Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No Murznku dlatego pytam w końcu ktoś tam już brał, więc jeśli już ktoś to sprawdzał to po co mam kupowac jak trzeszczy?? Po to żeby stwierdzić to samo co on?? te co Ci ja mam załatwic podobno nie trzeszczą, choc ja tego nie sprawdzałem bo nie mam cb
-
[B5 AHH] wtryskiwacze
co rozumiesz przez regenerowac ? doprowadzić cisnienienie otwarcia do normy ?
-
[B5 AHH] A4 1.9TDI 66 kW avant
silnik AHH to jest bliźniacza konstrukcja do AFNa, rózni sie wydajniejsza pompą i słabszymi wtryskami, zmieniasz wtryski lub same koncówki i robisz programem ponad 150 KM, także już nie wybrzydzajcie tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pamiętaj że wiem czym jeździsz, żeby Ci nie wpadło do głowy gdzieś tam koło mojej się kręcić :polew: :polew: Ona ma dziś egzamin z matmy. A ona tam gdzie ja Bo szalony kurczak tez tam gdzie ja wiec uwazaj uwazaj ja tam nie jezdze na dziewczymy, tylko sie uczyc :gwizdanie: mnie też dzisiaj nie bedzie bawcie sie dobrze chłopaki
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
tak ale nie róbmy tu OT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten temat powinien sie zwac Spociki Krakowskie & Loża Szyderców no ja widziałem ten temat z klonem Maxa, jak go wszyscy ładnie przywitali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cuber dasz rade, masz Vipa przecież :th: jakas eskorta policji czy coś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podpis_dlugi zapraszamy na spoty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/filmy/7094/Jak-jedza-jeze kwasi sie jakby cytrynówe pił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać :cwaniak1: ekran bierz dunlopa :th: mi sie wydaje że indeks H bedzie lepszy do codziennej jazdy bo jednak V -ka jest zrobiona z twardszej mieszanki, która osiaga swoje odpowiednie własności pozniej zresztą pewnie i tak sie tego nie odczuwa także bierz jakie dusza zapragnie bo ceny są chyba takie same pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
filmik ok, ale vista odpier.dala maniane i jak go wrzucam do program to mi sie zawiesza musze cos podziałac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale żeście wymyślili z tym W H spokojnie wystarczy do normalnej jazdy
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
lepiej zrobić vt
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teraz z Pablem trzeba na lachony jezdzic bo bedzie miał rwanie napewno
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
ja sie mile zaskoczyłem tym ze n73 jest czujnik nateżenia światła i jak jest jasno to klawiatura sie nie podświetla, na poczatku chciałem dzwonić już do chłopa że mi bubla sprzedał bo podśw. klawiszy nie działa ale rozgryzłem, że tak ma być nawet szybko chodzi ten symbian, narazie jestem zadowolony :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie biało czerwono niebieski
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to nie ahmed pierszy powiedział http://www.maxior.pl/film/82231/Smieszny_Sejm ogladanicie od początku do 35s to sie dowiecie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powiem Ci jak policzysz ile znaków zapytania napisałes organizuje sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki cuber :th: A co swoja chcesz zutylizowac ?? tak :th: i chce sobie kupić a6. 2.4 Eee nie do dostania ostatnio dodawali w KFC do happy meal'a
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co swoja chcesz zutylizowac ?? tak :th: i chce sobie kupić a6. 2.4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w morde jeża nietoperza, wie ktos gdzie w krakowie utylizuja samochody ?
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
te chromy wygladają jak plastik bierz takie jak na ten b6, kozak
-
[B5 ADR] lampy przód FK do roczniików 99-01- pytanie
nie wiem jak jest u Ciebie w lampie, ale powinna być gdzieś regulacja na lampie zapewno na imbusa, i przy kręceniu soczewka powinna sie podnosic albo obnizać bo wątpie żeby producent zamontował soczewki na stałe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bym zakładał po II lifcie własnie nie wiem, które sobie zostawić w każdym razie jedne sobie zostawie a drugie pojdą do żyda ( bez skojarzeń )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
które lampy na tył do sedana, czerwonego bedą lepiej wygladały, po I czy po II lifcie ?