turzol
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Treść opublikowana przez turzol
-
Renowacja listw chromowanych środek + tunel
Listwe kupisz w ASO , tunel proponuje założyc z B7 - dużo lepsze wykonanie imho
-
Lekkie szarpanie podczas przyśpieszania, zmiany biegów
logujesz na odpalonym silniku, przecież to oczywiste
-
czujnik temperatury cieczy
059 919 501 A ok 115zł w ASO i tam też radzę kupić
-
B6 DIVISION
antonio ja mam wkladke na kluczyk
-
Spoty Katowice i okolice
- B6 DIVISION
nowe mapy dla RNS-E LED robia aktualizacje do SW220 i aktywuje się w menu kilka nowych ficzursów- B6 DIVISION
Pany pojawiły się mapy do RNS-E na rok 2013. Ma już ktoś?- Webasto w Audi A4 B6 nie działa jako dogrzewacz
Czy ktos mógłby zerknąć na wartości adaptacji mojego sterownika? Mam wrażenie, że u mnie nie działa webasto jako dogrzewacz. Wniosuje po tym ze nie wyswietla sie kontrolka grzania podczas jazdy aczkolwiek przy minusowych temp i wlaczonym silniku przez jakiś czas słychać pracę pompki i przy gaszeniu silnika często piec lubi puścić dymka. Wiec sam nie wiem Zdjęcia- Spryskiwacze mgiełkowe
nie jest potrzebny w b6. To kolanka na wypadek gdyby seryjne przewody płynu nie starczały- B6 DIVISION
O moje felgi Rozmiar 7,5x17 ET45. Pochodzą z B7 Cabrio Mam takie w swoim A4 B6- Spryskiwacze mgiełkowe
po nr OE wyszukaj i znajdzie kilka aukcji. Czy to aż taki problem?- B8 TrOOOOp
Dzieki za rady. Gdyby ktos mial namiar na magika ktory ogarnie kolor FIS oraz zmiane wyswietlacza mmi na kolor, najlepiej ze slaskiego to bede wdzieczny Wysłane z mojego MT11i- B8 TrOOOOp
Nie ma problemów z tym Musisz znaleść odpowiednie zegary z legalnego źródla, i poprostu podjechać do ASO aby je założyli kwstia 5 minut i aby odblokowali komponent i ot cała filozofia. Koszt w ASO to pewnie około 200 zeta z robocizną + zegary które znajdziesz ( ceny są różne ale ok 300-500 ) i ewentualna korekta licznika ale to juz później do faktycznego stanu z starych zegarów Dzięki cuber. Budzików szukać w wersji dla 120PS w dieslu czy to nie ma znaczenia? Gołym okiem patrząc na sam licznik można rozpoznać czy FIS jest mono czy color?- B8 TrOOOOp
Panowie czy w B8 możliwa jest bez większych przeszkód wymiana zegarów z mono FIS na kolor ? Jakie to mniej więcej koszta? Chodzi mi o koszt zegarów + robota i ew. kodowanie i czy konieczna jest wizyta w ASO? Pacjent to B8 sedan 09r 2.0TDI 120PS- Spryskiwacze mgiełkowe
na znanym portalu aukcyjnym masz nowe ori podgrzewane 40zł/szt- Czujnik temperatury
Takie same jak z pierwszego linku (niby ori) sa u mnie w sklepie z częściami do Skody po ok 35zł. Wygląda jak oryginał, ale w rzeczywistości różni się wizualnie od fabrycznego czujnika. Byłem razem z kolega, któremu padł czujnik w Golfie MKIV , kupił wspomniany czujnik niby ori i pod sklepem wymienił , po czym po 5 minutach zwrócił i tak 2 razy. Cały czas wracał błąd czujnika na vagu. Sprzedawca rozkładał ręce i ostatecznie oddał pieniądze. Pojechaliśmy do ASO Magro po ori czujnik i błąd zniknał jak ręką odjął. Także różnica w cenie ma swoje uzasadnienie- [B6 AWX] Czarne limo by jakubekk BOSE xenon 1.9 TDI+
6N już nie, poszła na żyletki ale kupiłem 6N2 i żona ujeżdża- B6 DIVISION
Pany q..a, ale takie rzeczy to stoją jak byk w instrukcji samochodu. Wiem, że 90% olewa ich czytanie ja w sumie też, ale akurat do A4 przeczytałem 2 razy od dechy do dechy- B6 DIVISION
Artur a teraz jak się powinno jeździć jeżeli chodzi o econ? Lampka ma się świecić czy nie? Włodek przy załączonym ECON (włączona lampka) nie działa dodatkowe dogrzewanie, więc nagrzewanie kabiny i płynu trwa o wiele dłużej. Ja w ogóle nie używam tego przycisku przez cały rok. Ale czyli jak lampka się nie pali to tak jakby klima była włączona tak? I mówisz że tak najlepiej jeździć? Bez econ działa klima, ale tylko do temp +5st C, ponizej tego załącza sie elektr.nagrzewnica- B6 DIVISION
Artur a teraz jak się powinno jeździć jeżeli chodzi o econ? Lampka ma się świecić czy nie? Włodek przy załączonym ECON (włączona lampka) nie działa dodatkowe dogrzewanie, więc nagrzewanie kabiny i płynu trwa o wiele dłużej. Ja w ogóle nie używam tego przycisku przez cały rok.- B6 DIVISION
A na czym polega dogrzewanie dodatkowe? a ty masz diesla czy benzin? W TDI jest dodatkowa elektryczna nagrzewnica, która załącza się poniżej temp otoczenia 5st C http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-elektryczna-nagrzewnica-99896/ W przypadku TDI i fabrycznego webasto nie ma tej nagrzewnicy a rolę dogrzewacza pełni piecyk- B6 DIVISION
Najwięcej "ciepłożerny" jest klimatronic wysoko ustawiony np. 27-28st. i wysokich biegach wentylatora. Ja w zime ustawiam 2-3 kreski i temp 21-22st. i nie używam ECON bo wtedy nie działa dogrzewanie dodatkowe.- [ALL B7] Montaż kierownicy podgrzewanej - jaka taśma
1 dzien do konca aukcji Audi A4, A4 Quattro, A4 Cabrio, SEAT EXEO. Steering Column Module. 8E0953549R | eBay- [ALL B7] Montaż kierownicy podgrzewanej - jaka taśma
Można te moduły kupić na ebay bez problemów Audi A4 B7 8E 04-08 Steuergerät Lenkstockschalter Elektronikmodul | eBay- B6 DIVISION
Mam nowy termostat i czujnik temp - zakupione w serwisie Audi żeby nie było i gdy stoje na światłach lub na parkingu wskazówka leci w dół, po czym znowu jak jadę osiąga 90st. Pytałem różnych zaufanych mechaników w tym głównego mechanika Audi w Noma2 i przy minusowych temp i włączonym grzaniu tak ma być. - B6 DIVISION