. Najczęściej tankuję w RZ na Przemysłowej i w KR na 29-go Listopada.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piotrek jak możesz, prawdziwy fan Audi posługuje się wyłącznie językiem ojczystym wujka Adolfa, angielski to dla flegmatyków z Roveróv itp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ozi - nie łam się no w końcu, może nie będziecie musieli przyjeżdżać do nas powąchać metanol
-
[B7 BLB] Jak wygląda sprawa z przeglądem ?
Dokładnie, to BLB co widziałem rozebrane w ASO, to moja mała takiej nigdy nie zrobiła...
-
[B7 BLB] Jak wygląda sprawa z przeglądem ?
w ASO cenowo wcale tragedii nie ma, ale gdzie byś nie robił to przede wszystkim zrezygnuj z longlife, olej co 30 tysi, zwłaszcza dla BLB to nienajlepsze rozwiązanie, koszty możesz znacząco obniżyć przywożąc np. swoje filtry ale nie żaden filtron tylko Knecht lub Hengst czyli to samo co w pudełkach z logo VW/Audi ale 2 razy taniej
-
[B5 AFN] Czy można zalać pełen syntetyk czy raczej półsyntetyk (przebieg 200 tyś) ?
dziku ,ja nie wiem wałkuje się to już tysiąc razy, b. wielu z nas przeszło te kurację (minerał - synt) osobiście i u znajomych, a ciągle trzeba ludzi przekonywać, no prawie jak kiedyś że samolot nie może być szybszy od dźwięku itd, bo pan z ASO powiedział, czy choć jedna osoba miała jakiś kłopot po płukaniu i przejściu na full synt? No i proszę mi w jakiś logiczny sposób uzasadnić co to niby może się stać i dlaczego? Akurat ostatnią operację tego typu przeprowadziłem właśnie w ASO, i jakoś nikt mi nie odradzał a widok czystego wałka pod pokrywą rozrządu wywołał b. pozytywne wrażenie na mechanikach (zwłaszcza jak sobie porównali z akurat rozebranym, powód wiadomy, BLB z 2005 o dwa razy mniejszym przebiegu jeżdżonym na g... castrolu edge (bo ASO podpisały przecież umowę z Castrolem, więc na pewno jest super...)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aa tam co druga b5 przedliftowa pewnie tyle ma tylko właściciele nieświadomi, a wiesz wszystko zrobisz wymienisz lub dorezasz, wszystko z wyjątkiem Q, a to jest inna bajka co do ośki, przez ponad pół roku (tyle jest w naszym kraju dni z opadami, a trzeba liczyć, że z mokrą nawierzchnią jeszcze więcej bo przecież od razu śnieg czy deszcz nie znika) masz mocniejsze auto od tych co na papierze mają nawet 50% więcej - sprawdzałem ostatnio przy lekkich deszczykach z kilkoma typu 325 lub 1.8T i musieli kucnąć z dużym zdziwieniem, że ich dyma 90 KM (zdjąłem z tyłu napis quattro i zmieniłem z czerwonej na zwykły napis tdi - radości co nie miara), i tak to wygląda w praktyce oni mieli mocniejsze ale tylko silniki, jako całość ja mam mocniejszy samochód. Czytałem Twoje rozterki ale nie uderzałbym w Betę jak myślałeś, Euro p[owoli zaczyna tanieć, na Swoją piękną na pewno bezproblemowo znajdziesz nabywcę i b6 quattro jako baza by się mogła jakaś znaleźć (ja akurat wolałem b5, bo wygląda jeszcze bardziej niepozornie, a powoli będzie leciutko i bez oznak zewnętrznych podkręcana)
-
[ALL B5] Mocowanie pokrywy silnika
443 133 741 A , ok 20,- zł sztuka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
> Kamil, masz warsztat, warunki, więc może szukaj też takich bardziej wylatanych, przecież zawias, sprzęgło czy jakieś hamulce simmeringi itp itd jesteś w stanie (i masz gdzie!) samemu powoli doprowadzić do dobrego stanu. A będąc po moją w DE, widziałem i b6-tki Q za ok 6 tys €, tylko np. 400 000 nalotu, albo bez TUV-u bo tarcze, wydech, opony do wymiany więc szwabowi się już średnio opłaca wpakować na to u nich ze 2 tys., ale zasadniczo nie prostowane z 3 kawałków ew. z jakąś wgniotką parkingową no i raczej bida wypas - no ale ile fantazji przy rezaniu (a widzę że mocna ekipa pod egidą soku marchewkowego się utworzyła)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mają teraz Toshibę ale 8,9" ale po za tym to lookne jutro czy coś jeszcze jest ciekawego. http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/ jakoś nie widzę tej Tośki w tej gazetce, jakbyś miał czas to wrzuć na dniach jej parametry i cenę, a najfajniej by było jakbyś mógł sprawdzić czy zmieści się do schowka w b5 (tylko na pustym sprawdzaj, wyjmij big-packi kondomów, kolekcję "brudasków" z Teresą Orlowski itp)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jako żywo, Pablo nie szykuje się jakaś ciekawa wyprzedaż małych (chodzi o 10 cali) laptopów w MM?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To masz refleks, nie odpowiadałeś , kupiłem już inne felgi
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ło jezu Magnatec, toś wybrał , i się dziwisz
-
[B5 AVG] Nadchodzi "Kulfon" - parowóz wielozadaniowy
Aaaa no to całkiem dobrze , ew. jedź ze 2 razy mniej na myjnię i dołóż do Knechta albo Hengsta (na p.pyłkowym Filtrona może zostać )
-
[B5 AVG] Nadchodzi "Kulfon" - parowóz wielozadaniowy
Mam nieco inne zdanie, nie wygląd tylko dbanie o prawidłową eksploatację i stan techniczny, napisz jakiego oleju używasz, jakich filtrów, klocków, opon itd, to Ci powiem coś o kierowcy (katowanie silnika benzynowego-skonstruowanego jako spalającego benzynę, lpg-iem już widzę ). Auto ma jeździć bo do tego służy, i potrzebuje takiej obsługi aby jak najlepiej robiło to do czego zostało skonstruowane. Wyglądać to mają d*py na wybiegu (choć mogą mieć kiłę - ale tego nie widać)
-
[B5 AVG] Nadchodzi "Kulfon" - parowóz wielozadaniowy
Ostatnie foto zaktualizowane: stan docelowy, ramka weg, pewne mody kosmetyczne (spostrzegawczy zauważą, porównując z pierwszymi fotkami jeszcze z DE), tradycyjna życzliwość kolegów objawiona napisem (jeśli nieczytelny zacytuję: mydło i woda, to zdrowie i uroda). Niestety nie wiem jak długo uda mi się utrzymać w tym pięknym (a z każdym dniem takiej pogody, jeszcze piękniejszym) stanie, bo mama coś wspomina o obciachu i umyciu, zwłaszcza że ma ze mną jechać za parę dni do Wawy. Ale będę walczył...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
> Kerczi no i jak te gumy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może i ja się wyrobię, tylko ew. z córą (chociaż mam obawy, bo wiecie.... Pablo podobno rwie od najmłodszych roczników)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakbym był w KR, to byłbym przecież na spocie, ale jestem w RZ
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie pamietam dokladnie, ale jakies sensowne. to sprawdź i zrób fotki bieżnika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
> Kerczi , co to za Pirellki masz na tych 16-tkach do sprzedania?