Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. Mi się udało go wyjąć, ale było sporo gimnastyki i użyłem chyba 3 różnych "ósemek" do odkręcenia tych trzech śrub, które go trzymają. Jest ciężko, ale da radę Wystarczy że do demontażu tego silniczka V158 zrzucę schowek pod kierownicą? Czy trzeba np. demontować tunel? ---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ---------- Ok udało się. Faktycznie dostęp jest ograniczony, ale nie ma aż takiej tragedii. Przeszkadza blok pedałów, no ale odpowiednio manewrując da się wykręcić ten silniczek i odczepić ramię. Zobaczę jak będzie przy montażu, pewnie trudniej bo nie mam pojęcia jak tą najdalej położoną śrubkę wkręcę z powrotem
  2. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zmieniłem linka , zlookaj
  3. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znacznie lepsza ETKA online znajduje sie tutaj IFI :: Free services Po lewej trzeba wybrać ​CarProg2
  4. Zacne autko. Nie myślałeś żeby grilli z S4 założyć w wersji czarnej? Imho lepiej by to pasowało do tego auta niż chromy.
  5. Dzieki za info.Jak mi dasz sprawdzony namiar na firmę która to zrobi profi to biore boczki materiałowe z roletkami bo wiem gdzie takie wyrwać i wstrzymywałem sie z decyzją
  6. Ano jest...Teraz to mam mętlik W sumie jak się zdecyduje na zamianę chromów to już nie będzie odwrotu bo jak mi się odwidzi Black to nie będzie mi się chciało później szukać kompletu chromów i wycinać kolejny raz szyby
  7. Mam to samo i w drzwiach kierowcy. Przy otwieraniu drzwi była przerwa i głośnik przestawał grać. Machałem na tą ręką, ale któregoś dnia przestał grać całkowicie Jutro jadę do mojego elektryka żeby coś zaradził
  8. Marcin, ja właśnie bronie się ręcami i nogami przed tym przyciemnianiem. Przecież to było modne w latach 90-tych, teraz kojarzy mi się z handlarzami kapustą w Paskach B5 albo od razu mam widok Łady z ukreaińskimi blachami
  9. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytanie do obeznanych. Rozbierałem dzisiaj tunel w mojej B6 i w plastikowej zaślepce znalazłem ukryte złącze. Wygląda na fabryczne, zaślepka ma nr 8E0 862 387 Tak to wygląda, i nie mam pojęcia jakiego typu to złącze.
  10. Jeszcze jedno foto Generalnie to chciałbym właśnie pójść w taki styl - pakiet black, duże koło typu monoblok. Na front wtedy koniecznie lampy z wersji US żeby dodać kontrastu i myślę, że to będzie TO
  11. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tanio jak za nowke ori OKAZJA !! SPOILER KLAPY TYLNEJ AUDI A4 NAJTANIEJ ! (2608804790) - motoAllegro
  12. Zostawie ori chrom. Nie ma chyba fabrycznych ringów w czerni?
  13. Inspiracje znalezione w sieci, na razie motywują i jestem na tak.
  14. A te skórzane miałeś wcześniej bez zasłonek? Bo z tego co wiem roletki nie pasują p&P bo w boczkach są zastosowane jakieś patenty
  15. Do końca tygodnia mam czas na zastanowienie czy iść w pakiet czerń . Jeszcze szukam jakiś inspiracji w necie, czyli S4 Avant w takim pakiecie i w kolorze czarnym oczywiście
  16. Wiem. Ustawieni jestesmy u szybiarzy na ta podmianke Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  17. Heh, szukając B6 koniecznie chciałem wersje z Chrom-pakietem, teraz po pół roku posiadania Audi, nie mogę na te listwy patrzeć . Żonie jak powiedziałem, że chromy wylatują to nie chciała słyszeć o tym. Potem pokazałem na parkingu B6 w czerni i ustawiłem się obok moją , tym bardziej była na NIE Już dużo wcześniej zakładałem body z S4 z grafitowymi grillami i to już postanowione , z reszta niedługo chce je zamówić.
  18. Kupiłem w getem.pl z resztą nie pierwszy i nie ostatni raz spisali się ---------- Post dopisany 03-09-2012 at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2012 at 15:02 ---------- Dostałem propozycje zamiany chromów wokół szyb na czarne i się waham... Mając w zamiarze kupno czarnych grilli z S4 ma to sens i współgrałoby ze sobą. Ale idąc w tzw. "Titanium Package" musiałbym zmienić też relingi i listwę na tylnim zderzaku na czarne. Niby wszystko się da zrobić, ale czy nie będzie za ciemno?
  19. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja bym przygarnął taki napis, ale na grilla. Ma ktoś?
  20. Długo nie było aktuala, już myślałem że sprzedałeś Jak zwykle zmiany na duży + Zazdroszcze boczków,...szukam takich od pół roku
  21. Taaak, w koncu założyłem letnie
  22. 335zl Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  23. Ja jestem zdania, że warto, przede wszystkim niesamowita wygoda przy wkładaniu i wyjmowania fotelika. Poza tym fotelik w bazie jest zamocowany bardzo stabilnie, nie wspomnę juz o większym bezpieczeństwie (udowodnione testami zderzeniowymi) Moja baza recaro nie zostawia śladów na siedzisku, poza tym sam regulujesz wysokość położenia bazy i można ustawić tak że baza wisi sztywno nisko nad siedziskiem .
  24. Tu masz wszystko w jednym miejscu i napisane przez profesjonalistów w tej dziedzinie Polerowanie maszynowe lakieru z użyciem polerki obrotowej. Autor-DaveKG-Poradnik Detailing World. | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe
  25. Ja u siebie w B6 montowałem wsporniki Iso-fix z B7 (czyli z literką B na końcu) i pasują p&p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.