Treść opublikowana przez Konrad.jpg
-
przekrecony gwint od mocowania tylnego amortyzatora
Dla bezpieczeństwa lepiej coś z tym zrobić. Masz przed lifta więc mocowanie metalowe, można naspawać nakrętkę i dłużą śrubę wkręcić.
-
Audi A4 B5 Problem ze sprzęgłem lub ze skrzynią
Miałem kiedyś podobnie tyle że podczas jazdy, odkręcił się przegub wewnętrzny.
-
taśma kierownicy
Dwie śrubki od poduchy i jedna od kierownicy
-
taśma kierownicy
Jeśli poduszka się nie świeci to taśma raczej jest ok. Nie pamiętam jak jest w polifcie ale w przedlifcie klakson jest na osobnej kostce.
-
zimna przekopca na niebiesko
Jak ściągniesz wąż od turbiny do intercolera to zobaczysz czy jest olej w dolocie
-
Wymiana nagrzewnicy - pytania pomocnicze
Odpowietrzy się, spokojnie Dokładnie tak, nie wyciągniesz całej "nagrzewnicy"
-
czy wykasowanie bledow dopiero zadziala?
Błąd trzeba skasować ale wydaje mi się że to nie wiele zmieni. Polecam jeszcze czyszczenie przepustnicy(falujące obroty) i sprawdzić czujnik cieczy chłodzącej (ciężkie odpalanie na ciepłym silniku).
-
Wymiana nagrzewnicy - pytania pomocnicze
1. Musisz odkręcić przewody klimatyzacji (w okolicy akumulatora) 2. Jeśli spuścisz płyn przed wymianą to litr dla bezpieczeństwa powinien wystarczyć. Chociaż skoro wlewałeś jakieś specyfiki to może warto go wymienić. 3. Zazwyczaj zalewam płynem do pełna, odpalam i czekam aż otworzy się termostat potem wystarczy dolać i powinna być ok. Możesz pomóc ściągając wężyk z nagrzewnicy.
-
[ALL B5] Wymiana panelu nawiewu na Climatronic
Da się ale razem z całą nagrzewnicą więc raczej mało opłacalne.
-
[INNE] ABS włącza się samoistnie bez hamowania przy wyższej prędkości w A3
Może zła odległość czujnika od koronki
-
[ALL B5] Problem z podnoszeniem szyb
vag raczej nic nie pokaże Jest bezpiecznik obok przekaźników trzeba ściągnąć półkę pod kierownicą.
-
[B5 ADR] Problem z temperaturą oleju silnika
Taka temperatura jest raczej w normie. :gwizdanie: Jaką temperaturę płynu pokazuje klimatronik?
-
[ALL B5] Hamulec ręczy nie odbija
Hamulec nożny jest hydrauliczny czyli będzie działał
-
Logowanie do strony A4Klubu przez telefon
To poszukaj w aplikacjach "Opera"
-
Logowanie do strony A4Klubu przez telefon
Czyli pewnie korzystasz z systemowej przeglądarki, poszukaj może masz zainstalowaną operę
-
Logowanie do strony A4Klubu przez telefon
Jaką masz przeglądarkę? Zainstaluj najnowszą Opere mini i powinno śmigać
-
[ALL B5] Licznik z A6 C5 do A4 B5
było na pewno, ale z tego co wiem to wskaźnik od paliwa będzie pokazywał odwrotnie
-
[ALL B6] Do czego to służy?
Wydaje mi się że to jest od telefonu :gwizdanie:
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - czy tak powinno być?
Tak właśnie myślałem, coś jest nie tak
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek zamiast schowka w przedliftowej wersji
Trzeba otworzyć i pociągnąć ruszając na boki :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Za dużo wlałem oleju
U mnie się zapalała na wybojach lub ostrych zakrętach i dolanie płynu hamulcowego rozwiązało problem A vag nic nie pokazywał.
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - czy tak powinno być?
Szyby się zamykają płynnie do końca.
-
[B5 ADP] Obserwacja napiecia na ecu
Na vagu można nie pamiętam gdzie dokładnie, a najlepiej miernikiem przy akumulatorze a napięcie będzie spadać kiedy będziesz włączał kolejne odbiorniki.
-
[ALL B5] Hamulec ręczy nie odbija
Ale sama wraca?
-
[ALL B5] Hamulec ręczy nie odbija
W sumie to chyba obejdzie się bez ściągania linki po prostu nie zaciągając ręcznego poruszaj samą dźwignią, linka nie powinna przeszkadzać