Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Select plus? Tak czy siak, wg mojej wiedzy jak by brał olej to albo go od Ciebie odkupią albo zrobią remont - najwyżej trzeba ich będzie postraszyć prawnikiem.
  2. Podważyć ramkę, a potem widać jak lampka jest mocowana. Samą ramkę da radę wyciągnąć nawet bez narzędzi
  3. W przedlifcie można zawsze się cieszyć komfortową jazdą, o ile ma się trochę młodszy egzemplarz
  4. Ktoś wrzucił fotele ale był zbyt leniwy by podłączyć elektrykę.
  5. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok, i czego się te bolce trzymają? Staram się znaleźć w ETKA jak to jest mocowane od góry.
  6. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie za 100 pkt, co oprócz tych uchwytów "trzyma" chłodnicę?
  7. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wystrzelony pas nie zwija się poprawnie, napinacz jest tylko w pasie.
  8. ADS w polifcie: http://www.audienthusiasts.com/VagCom_FL_ADS.html
  9. Podejdzie, ale nie p&p.
  10. komoornik odpowiedział(a) na pawelekrab temat w Audi A4 B8
    Wymień te części: uzupełnij poprawnie profil
  11. Nie da się bez kodowania, bo MMI nie jest w stanie grzebać w innych sterownikach co jest wymagane.
  12. W przedlifcie lampy najlepiej wyciągnąć na stół.
  13. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja miałem inne doświadczenia. Widać nie każdy wykonuje dobrze swoją pracę
  14. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rzeczoznawca który ogląda auta ma ciekawsze rzeczy do roboty. Oni na nic nie patrzą, nawet na opony.
  15. Multitronic zostawmy obok, pokaż trakcję
  16. Wrzuć jakiś filmik jak jest pedał w podłogę ze startu zatrzymanego Moment obrotowy widać ładnie ograniczony, ciekawe i tak ile ten Multitronic wytrzyma.
  17. Szkoda w sumie tylko dlatego, że nie ma S-Tronica. Reszta rzeczy jak lampy czy licznik to pikuś
  18. W końcu jakiś sensowny setup B8, szkoda że z USA
  19. Moim zdaniem do wyrzucenia masz zarówno element z przodu jak i z tyłu, a do wrzucenia taką gąbkę: http://allegro.pl/12r-audi-a4-b8-lift-wklad-lewarek-narzedzia-klucz-i6234175518.html
  20. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Do przedlifta mam tylko 1 komplet żarówek do tylnych lamp.
  21. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie sypią błędami, nie trzeba nic kodować.
  22. komoornik odpowiedział(a) na pawelekrab temat w Audi A4 B8
    Google grafika -> S4 B8 i od razu widać że nie
  23. Tak z grubsza to kwestia brania oleju, ale tego i tak nie sprawdzisz przy takich oględzinach
  24. Podobno w niektórych autach działa zmiana regionu w liczniku na Niemcy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.