Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Części w grupie VAG dobiera się co najmniej po kodzie silnika, a Ty nie raczyłeś podać poprawnego w profilu.
  2. Mimo wszystko trochę dziwi mnie Twój dobór opon do takiego auta.
  3. Nie ma cytowania, więc odpowiedź dotyczy postu poprzedzającego.
  4. Szwajcar który miał cenę wyjściową 45k?
  5. Blendy czyli osłony. Praktycznie przy każdym głośniku powinno być logo B&O.
  6. Nie chodzi tu o kod silnika, tylko o to że w USA zdecydowanie więcej egzemplarzy miało robiony Stage olejowy na koszt producenta.
  7. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli i tak zamawiasz, to 15.7.
  8. Jak tylko pokrętło, to sam ten kawałek plastiku zasłaniający śruby. Tej ramki i tak nie spasujesz zbytnio, chyba że dziurę zrobisz - ale wtedy trzeba więcej rozbierać.
  9. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Instrukcja obsługi auta wie. Służy to do demontażu lamp.
  10. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po to masz tę opcję w MMI. Po zmianie kół czy dopompowaniu należy z niej skorzystać aby zresetować zapisane wartości.
  11. Serio? 3k za zderzak? Ile to, z 6-7% wartości auta?
  12. komoornik odpowiedział(a) na Tyron temat w Audi A4 B8
    Nie rozumiem dziwnego pomysłu "odpinania" - w jakim celu? Żeby sobie wygenerować jakieś ewentualne problemy? Kontrolka powinna się palić na włączonym zapłonie i tak samo zapewne w Output Tests.
  13. komoornik odpowiedział(a) na Tyron temat w Audi A4 B8
    Pewnie magicznie się przepaliła akurat dioda od check engine
  14. Powinno to dać radę łatwo sprawdzić. Po odłączeniu włącznika nie powinno sypać tymi błędami.
  15. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Coś takiego: https://aliexpress.com/item/1PCS-High-Power-CREE-30W-T10-White-LED-Bulbs-For-Car-Backup-Reverse-Lights-912-921/32670434297.html
  16. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zdjęcia robione telefonem, ale w trybie manual. Neon + w rejestracji dosyć mocne LEDy.
  17. To nie jest MMI. Nie ma żadnego resetu.
  18. Co do doświetlania to VCDS ma podpowiedzi - jest chyba tak samo jak przedliftem. Nie można zakodować takiej funkcjonalności czujnika deszczu.
  19. To wystarczy zrobić rozeznanie co to za żarówki i prosto od chińczyka zamówisz pewnie za połowę tej kwoty. Jeśli to jakieś żarówki z ledami SMD 5050, to nawet jeszcze taniej.
  20. Widocznie takie było założenie inżynierów Audi. Nie jest to mój wymysł, tak jest fabrycznie.
  21. Trzeba szukać czegoś z diodami Cree lub Samsung (np. Cree XB-D czy Samsung 2323).
  22. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak nie ori, jak na stronie którą podajesz jest nr części?
  23. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A nie chce ktoś dekoru deski z napisem Quattro? Potrzebuję wymienić na taki bez.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.