Treść opublikowana przez turzol
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Mi się udało go wyjąć, ale było sporo gimnastyki i użyłem chyba 3 różnych "ósemek" do odkręcenia tych trzech śrub, które go trzymają. Jest ciężko, ale da radę Wystarczy że do demontażu tego silniczka V158 zrzucę schowek pod kierownicą? Czy trzeba np. demontować tunel? ---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ---------- Ok udało się. Faktycznie dostęp jest ograniczony, ale nie ma aż takiej tragedii. Przeszkadza blok pedałów, no ale odpowiednio manewrując da się wykręcić ten silniczek i odczepić ramię. Zobaczę jak będzie przy montażu, pewnie trudniej bo nie mam pojęcia jak tą najdalej położoną śrubkę wkręcę z powrotem
-
B6 DIVISION
zmieniłem linka , zlookaj
-
B6 DIVISION
Znacznie lepsza ETKA online znajduje sie tutaj IFI :: Free services Po lewej trzeba wybrać CarProg2
-
[ALL B6] Audi A4 1.8T BFB
Zacne autko. Nie myślałeś żeby grilli z S4 założyć w wersji czarnej? Imho lepiej by to pasowało do tego auta niż chromy.
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Dzieki za info.Jak mi dasz sprawdzony namiar na firmę która to zrobi profi to biore boczki materiałowe z roletkami bo wiem gdzie takie wyrwać i wstrzymywałem sie z decyzją
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Ano jest...Teraz to mam mętlik W sumie jak się zdecyduje na zamianę chromów to już nie będzie odwrotu bo jak mi się odwidzi Black to nie będzie mi się chciało później szukać kompletu chromów i wycinać kolejny raz szyby
-
Przerywające głośniki w drzwiach
Mam to samo i w drzwiach kierowcy. Przy otwieraniu drzwi była przerwa i głośnik przestawał grać. Machałem na tą ręką, ale któregoś dnia przestał grać całkowicie Jutro jadę do mojego elektryka żeby coś zaradził
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Marcin, ja właśnie bronie się ręcami i nogami przed tym przyciemnianiem. Przecież to było modne w latach 90-tych, teraz kojarzy mi się z handlarzami kapustą w Paskach B5 albo od razu mam widok Łady z ukreaińskimi blachami
-
B6 DIVISION
Pytanie do obeznanych. Rozbierałem dzisiaj tunel w mojej B6 i w plastikowej zaślepce znalazłem ukryte złącze. Wygląda na fabryczne, zaślepka ma nr 8E0 862 387 Tak to wygląda, i nie mam pojęcia jakiego typu to złącze.
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Jeszcze jedno foto Generalnie to chciałbym właśnie pójść w taki styl - pakiet black, duże koło typu monoblok. Na front wtedy koniecznie lampy z wersji US żeby dodać kontrastu i myślę, że to będzie TO
-
B6 DIVISION
Tanio jak za nowke ori OKAZJA !! SPOILER KLAPY TYLNEJ AUDI A4 NAJTANIEJ ! (2608804790) - motoAllegro
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Zostawie ori chrom. Nie ma chyba fabrycznych ringów w czerni?
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Inspiracje znalezione w sieci, na razie motywują i jestem na tak.
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
A te skórzane miałeś wcześniej bez zasłonek? Bo z tego co wiem roletki nie pasują p&P bo w boczkach są zastosowane jakieś patenty
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Do końca tygodnia mam czas na zastanowienie czy iść w pakiet czerń . Jeszcze szukam jakiś inspiracji w necie, czyli S4 Avant w takim pakiecie i w kolorze czarnym oczywiście
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Wiem. Ustawieni jestesmy u szybiarzy na ta podmianke Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Heh, szukając B6 koniecznie chciałem wersje z Chrom-pakietem, teraz po pół roku posiadania Audi, nie mogę na te listwy patrzeć . Żonie jak powiedziałem, że chromy wylatują to nie chciała słyszeć o tym. Potem pokazałem na parkingu B6 w czerni i ustawiłem się obok moją , tym bardziej była na NIE Już dużo wcześniej zakładałem body z S4 z grafitowymi grillami i to już postanowione , z reszta niedługo chce je zamówić.
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Kupiłem w getem.pl z resztą nie pierwszy i nie ostatni raz spisali się ---------- Post dopisany 03-09-2012 at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2012 at 15:02 ---------- Dostałem propozycje zamiany chromów wokół szyb na czarne i się waham... Mając w zamiarze kupno czarnych grilli z S4 ma to sens i współgrałoby ze sobą. Ale idąc w tzw. "Titanium Package" musiałbym zmienić też relingi i listwę na tylnim zderzaku na czarne. Niby wszystko się da zrobić, ale czy nie będzie za ciemno?
-
B6 DIVISION
Ja bym przygarnął taki napis, ale na grilla. Ma ktoś?
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Długo nie było aktuala, już myślałem że sprzedałeś Jak zwykle zmiany na duży + Zazdroszcze boczków,...szukam takich od pół roku
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Taaak, w koncu założyłem letnie
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
335zl Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Ja jestem zdania, że warto, przede wszystkim niesamowita wygoda przy wkładaniu i wyjmowania fotelika. Poza tym fotelik w bazie jest zamocowany bardzo stabilnie, nie wspomnę juz o większym bezpieczeństwie (udowodnione testami zderzeniowymi) Moja baza recaro nie zostawia śladów na siedzisku, poza tym sam regulujesz wysokość położenia bazy i można ustawić tak że baza wisi sztywno nisko nad siedziskiem .
-
polerka dla laika
Tu masz wszystko w jednym miejscu i napisane przez profesjonalistów w tej dziedzinie Polerowanie maszynowe lakieru z użyciem polerki obrotowej. Autor-DaveKG-Poradnik Detailing World. | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Ja u siebie w B6 montowałem wsporniki Iso-fix z B7 (czyli z literką B na końcu) i pasują p&p