Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konrad.jpg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Konrad.jpg

  1. Dla bezpieczeństwa lepiej coś z tym zrobić. Masz przed lifta więc mocowanie metalowe, można naspawać nakrętkę i dłużą śrubę wkręcić.
  2. Miałem kiedyś podobnie tyle że podczas jazdy, odkręcił się przegub wewnętrzny.
  3. Dwie śrubki od poduchy i jedna od kierownicy
  4. Jeśli poduszka się nie świeci to taśma raczej jest ok. Nie pamiętam jak jest w polifcie ale w przedlifcie klakson jest na osobnej kostce.
  5. Jak ściągniesz wąż od turbiny do intercolera to zobaczysz czy jest olej w dolocie
  6. Odpowietrzy się, spokojnie Dokładnie tak, nie wyciągniesz całej "nagrzewnicy"
  7. Błąd trzeba skasować ale wydaje mi się że to nie wiele zmieni. Polecam jeszcze czyszczenie przepustnicy(falujące obroty) i sprawdzić czujnik cieczy chłodzącej (ciężkie odpalanie na ciepłym silniku).
  8. 1. Musisz odkręcić przewody klimatyzacji (w okolicy akumulatora) 2. Jeśli spuścisz płyn przed wymianą to litr dla bezpieczeństwa powinien wystarczyć. Chociaż skoro wlewałeś jakieś specyfiki to może warto go wymienić. 3. Zazwyczaj zalewam płynem do pełna, odpalam i czekam aż otworzy się termostat potem wystarczy dolać i powinna być ok. Możesz pomóc ściągając wężyk z nagrzewnicy.
  9. Da się ale razem z całą nagrzewnicą więc raczej mało opłacalne.
  10. vag raczej nic nie pokaże Jest bezpiecznik obok przekaźników trzeba ściągnąć półkę pod kierownicą.
  11. Taka temperatura jest raczej w normie. :gwizdanie: Jaką temperaturę płynu pokazuje klimatronik?
  12. Hamulec nożny jest hydrauliczny czyli będzie działał
  13. To poszukaj w aplikacjach "Opera"
  14. Czyli pewnie korzystasz z systemowej przeglądarki, poszukaj może masz zainstalowaną operę
  15. Jaką masz przeglądarkę? Zainstaluj najnowszą Opere mini i powinno śmigać
  16. było na pewno, ale z tego co wiem to wskaźnik od paliwa będzie pokazywał odwrotnie
  17. Wydaje mi się że to jest od telefonu :gwizdanie:
  18. Tak właśnie myślałem, coś jest nie tak
  19. Trzeba otworzyć i pociągnąć ruszając na boki :gwizdanie:
  20. U mnie się zapalała na wybojach lub ostrych zakrętach i dolanie płynu hamulcowego rozwiązało problem A vag nic nie pokazywał.
  21. Szyby się zamykają płynnie do końca.
  22. Na vagu można nie pamiętam gdzie dokładnie, a najlepiej miernikiem przy akumulatorze a napięcie będzie spadać kiedy będziesz włączał kolejne odbiorniki.
  23. Ale sama wraca?
  24. W sumie to chyba obejdzie się bez ściągania linki po prostu nie zaciągając ręcznego poruszaj samą dźwignią, linka nie powinna przeszkadzać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.