Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. RALF76 odpowiedział(a) na marcelinho temat w 2.0TDI
    to jest trop jak po wymianie filtra oleju czujnik się nie włączał - oby się udało... oczywiście to co napisane w pdf też się w głowie nie mieści ale jak widać są i takie przypadki jeździsz na LL? może z czasem olej już ma kiepskie właściwości rozrzedzony ON i stąd "czujnik".. daj znać jak po wymianie
  2. RALF76 odpowiedział(a) na marcelinho temat w 2.0TDI
    wymieniałeś ostatnio filtr oleju? od kiedy problem występuje? poniżej info w pdf SB-10065665-6903.pdf
  3. w moim b8 jak był słaby aku to miałem komunikat na fis o słabej zdolności rozruchowej akumulatora (coś w tym stylu) ale i tak odpalił normalnie
  4. RALF76 odpowiedział(a) na adamwek temat w 2.0TDI
    obserwuj może czas wymienić ten pasek
  5. RALF76 odpowiedział(a) na adamwek temat w 2.0TDI
    możliwe, jaki masz przebieg? może już do wymiany?
  6. to po pewnym przebiegu pasek do wymiany, są interwały??
  7. powyżej 2016 jak rozwiązali/zmienili?
  8. RALF76 odpowiedział(a) na adamwek temat w 2.0TDI
    pasek,rolka, napinacz trudno określić ... z jakiego miejsca to dochodzi?
  9. to chyba faktycznie samo się przełącza i coś z elektroniką się dzieje - jaki przebieg? jakby fizycznie było na P a elektronika N wskazuje
  10. co to znaczy? samo się przełącza z P na N? czy N się świeci a przekładania w położeniu P
  11. ale chyba nie przechodzi koledze samo z P na N tylko się świeci N a przekładnia w pozycji P co oznacza problem z elektroniką - bynajmniej tak zrozumiałem opis
  12. może coś z elektroniką faktycznie, jak jest gwarancja to jedź do ASO
  13. zrób to samo dzisiaj i zaciągnij ręczny, zobacz czy ten sam komunikat wystąpi kolejnego dnia
  14. RALF76 odpowiedział(a) na airbrk temat w 2.0TDI
    pewnie coś bierze, jedną lub dwie setki ale dolewać nie trzeba więc PIXI prawdę pisze
  15. w trakcie jazdy to chyba jakaś ostatni zapamiętany poziom ale pewny nie jestem, procedura mówi ze sprawdzamy jak opisałem wyżej na rozgrzanym.. w kwestii punktu 2 chyba tak, musi być rozgrzany ale nie próbowałem na zimnym - wypróbuj
  16. nie jest to prawda, 1.rozgrzej samochód do 90 stopni i zgaś, odczekaj około 7-10 min, włącz zapłon bez zapalania i wejdź w mmi car- opcja poziom oleju i zobaczysz poziom, 2.dodatkowo jak podniesiesz maskę i zamkniesz to na fis po kilkunastu sekundach po włączeniu zapłonu też pokaże poziom oleju 3.kup miarkę oleju - może się przydać gdyby czujnik poziomu szwankował..
  17. RALF76 odpowiedział(a) na Stelus temat w Audi A4 B9
    jaką różnicę zauważyłeś po wymianie?
  18. w b8 widać spaloną świece sprawdzając kompem - żaden check się nie świeci na desce
  19. RALF76 odpowiedział(a) na BartekI temat w 2.0TDI
    Tłucze dość mocno, jeśli to dwumas to na pewno nie początki Przy zmianie biegów nie masz szarpnięć?
  20. RALF76 odpowiedział(a) na BartekI temat w 2.0TDI
    kanał i dobry mechanik będzie wiadomo
  21. RALF76 odpowiedział(a) na BartekI temat w 2.0TDI
    jedź na kanał i słuchaj skąd odgłosy albo do kogoś od skrzyni aby zweryfikował czy jest ok
  22. RALF76 odpowiedział(a) na BartekI temat w 2.0TDI
    jeśli to na "P" lub "N" to chyba dwumasa na "D" troszkę się wycisza?
  23. powinien pokazać spaloną/e świecę dokładnie na którym cylindrze
  24. RALF76 odpowiedział(a) na pawel1993r temat w 2.0TDI
    ciekawie się dzieje z b9, mogą być przypadki że dojdzie do zatarcia silnika jeśli ktoś za wcześnie nie zareaguje
  25. RALF76 odpowiedział(a) na pawel1993r temat w 2.0TDI
    piszesz o b8 czy B9 ? w profilu masz B8 a wątek w B9

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.