Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Nie wiem co to za ASO, olej w S-Tronicu w B8 wymienia się co 60 tys. km.
  2. Normalnie to nie miały, ale nie od samego początku produkcji.
  3. Spryskiwacze są dwa, oba nie działają? Przerwa w układzie? Diagnostyka VCDS?
  4. Wpinany bezpośrednio w MCE? Jaki koszt?
  5. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/299470-zmiana-przodu-na-poliftowy-2012-2015/ Tu nic nie ma o MCE. Czy zmiana MCE tylko jak chce się mieć skrętne bixenony?
  6. Przejrzyj chociaż ostatnią stronę.
  7. komoornik odpowiedział(a) na AdrianS temat w Audi A4 B8
    To jest jakiś chory przypadek.
  8. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nieeee. Ale dalej chodzi mi o różnice w zderzaku tył Avant nie S line - tylko przedlift a polift.
  9. To chyba pakiet schowek? I wtedy też jest mcdonald z tyłu?
  10. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miałem dopisać że chodzi o tył oczywiście Sam zderzak sporo się różni?
  11. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy w Avancie w wersji standardowej (nie S line) oprócz lamp są jakieś inne różnice między przedlift a polift?
  12. komoornik odpowiedział(a) na lukas_cox temat w 1.8TFSI
    To może doprecyzujmy, bo chyba też jakiś mit może się stworzyć. sowiq płacił po znajomości 800 zł za wymianę oleju, ja bez rabatów w ASO za S-Tronic 1000 zł. Nie widzę praktycznie różnicy.
  13. Walczyłem z tym ostatnio: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/page-69#entry4799771
  14. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przez całe 2 dni po zakupie myślałem, że nie mam bluetooth'a Asystent długich jest świetny, ale jak się ma odpowiednie światła ledowe.
  15. Temat nie jest jasno postawiony.
  16. Nie ma to może w S4 z tych roczników.
  17. Co ma się złego dziać z tym olejem w aucie z 2013 roku?
  18. A gdzie to to marne V8 stoi? W Warszawie na Połczyńskiej mają nówkę V10 Plus.
  19. Jaki przebieg, wiek auta?
  20. Dodajesz sobie w pamięci czy na kalkulatorze i wprowadzasz jedną wartość - sumę.
  21. 6NQ to właśnie czarna podsufitka. 6NJ jasna.
  22. Dobre pytanie. W B9 można chyba dobrać podsufitkę bez pakietu S line, ale jak było w B8?
  23. Czyli się wyjaśniło. Auta mają dwa zupełnie inne systemy hamulcowe. Musisz kupić dwa rodzaje tarcz i klocków.
  24. Odkręciłem dwie śruby od strony koła i trzy od spodu (chlapacz?). A potem tylko odgięcie nadkola.
  25. Halogenowe żarówki mają 5W i też ich się nie da złapać w ręke. Żarówki posiadają zapewne rezystory i mogą się grzać - niektóre modele mają radiatory. Takie mocne nagrzewanie może skrócić ich żywotność.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.