turzol
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Treść opublikowana przez turzol
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
6162 to lej do układów stosowanych w BMW, nie wiem kto wymyślił żeby to zalewać do VAGów ..
-
zderzak s-line
Wielokrotnie wałkowane, część górna jest inna. 8E5 = sedan 8E9 = avant
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
Właśnie o tym pisałem. Bez tej niepozornej blaszki (dystansu) ramka będzie napierdzielać.
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
Wypadł Ci dystans, który ma za zadanie odseparować ramkę od blachy drzwi. Poszukaj czy nie wpadł do środka, bo tak się często zdarza.
- B7 Crew
-
Urwana dolna śruba/ gwint od tapicerki drzwi
W serwisie ok 1,15zł /szt i powinni mieć na miejscu
-
Tiptronic olej
W 3.0TDI zapewne nie masz skrzyni multitronic, prędzej tiptronic.
-
Kod serwisowy - Dostęp upoważniony 01 Engine 1.8 tfsi CJEB
20113
-
Jaką mam skrzynię, S-tronic czy Tiptronic
NRZ - to skrzynia 7 biegowa dwusprzęgłowa (oznaczenie 0B5) czyli S-tronic
-
MMI 3G HIGH
Oprogramowanie stare jak węgiel, najnowsze dostępne dla tej jednostki to BNav_EU_K0260_1_D1
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Polecam rękawice od WaxPro. Przerobiłem już sporo i ten typ rękawic najbardziej mi odpowiada. http://www.waxpro.pl/katalog/133-mou-mitt.html
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
+1 podpisuje się pod RTS. Producent ten jest również podwykonawcą tulei gumowo-metalowych dla Lemforder.
-
B8 TrOOOOp
Brac VIN i wrzucić na beben na Carfaxie.
-
To ori czy włoska podróbka?
Jest znaczek JIL czyli OEM
-
Spinki boczka drzwi pasażera A4 B6
Tak na 1 drzwi.
-
B6 DIVISION
Tylko że dokładki w kolor to nie była opcja lecz wychodziły seryjnie od połowy 2003r.
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Zły olej albo synchronizatory mówią już papa.
-
Kod lakieru Audi po numerze VIN
LY7M alusilber-metallic
-
Spoty Katowice i okolice
eee na nartach sie juz najeździłem w tym sezonie
-
Spoty Katowice i okolice
Ktoś jutro chętny na wypad do Pszczyny na kole? Ma być pogoda
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
O proszę, niespodzianka Super egzemplarz ci się trafił, ale jakoś mnie to nie dziwi skoro auto od Miszela. Wypas nie najgorszy, koło w tej budzie też się super prezenci. Softu nie ma w planach?
-
Czy ktoś wie czy kupię taką pierdołę?
Nr masz przecież podany w aukcji 8K0868172 W zależności jaki masz kod koloru to ta zaślepka kosztuje w ASO cale 6,42zł
-
[ALL TDI PD] Wałek Kolbenschmidt, wytarcie po wymianie
Na pewno dobry walek KS kupiłeś? Są 2 wersje tego wałka. Nie widzę fazki jaka powinna być na krzywkach.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Kupiłem ją na samochodowekosmetyki.pl na wyprzedaży Black Friday. Pierwsza była walnięta i zamiast iany z dyszy leciało mleko wiec odesłałem i przysłali nową poprawioną. Daje dokładnie taki efekt jak na filmach z YT. Oczywiście trzeba się namachać pompką ale coś za coś.
-
B8 TrOOOOp
2 i 3 gen to silniki o oznaczeniu 4-literowym, ale jakie lata produkcji to niestety nie wiem. W każdym razie 3gen jest już na 2 łancuchach i pompa CR napędzana jest rozrządem.