Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat

Treść opublikowana przez turzol

  1. zwykłym ale długim masz taki si, podjedz jutro po 12-ej to ci odkręce
  2. miszka zwykłym śrubokrętem krzyżakowym odkręcasz lampe w Avancie
  3. Jeszcze nie dokończony, usyfiony na maxa. Zostały do wymiany 3listwy drzwi i na samą myśle ze musze wyciągać całe ramki już mnie trzęsie... tylko takie foto na szybko ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ---------- BTW wczoraj skończyłem uzbrajać nowe bixy i aż żal mi ich wrzucać na auto teraz Nówki sztuki przetwornice Valeo, nowe H7 Philips X-treme Vision, żarniki na razie stare. Kierunek będzie osram diadem bo ta pomarańcz ssie
  4. nowki latają po 180zł NOWY SPOJLER ZDERZAKA PRZÓD LEON CUPRA 1ML805903 (2994842629) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  5. nowy zadek co tam bucy teraz?
  6. Leon Cupra R MK1 produkowana do 2006r IMG_0272.jpg Photo by alistairfleming | Photobucket
  7. Poduszek skrzyni jest 5szt, info potwierdzone w ASO i moich mechaników. 4 małe (nr 26 i 27 na rysunku) i główna nr 5 na rysunku
  8. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja bede jechał po ten sufit w poniedzialek, takze wara mi od niej
  9. Prosiłbym o weryfikacje nr poduszek skrzyni biegów (wszystkie 5szt) do silnika AVF, skrzynia biegów o oznaczeniach GBC 8D0 399 419 G x2szt 8D0 399 415 D x2szt 8E0 399 105 HL podpora skrzyni biegów Pytanie czy ostatnia pozycja zawiera już poduszkę ? Bo nie widzę jej w ETCE osobno tylko jest nr podpory ---------- Post dopisany 22-02-2013 at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2013 at 16:18 ---------- nikt nie wie? najbardziej mnie zastanawia dlaczego w ASO ta czesc wystepuje jako całosc czyli podpora , czy ona zawiera gume? 8E0 399 105 HL
  10. Tak właśnie zasugerowałem szybiarzom jak juz pomysły się nam skończyły od czego te kabelki Czyli jutro jeszcze muszę przylutować do szyby żeby było w 100% ogarnięte. Sprawdze jeszcze z ciekawości czy wywala błąd na vag kiedy nie są podpięte te kabeli. dzięki Bart-S:thumbup1:
  11. Nie to nie ma nic wspólnego z grzaniem. Na foto zaznaczyłem żółtym kolorem o który obwód chodzi Roboty z wymianą jest sporo, jeszcze nie skończyliśmy przekładki w 100%. Najlepiej znaleźć dawcę z tego samego rocznika, żeby zachować kompatybilność tylnych szyb, mieć dobre narzędzia typu nitownica itp oraz mieć dobrego cierpliwego szybiarza, który zna się na rzeczy.
  12. Jak pisałem wcześniej robie zamiane odwrotną czyli z chromu na czerń. Dzisiaj byłem u szybiarzy w celu wycięcia szyb. Okazało się, że w moich szybach oprócz kabelków od anten są przylutowane dodatkowe kabelki - po parze na stronę. Niestety nie daliśmy rady zlokalizować skąd biegną te kabelki oraz za co odpowiadają? Mam fabryczny alarm i webasto może to ma coś z tym wspólnego? W aucie, z których wycinałem szyby pod czerń kabelki te nie były podpięte, ba nawet nie była żadna instalacja wyprowadzona, w samych zaś szybkach jest miejsce do ich przylutowania. ktoś wie co to za instalacja?
  13. prawa wtyczka pasuje do lamp bixenon. Przechodziłem z xenona wiec mam porównanie. Wystarczy zdjąć nadkole i ściągnąć wiązke lampy z mocowania , wtedy zyskujemy kilka cm wiązki i nic nie trzeba kombinować/lutować
  14. Sprawdziłeś ją stanley? tak, cofnięte kilkanaście tysięcy, więc luzik. W historii serwisowej nie zauważyłem nie niepokojącego. W ASO robiony był chip ABT więc auto ma pewnie między 180 a 190 PS. Sprzedający chyba nawet o tym nie wie więc przypuszczam, że samochód w DE miał więcej niż jednego właściciela. Poza tym zdziwiłem się, że tam jest tylko 5 biegów Myślałem, że w tej budzie już skrzynie 6-tki pakowali...Egzemplarz mimo wszystko nie najgorszy, wszystko porobione w aso i w sumie nie trzebaby ładować kasy na pakiet startowy typu rozrząd itp
  15. docisnąłeś kostki?
  16. Sprawdziłeś ją stanley? no tak, psyyyt bo bym zapomniał
  17. pocas teraz juz nie ma odwrotu:decayed: Drugi raz nie będe wyciągał całych ram okiennych bo ta robota mnie dzisiaj wykończyła fizycznie i psychicznie. szukam czarnych relingów, najlepiej z B7 żeby były zadbane, ale jak na złość nigdzie nie ma nic ciekawego.
  18. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ulo fabrycznie BT siedzi pod siedzeniem pasażera w czarnej plastikowej skrzynce
  19. Operacja chrom-out w toku, gdybym wiedział ile jest z tym j...ania to nie wiem czy drugi raz bym się zdecydował.. Fajnie że mam dawce z tego samego rocznika więc komplikacji raczej nie będzie Fotki z placu boju, jutro wycinanie szyb i nitowanie listw głównych
  20. turzol odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    i jest kontaktowa brama
  21. 1.0 Ja mam D-4D 90kuni i idzie jak szatan. Plus za 6biegów. W mojej życiowej formie pocisnąłem nim 193 na A4
  22. pomykam takim pingpongiem tylko białym,model poprzedni, tyż blaszkiWE
  23. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    P-U-M-A te znaczki są na wcisk? Łatwo zamontować, ogarne?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.