Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. No Murznku dlatego pytam w końcu ktoś tam już brał, więc jeśli już ktoś to sprawdzał to po co mam kupowac jak trzeszczy?? Po to żeby stwierdzić to samo co on?? te co Ci ja mam załatwic podobno nie trzeszczą, choc ja tego nie sprawdzałem bo nie mam cb
  2. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    co rozumiesz przez regenerowac ? doprowadzić cisnienienie otwarcia do normy ?
  3. silnik AHH to jest bliźniacza konstrukcja do AFNa, rózni sie wydajniejsza pompą i słabszymi wtryskami, zmieniasz wtryski lub same koncówki i robisz programem ponad 150 KM, także już nie wybrzydzajcie tak
  4. Pamiętaj że wiem czym jeździsz, żeby Ci nie wpadło do głowy gdzieś tam koło mojej się kręcić :polew: :polew: Ona ma dziś egzamin z matmy. A ona tam gdzie ja Bo szalony kurczak tez tam gdzie ja wiec uwazaj uwazaj ja tam nie jezdze na dziewczymy, tylko sie uczyc :gwizdanie: mnie też dzisiaj nie bedzie bawcie sie dobrze chłopaki
  5. tak ale nie róbmy tu OT
  6. ten temat powinien sie zwac Spociki Krakowskie & Loża Szyderców no ja widziałem ten temat z klonem Maxa, jak go wszyscy ładnie przywitali
  7. cuber dasz rade, masz Vipa przecież :th: jakas eskorta policji czy coś
  8. Podpis_dlugi zapraszamy na spoty
  9. http://www.joemonster.org/filmy/7094/Jak-jedza-jeze kwasi sie jakby cytrynówe pił
  10. powitać :cwaniak1: ekran bierz dunlopa :th: mi sie wydaje że indeks H bedzie lepszy do codziennej jazdy bo jednak V -ka jest zrobiona z twardszej mieszanki, która osiaga swoje odpowiednie własności pozniej zresztą pewnie i tak sie tego nie odczuwa także bierz jakie dusza zapragnie bo ceny są chyba takie same pozdro
  11. filmik ok, ale vista odpier.dala maniane i jak go wrzucam do program to mi sie zawiesza musze cos podziałac
  12. ale żeście wymyślili z tym W H spokojnie wystarczy do normalnej jazdy
  13. lepiej zrobić vt
  14. teraz z Pablem trzeba na lachony jezdzic bo bedzie miał rwanie napewno
  15. ja sie mile zaskoczyłem tym ze n73 jest czujnik nateżenia światła i jak jest jasno to klawiatura sie nie podświetla, na poczatku chciałem dzwonić już do chłopa że mi bubla sprzedał bo podśw. klawiszy nie działa ale rozgryzłem, że tak ma być nawet szybko chodzi ten symbian, narazie jestem zadowolony :th:
  16. pewnie biało czerwono niebieski
  17. to nie ahmed pierszy powiedział http://www.maxior.pl/film/82231/Smieszny_Sejm ogladanicie od początku do 35s to sie dowiecie
  18. powiem Ci jak policzysz ile znaków zapytania napisałes organizuje sie
  19. dzieki cuber :th: A co swoja chcesz zutylizowac ?? tak :th: i chce sobie kupić a6. 2.4 Eee nie do dostania ostatnio dodawali w KFC do happy meal'a
  20. A co swoja chcesz zutylizowac ?? tak :th: i chce sobie kupić a6. 2.4
  21. w morde jeża nietoperza, wie ktos gdzie w krakowie utylizuja samochody ?
  22. te chromy wygladają jak plastik bierz takie jak na ten b6, kozak
  23. nie wiem jak jest u Ciebie w lampie, ale powinna być gdzieś regulacja na lampie zapewno na imbusa, i przy kręceniu soczewka powinna sie podnosic albo obnizać bo wątpie żeby producent zamontował soczewki na stałe
  24. ja bym zakładał po II lifcie własnie nie wiem, które sobie zostawić w każdym razie jedne sobie zostawie a drugie pojdą do żyda ( bez skojarzeń )
  25. które lampy na tył do sedana, czerwonego bedą lepiej wygladały, po I czy po II lifcie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.