Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ahhahahaha a wiecie co??? u mnie dalej ekipa i wcinamy pozostałości po wczoraj...a CO ZA TYM IDZIE??? LESZKI i Bols i jedziemy dalej z after party :> :> :> :polew: :polew: :polew: hahhhahhaha ale kapa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkiego naj naj naj bo mi życie nie sprzyja...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ehhhhhhhhhhhh :gwizdanie: gdyby ta A5 była Twoja to... PROSZĘ ADOPTUJ MNIE!!!!!! :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurde a Wy co? tak cicho jak na mszy... Miron no pochwal się tym A5... Pelex Ty tym A6 2,7biT Pittera a Ty czerwoną nową maską do tego MOCARNEGO 101 konnego furacza... heheh Guregoru... niech zgadne... zdarli Ci w prezencie te coś czarnego z drzwi??? heh a ja tego R8 jednak nie dostałem wiecie noooo w inglostat no wiecie...nie zdążyli mi wyklepać takiego pakietu jaki sobie zażyczyłem, cóż ZA ROK może dostane... w pysk :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: oj oj przejedzony, i wogule...przepity, za tydzień Panowie i Panie rozpoczynamy NOWY SEZON SPOTÓW ŚLĄSKICH, mam nadzieje że będą Ci którzy byli na pierwszym spociku.. bo trzeba zacząć nowy sezon z grubej rury a Ty Pelex nie jadku...pewnie Nic nie dostałeś bo nic nie jadłeś cooo?? :>
-
[B6 AWX] Moja slicznotka :)
fajna, i tak tanio? hmmm... nie liczyłem że za taką kase można wyrwać tak fajną B6... żeby się dobrze sprawowała!!! pozdrawiam
-
[ALL B5] Wymusił - drzwi do wymiany, a dzisiaj poprawka - uderzył mnie na parkingu
no i dzisiaj conieco załatwiłem, od znajomej brat pracuje jako śledczy na policji u nas, on za to zna komendanta drogówki w rybniku, no i moją sprawą zajmie się sam komendant, nie obiecał mi niczego na 100%, ale powiedział że postara się to jakoś załatwić, żebym nie był po stracie! chociaż tyle, że ktoś się tym zajmie, bo tamten który przyjmował zgłoszenie z miłą chęcią wysłał by mi pismo że sprawcy nie udało się ustalić! a po moich oględzinach do wymiany płat drzwi od kierowcy, używka z alle... 200 zł, malowanie 300 zł + listwa na drzwi, i do malowania tylne drzwi... więc 1000 zł by się znalazł, a tego nie odpuszczę bo to jednak sporo kasy! no i dowiedziałem się że gdy dojdą do sprawcy dostaje 500 zł mandatu na dzIeń dobry, i spore kolegium... i bardzo bym się z tego cieszył!!! bo takich ludzi bym...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo jasne że TAK Kamilbs... wpadaj wpadaj!!! KAŻDY JEST BARDZO MILE WIDZIANY...!!! odrazu podpowiem że zawsze stoimy w tym samym miejscu tzn. jak wjedziesz na ten podziemy parking, to zaraz za "śpiącym policjantem" w prawo skręcaj a tam właśnie stoimy, obawiam się że parking jak ostatnio może być pełny bo jest przed świętami ale damy rade tak jak wtedy! więc szukaj Nas szukaj... ps. jak by coś to szukaj BIAŁEGO A4 B5 z czarnymi lampami (sedan), to jest topowe auto naszego Vice Prezesa, z czarnymi dodatkami napewno zauważysz! :gwizdanie: nie zrozum mnie źle Gureguru :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co Ty Pelex to piszesz przeca spot je na 18:00!!!! Miron znów wyskoczy z czymś innym, jak to zrobił z hummerem Miron to weź go może, tym bardziej że będzie Twój dzieciak, pojeździmy troche oczywiście mowa o hummerze A PANOWIE... ŚNIEG PADA!!!!!!!!ŚNIEG PADA!!!!!ŚNIEEEEG PAAAADAAAAAA :> :> :> CO W ZWIĄZKU Z TYM? pierwsze na Forum, a potem na Arene podriftować??? noo i dementuje jakieś plotki...moja dziewczyna jechała MOJĄ PEREŁKĄ czyli moim pazdziochem A4... znów bok, i znów malowanie ;( nooo ale będe!!! wyklepiemy moją fure, ktoś ostatnio mówił o malowaniu, to może poćwiczymy??? TAK CO KAŻDY BĘDZIE DZISIAJ BO MAMY MEGA WYPAS POGODĘ, I TO OSTATNI SPOCIK W TYM ROKU RACZEJ!!! będe na 1000000000% chyba że skasuje auto doszczętnie...ale już go mam dosyć szczerze mówiąc :gwizdanie: chyba z wiosny nowe padło
-
[ALL B5] Wymusił - drzwi do wymiany, a dzisiaj poprawka - uderzył mnie na parkingu
Witam! poraz drugi, spotkał mnie straszny pech, tzn. moją dziewczyne, jechała normalnie w mieście drogą, a z parkingu Urzędu Pracy wymusił jej gość, przywalił w strone kierowcy, wgniótł w miejscu listwy oboje drzwi, oczywiście trzeba by wymienić albo kitować no i malować, ona w panice tylko patrzyła jak ten dupek spier***a w slalomie między autami że nawet nie spisała numeru, ani nie zauważyła jakie to dokładnie było auto... ALE jest u nas w mieście monitoring, dodam że było to 100 metrów od głównej komendy policji więc odrazu udała się tam, powiedziała co jest grane i gliniarz zabrał jej dowód, dokumenty z auta i poszedł sprawdzić monitoring, i jest..widać zajście, ALE nie widać dokładnie jego numeru rejestracji, pozatym było już szaro, i lekko mgliście bo pada deszcz i jest ciepło więc unosi się para w powietrzu... policjant spisał szkody, obejrzał auto, posprawdzał wszytsko, no i powiedział że udają się na miejsce służby piechotką zobaczyć czy nie ma jakiś śladów - jak dla mnie idiotyzm... bo nawet nie posypały się żadne elementy, i mają na miejscu popytać czy ktoś czegoś nie widział... i pytanie czysto prozaiczne...co mogę zrobić jak oni nie dojdą do tego kto to był??? mam tylko OC czyli pewnie sam sobie muszę naprawić...? ogólnie co najlepiej w tej sytuacji zrobić, dodam że tam akurat są 3 kamery, jedna na centrum skierowana czyli w odwrotną stronę, jedna zaraz obok na stacji a jedna na to zajście ale znów od przodu komisariatu więc od strony maski aut... może się ktoś orientuję czy mogę wystąpić gdzieś o film z tym zajściem? czy coś bo on to sprawdzał na monitorku a założe się że jak by troszke popracować to ten numer byłby całkowicie widoczny... za wszelkie próby pomocy SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo własnie, tak cicho to dawno nie było, heheh a ja nie dostałem nic na mikołaja... "Panie Prezesie Mikołaju, miałeś mi podarować Swoje B6...:(" i co? i jajco... nic nie dostałem, chyba że planujesz mi je darować na spocie z ręki do ręki :> :polew: oj oj w tym tygodniu mnie nie będzie...NIESTETY II ZMIANA ale za 2 tygodnie, przed świętami, mam nadzieje że śnieg będzie to wtedy... "arena drift snow show"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i po spocie :> przybyła stała ELYTA jak zawsze :> a więc: Vice Prezes Guruguru :> który zmieniał radio na takie co ma bluuuuuutaaaaczaaaa oczywiście z Bratem który zaskakuje nas ostatnio trudnymi pytaniami, i którego lepiej ubierać niż żywić... :polew: Drifter Pelex który zostawił dziecko pod opieką teściowej żeby tylko wpaść na spocik to się nazywa wykręt nieokiełznanym JEDEN SZEŚĆ : PiTTeRRa Ty to jesteś lepszy niż wyuczony mechanik Dodam że z Kagańcem na karku no bez obrazy z kartką na szybie z napisem "w salonie peRZota" Czester wraz z "Żoną" :> tylko niewiem czemu Pelex uciekał na Jej widok...Coś Ty Pelex przeskrobał :polew: Nao i Ja...czyli elyta z Rybnika, szacun dla nas bo mamy najdalej :polew: i zrzutka na paliwo następnym razem buhehehhehahah i że tak napisze Zagubiony Czarny Rycerz z avantem :polew: kurde że też Nas nie Widziałeś :gwizdanie: czyli wsumie 7 autek... chyba że źle policzyłem brakowało Prezesa ale jak widać ...POSRAŁO MU SIĘ W ROBOCIE...i nie dotarł :> nie no pośmialiśmy się wyjątkowo fajnie, chociaż nie było wogule miejsc parkingowych co wesołe nie było, ale było warto jechać... i nowości: PAKIET CHROM RAMKI TUNING BMW -łysole zakładały gadżety tuningowe na biieemmwuuu FAJF czyli chromowe ramki ale i PAKIET...trudno go nazwać ale może być PAKIET KOLOR YELLOW :polew: :polew: :polew: i wiele wiele innych popisów naszej wielkiej społeczności jak to 99% ludzi nie umie parkować a się rozpisałem, wystarczy na dzisiaj! a byłbym zapomniał...Panowie i Panie :> nie zapominajcie o do ZAŚ :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo ja też postaram się być! nie obiecuje ale postaram się bo dalej jestem chory i tak mi z nosa leci że padniecie jak zaczne smarkać za tydzień napewno mnie nie będzie bo mam na drugą zmiane więc to następny powód żeby wpaść! a co najważniejsze wytrzeźwiałem po barbórce więc jest okej a ta TWOJA laska Guregoru... boooska i nie wstydz się jej :> Prezes... wpadaj wpadaj:) tylko nie trać czasu na mycie co do wypadu do innej ekipy na spota to ja bym się na przyszłość pisał tylko ciekawe jak mi zmiana wpadnie więc do wieczora
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty M@rk dupo wołowa nakopie ci do d*py jak WKOŃCU POJAWISZ SIĘ NA SPOCIE... melduj lepiej co sprawiło że Cie tak długo nie widzieliśmy, a się głupio nie pytaj co słychać TYLKO WPADAJ NA SPOTA co tam u Ciebie lepiej napisz... popychacze jeszcze wytrzymują Twoje jazdy? ? ? i oczywiście tych nowych oponek założonych na alu w tym roku nie zobaczyłem! :gwizdanie: cóż może by tak za tydzień do kogoś podjechać na spota? albo jakieś atrakcje wprowadzić? Miron Prezesie a hummer po śniegu dobrze jeździ :> :> :>??? ps. ja nic nie sugeruję Pozdro ludziska:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo a ja myślałem żeby wpaść ale jak widze to marna frekwencja się szykuje! zobacze, jak spadnie śnieg to będe, a jak nie spadnie to wpadne dopiero za tydzień ćwicze i ćwicze bo musze dogonić Ciebie Pelex w tych ewolucjach! noo i pokazać się też jak to moje padło jeździ bokami :> a jest coraz lepiej guregoru Ciebie nawet nie pytamy czy będziesz bo to WIADOME zachwile Przejmiesz rolę głównego organizatora & zastępca Prezesa
-
[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu
Solarek Ty to masz jeszcze wysokie zerknij tutaj, tak samo siedzi mi na letnich 17'', a teraz mam 15'' stall no i 195/65 czyli baloniki i niby tylko -35mm a raczej siedzi dużo niżej! http://img143.imageshack.us/my.php?image=stalllgj4.jpg poprostu uważaj na zaspy jak nasypie a drogowcy zaśpią bo będziesz miał je na masce i możesz kiedyś stracić zderzak ale to raczej mało prawdopodobne tak samo niemam osłony pod silnikiem ale nic się nie dzieje co najwyżej się zawiesisz ale łopatka pomoże
-
[B5 ADR] Czy ktos ma xenon w lampach Depo??
to spróbuj Kolego odłączyć ten xenon i załóż tylko na chwilke normalne żarówki, zobaczysz co się stanie, czy będzie to świeciło tak jak ma czy nie... jedynie tak cokolwiek możesz wyeliminować! powodzenia
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
a u nas na Śląsku (RYBNIK) sypało całą noc i sypie dalej i co? jest 10 cm śniegu jak nic zresztą od piątku jest białawo więc można conieco podziałać już wczoraj na parkingu z REALu drifty były i coraz bardziej mnie to kręci:) i niestety musiałem wczoraj rozstać się z moimi alu, a założyć wersje super stalówa sport czyli poczciwe 15" oby tak do piątku a na Spocie w Gliwicach będzie baaaardzo wesoło :> Pozdrawiam wytrwałych którzy nie boją się śniegu i dalej mają letnie
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
niewiem poco ta nędzna dyskusja, Kolega wrzucił 19'' i bardzo fajnie bo sam jak bym miał wrzucać 18" to bym się bardzo zastanowił! ADR to prawda, przydało by się turbo ale jedynie do tego żeby jak ktoś zauważy furke na drodze, pomyśli sobie o ściganiu to wtedy może mieć właściciel problem, ale moim zdaniem jak już masz taki silnik to szanować i nie żałować że nie ma się lepszego silniczka czego sam żałuje ale cóż! nie sprzedam dobrego auta tylko dlatego że mam słaby silnik bo chce zapodać felgi na wypasie jeźdze na 17'', sam myśle o 18'' ale teraz po przekładce na stalówy 15'' w jeździe i przyśpieszeniu nie ma różnicy! jedynie komfort troszke lepszy no i co z tego? coś za coś... ciekawe LOCO jak bardzo korzystasz z tych kucyków pod maską? założe się że jeżdzisz po lekku bo szkoda kasy na paliwo i szkoda Ci auta żeby przekroczyć 100km/h gdzieś poza drogą szybkiego ruchu co ADR potrafi tak samo i wyżej też dobrze ciągnie więc PO CO N A M M O C N I E J S Z Y S I L N I K ? ? ? a spalanie? nigdy ale to nigdy nawet jak mi odbije i szaleje nie przekroczyłem 10ciu litrów zresztą ADR jest mniej awaryjny Serdecznie Pozdrawiam ps. mA4ciek zawsze możesz wrzucić stożek i nakładke na wydech i masz już 25 kucy więcej bez turbo... :polew:
-
[B5 ADR] Czy ktos ma xenon w lampach Depo??
Kolego Łukasz ja moge Ci tylko powiedzieć że kumpel ze spotów a dokładnie PITERRA zmienił z ori valeo lamp tych zwykłych na właśnie soczewka DEPO no i wczoraj na spocie oglądałem i ja i jak każdy inny, zresztą on sam stwierdził że różnica jest kolosalna przy zwykłej wymianie lamp, wrzucił jakieś osramy za 58zł mówie o żarówkach i jest 10000 razy lepiej!!! więc moim zdaniem masz coś z tym Hid-em :gwizdanie: i każdy mówi że jak wrzucać HID to tylko 6000k bo świeci najlepiej... ps. akumulator niema nic do tego, jednak non stop ;podczas pracy silnika ładuje go alternator! no chyba że się mylę to mnie poprawcie:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czester daj mi namiary co to dokładnie masz :> akurat jest mi coś takiego potrzebne :kox: zapodaj info, jakieś foto i wogule Panowie jestem pierwszy w kolejce! ale tu cicho???? co Wy tam robicie że nikt się nie odzywa? przedstawiam pakiet zima :> http://img143.imageshack.us/my.php?image=stalllgj4.jpg mam nadzieję że do piątku utrzyma się ten śnieg! i również mam nadzieję że Pelex już wyczaiłeś jakieś fajne miejsce...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
noo bo Prezes się spóźnił i dlatego z takim hasłem wyjechał każdy wie że na 18:00 się "spocimy" :gwizdanie: a więc... 8 autek, ELYTA była :>, z niespodzianek to znów nadjechał PAKIET CHROM no i Pelex pogonił się troszke z ochroniarzem a tak to standardowo, kupa śmiechu, VAG-owanie - to już nasza tradycja :polew: test opon i autka Pelex-a, dalej konie trzymają chociaż jeździ na kujawskim szybki servis, ani to u kubicy, u nas jest lepszy... rezanie musi być :> to co następnym razem? może coś bardziej profi? np. wymiana oleju bez kanału? hehhehhehe a na koniec...posypało się dosyć ładnie śniegiem, a większość na letnich laczkach to sobie troszke na parkingu pod szpitalem u mnie poszalałem, noo i wiem jedno że trzeba zakosić z drogi pare pachołków, i jak nasypie to na Arene i jedziemy z tym a może jest gdzieś na Gliwicach pewne, na boku miejsce gdzie jest najlepiej asfalt chociaż nie koniecznie gdzie moglibyśmy się wyszaleć na śniegu? ps. tak co te foty i filmiki trafią tutaj :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooo Piterra ja chciałem ten plastik do ktorego wkręca się śrube w belce na której trzyma się i reguluje zderzak:) jak nadbywa Ci też ta długa śruba to bym przygarnął Czester heheh jak ja dopadne tego vag-a to raczej auta nie odpale więc jedynie Ty mi szpecu pozostajesz... a właśnie Pany... jeździcie na zimowych??? bo szczerze zastanawiam się czy wrzucać te stalówy czy nie... :> a jak tam Prezes? wpadniesz??? jak się wyrobie to poprawie grill bo schodzi mi ta tymczasowa czarna matt farba:) na wiosne szykuje się new image:) a jak nie zdąże to zrobie wioske bo prześwituje mi tam chrom Pelex mam nadzieje że ręczny jeszcze masz dobry...tak co tam znów popis strzelisz
-
Powerbass L-60c + wygłuszenie - problem
no więc kolego po pierwsze to takim wzmacniaczem to możesz se z walkmana głośniki zasilać bo on nie ma nawet tych 70 RMS na kanał, skoro ja dałem na średniej klasy wzmacniacz US Ampsa 900 zł a ma tylko 4x50 RMS przy 4ohm więc temat wzmaka zamknięty - do tych głośników musisz mieć coś lepszego bo zawsze będziesz narzekał! następnie ja moge Ci polecić taką właśnie mate dekarską, mam nią oklejone drzwi z dwóch stron ze środka, podwójnie w niektórych miejscach, i daje rade, a efekt widać już przy 13 cm głośnikach! aha mi poszły 2 rokli ale kupiłem je taniej w leroy-merle - jakoś tak sie to pisze! o opalarce pewnie wiesz że jest potrzebna! no i kabelki zasilające chyba masz troszke za cienkie, każdy mi kazał kupić 2,5 mm ale aż taKiej różnicy nie zobaczysz, że te głośniki tak słabo grają to zobacz na innym wzmaku, no i oczywiście na dobrych ustawieniach bo to NIEMOŻLIWE ŻEBY TO TAK SŁABO GRAŁO... jak rozwiażesz problem to się podziel informacjami co i jak pozdrawiam!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i melduje się pogromca Rybnickich A4 :> długo mnie nie było na spotach bo aż 3 tygodnie ale auto ostatnio się na mnie obraża dosyć często, bo użytkuje go kobieta a nie ja :gwizdanie: mam problemy z temperaturą, pewnie termostat, następnie musiałem skombinować zimowe, naszczęście już mam, ale poczekam na prawdziwą zime bo to obciach na stalowych jechać na spocik noo a tak pozatym to jestem w domu przed 16.00 no i nie mam kiedy nawet porobić coś przy aucie, a o umyciu nie wspominam więc tym razem ale to naprawde się pojawie, i liczę na to że nic mi się nie spitoli w aucie! ps. Czester będziesz? jeśli tak to jak możesz zabierz Vag-a bo musiał bym sprawdzić błędy no i termostat bo podobno idzie aha i też bym musiał wypucować cały układ chłodniczy opowiesz mi na spocie co i jak! to narazie ludki
-
szukam sposobu na dobry bass w mojej B6 Avant
oj mój błąd, jakoś chodziło mi po głowie B5, w B6 nie miałem do czynienia z głośnikami, ale wracając do tematu mam skrzynke zamkniętą 25 cm głośnik, litraż 17,5 litra więc skrzyneczka jest małych wymiarów i bardzo i to bardzo daje rade! polecam co do 16 cm z przodu to bardzo mnie to cieszy, bo wkońcu będe mógł zaszaleć w moim przyszłym autku z jeszcze konkretniejszym audio :>