Treść opublikowana przez RALF76
-
Czujnik ciśnienia oleju
to jest trop jak po wymianie filtra oleju czujnik się nie włączał - oby się udało... oczywiście to co napisane w pdf też się w głowie nie mieści ale jak widać są i takie przypadki jeździsz na LL? może z czasem olej już ma kiepskie właściwości rozrzedzony ON i stąd "czujnik".. daj znać jak po wymianie
-
Czujnik ciśnienia oleju
wymieniałeś ostatnio filtr oleju? od kiedy problem występuje? poniżej info w pdf SB-10065665-6903.pdf
-
Nie odpala, elektronik bezradny
w moim b8 jak był słaby aku to miałem komunikat na fis o słabej zdolności rozruchowej akumulatora (coś w tym stylu) ale i tak odpalił normalnie
- Piszczy
- Piszczy
-
Zabierak (imbus) pompy olejowej.
to po pewnym przebiegu pasek do wymiany, są interwały??
-
Zabierak (imbus) pompy olejowej.
powyżej 2016 jak rozwiązali/zmienili?
- Piszczy
-
Samoczynne przełączenie z P na N w skrzyni biegów S-tronic Audi A4 B9
to chyba faktycznie samo się przełącza i coś z elektroniką się dzieje - jaki przebieg? jakby fizycznie było na P a elektronika N wskazuje
-
Samoczynne przełączenie z P na N w skrzyni biegów S-tronic Audi A4 B9
co to znaczy? samo się przełącza z P na N? czy N się świeci a przekładania w położeniu P
-
Samoczynne przełączenie z P na N w skrzyni biegów S-tronic Audi A4 B9
ale chyba nie przechodzi koledze samo z P na N tylko się świeci N a przekładnia w pozycji P co oznacza problem z elektroniką - bynajmniej tak zrozumiałem opis
-
Samoczynne przełączenie z P na N w skrzyni biegów S-tronic Audi A4 B9
może coś z elektroniką faktycznie, jak jest gwarancja to jedź do ASO
-
Samoczynne przełączenie z P na N w skrzyni biegów S-tronic Audi A4 B9
zrób to samo dzisiaj i zaciągnij ręczny, zobacz czy ten sam komunikat wystąpi kolejnego dnia
-
Zużycie oleju
pewnie coś bierze, jedną lub dwie setki ale dolewać nie trzeba więc PIXI prawdę pisze
-
Sprawdzanie poziomu oleju na MMI w A4 B8
w trakcie jazdy to chyba jakaś ostatni zapamiętany poziom ale pewny nie jestem, procedura mówi ze sprawdzamy jak opisałem wyżej na rozgrzanym.. w kwestii punktu 2 chyba tak, musi być rozgrzany ale nie próbowałem na zimnym - wypróbuj
-
Sprawdzanie poziomu oleju na MMI w A4 B8
nie jest to prawda, 1.rozgrzej samochód do 90 stopni i zgaś, odczekaj około 7-10 min, włącz zapłon bez zapalania i wejdź w mmi car- opcja poziom oleju i zobaczysz poziom, 2.dodatkowo jak podniesiesz maskę i zamkniesz to na fis po kilkunastu sekundach po włączeniu zapłonu też pokaże poziom oleju 3.kup miarkę oleju - może się przydać gdyby czujnik poziomu szwankował..
-
Pompa w skrzyni stronic
jaką różnicę zauważyłeś po wymianie?
-
świece żarowe- co ile wymieniać ?
w b8 widać spaloną świece sprawdzając kompem - żaden check się nie świeci na desce
-
Dźwięk silnika na zimnym
Tłucze dość mocno, jeśli to dwumas to na pewno nie początki Przy zmianie biegów nie masz szarpnięć?
-
Dźwięk silnika na zimnym
kanał i dobry mechanik będzie wiadomo
-
Dźwięk silnika na zimnym
jedź na kanał i słuchaj skąd odgłosy albo do kogoś od skrzyni aby zweryfikował czy jest ok
-
Dźwięk silnika na zimnym
jeśli to na "P" lub "N" to chyba dwumasa na "D" troszkę się wycisza?
-
Gdzie sa świece żarowe w 2.0 TDI CAGA
powinien pokazać spaloną/e świecę dokładnie na którym cylindrze
-
niskie ciśnienie oleju
ciekawie się dzieje z b9, mogą być przypadki że dojdzie do zatarcia silnika jeśli ktoś za wcześnie nie zareaguje
-
niskie ciśnienie oleju
piszesz o b8 czy B9 ? w profilu masz B8 a wątek w B9