Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. albo wtryski od 110 chyba nie zrozumieliście tematu. Kolega potrzebuje porady na temat koloru szybek a nie lamp czy tuningu to chyba Ty nie zrozumiałes, chciał porady ? otrzymał odpowiedz, że zamiast wydawac kase na szybki niech lepiej kupi cos innego i powiedz mi jeszcze mój drogi jak Ty mu pomogłes pisząc swój post ? proste Ty szyby chcesz sam oklejac ?
  2. albo wtryski od 110
  3. http://allegro.pl/item293766698_kask_na_piwo_studencki_limitowana_seria_gratisy_.html ?
  4. jak nie mozna jak mozna nałożyć lakier z tym, że jesli nim pomalujesz przepolerowany rant to nie bedzie sie aż tak błyszczał ale ochroni przed wzerami, mozna tez nie lakierowac i co jakis czas przepolerowac pastą lekkościerną i tez powinno być dobrze pozdro
  5. jaki zielony, jasny, ciemny ? najlepiej daj zdjecie
  6. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    tam chyba nie jest silikon raczej cos w stylu takiego kleju na ciepło
  7. marketing pewnie Ci z allegro sciagaja bezposrednio od producenta albo dystrybutora, a Ci w sklepach biorą od hurtowni, która bierze od hurtowni ,.... , która bierze od producenta, a kazdy pośrednik musi coś sobie naliczyć
  8. witam, mam pytanie odnosnie sterownika 16 bitowego bo nie wiem czy go zakładac do mojego 1z-ta, czy "coś" to da. Mam teraz założoną pompe od AFNa, wtryski od AVSa też powinienem miec za jakis czas i na tym setupie wydaje mi sie że ok 130 KM powinno być bo chyba wiecej mi już turbina nie pusci, ale moge sie mylić i zastanawiam sie własnie czy jest sens wydawac pieniadze na kompa bo nie wiem czy bedą z tego jakies efekty. pozdrawiam
  9. jak poszukasz to w tym temacie znajdziesz jak i kiedy był montowany jeden jasiek ładna audica :th: pozdro
  10. za tą cene to lepiej poszukaj sobie jakiegos gwintu troche używanego mi ostatnio udało sie kupić spreżyny ori - 20 mm 4 szt. jak zamontuje to zobacze jak sie bedzie jezdzic bo podobno dosc twarde są
  11. trzeba bylo to zrobic przed wymiana pompy .... hehe no mogłem pompa i tak sie przyda pod nastepne mody, a nie wiem czy wymiana tego wtrysku też cos pomoże zastanawiam sie też nad potencjometrem pedału gazu [br]Dopisany: 11 Styczeń 2008, 08:39 _________________________________________________podmieniłem dzisiaj wtryska od audicy AHU mojego taty i powiem, że narazie nie szarpie, byłem na autostradzie po miescie jezdziłem i nic, no ale dla pewności jeszcze pojezdze na nim troche zresztą mój taty ma teraz ten mój wtrysk z 1z no i jak jemu zacznie szarpac to sprawa bedzie jasna aha i chyba wtryski AHU mają niższe ciśnienie bo moja audica na nim jest troszke słabsza pozdro[br]Dopisany: 11 Styczeń 2008, 19:28 _________________________________________________problem rozwiazany spanky miał racje, winny był wtrysk sterujący dzieki wielkie pozdrawiam
  12. jak chcesz to mam taki zaworek, praktycznie nowy, raz użyłem w celu sprawdzenia czy mój stary nie szwankuje
  13. a robiłes to ? roboty jest sporo ale warto zespolone beda lepiej wygladać, poza tym mozesz je taniej kupic niz te dzielone pozdro
  14. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    ten drugi :th:
  15. Sokolnh, napisz proszę skąd masz takie ceny na te elementy, bo są wyjątkowo dobre ?. Pasek wziąłbym CONTITECH'a. pracuje w hurtownii motoryzacyjnej i to są ceny tak jakby dla pracownika ale mysle ze jakby sie uparł to jeszcze taniej dałoby sie kupic
  16. napisze ci ceny tych elentów zebys miała jakis odnosnik cenowy pasek rozrządu gates 5569XS : 140 zł rolka napinająca skf VKM11142 : 130 zł rolka prowadząca skf VKM 21142 : 80 zł pompa wody skf zależy od nr nadwozia : 210 zł lub 230 zł pozdro
  17. wg mnie ten typ tak ma jeśli chodzi o naped quattro, o to stuknięcie przy dynamicznej zmianie biegów, przerabiałem to w mojej coupejce, wymieniłem przegub i poduszki, troche ustało ale zawsze było tak delikatnie słyszalne, jest dużo o tym na AKP zdziwiłem sie też ostatnio jadąc rs4 b7, że tam też "strzelało" z dyfra bo myslałem, że przez tyle lat inżynierownie cos z tym zrobili, no chyba ze jakies elementy były już w niej zużyte
  18. jestem już po wymianie pompy, pasuje plug&play ale sie trzeba sporo namęczyć żeby ją zmienic, najgorsza była śrubka z tyłu pompy bo tam nawet ręki nie dało sie wsadzic no i sciaganie i zakładanie rozrządu, no ale sie udało po lewej AFN, po prawej 1z, takie same są wizualnie, kostki też pasują co do jazdy na "nowej" pompie to jest róznica, samochód lepiej sie wkreca albo mi sie tak tylko wydaje
  19. wymieniłem pompe dzisiaj na taką od AFNa bo i tak ją miałem w planach i myslem ze po jej wymianie przestanie szarpac ale niestety dalej jest q*rwa, ja juz nie mam siły jutro jeszcze podmienie wtrysk sterujący dla swietego spokoju a tak no nie pomoze to juz nie wiem co sprawdzac a tak wogóle to dzieki kalina za chęc wgłebienia sie w temat
  20. http://www.maxior.pl/film/10825/Mandaryna
  21. dlatego mieszczą sie do 3000 zł na dobrego GSa 500 trzeba miec wiecej pieniedzy http://moto.allegro.pl/item290301543_honda_cb250.html
  22. ja bym sobie kupił honde cb 400 np http://moto.allegro.pl/item290254131_honda_cb400n_stan_dobry_super_cena_.html
  23. Chodzi Ci o pekajacy zbiorniczek na plyn??? o cały element hamulcowy przy rączce, cieżko uszczelnic zeby nie lało koło tłoczka, zapowietrzał sie i chlapał na koszulke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.