Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany montował kto IC do 3.0 tdi?
  2. Producent, i tym sie kierowałem sam wiesz ze ciezko jest upchac pod zderzakiem , w B8 to juz można tańcować , tyle miejsca
  3. Deczko mniejszy, 550X140X65 ale wysratczający na moc do 350 KM więc i po co większy , drugi plus że będzie centralnie w kratce a chce robić bez żadnej większej rzezby , bez docinania belki itp więc i ten na spokojnie będzie spełniał zadanie przy moich mocach
  4. Wiosna pełną parą to i przy aucie trzeba coś pogrzebać , dzisiaj przymiarki jutro reszta zakupów
  5. Daj namiary na ten kalendarz, może by co podrzucił
  6. Ja glinkowałem, smalcowałem itp całą sobote, Zielu umył na szybko , efekt ten sam lepiej podjechać na myjnie i spokój a nie cały rytuał sobotni po co te wiadra szampony qd itp lepiej sie napić
  7. Możliwe że sie wybiore to byśmy polecieli
  8. Wpadnij kiedyś przejazdem to oblukamy furke
  9. Ja to się w ogóle dziwie że Młody nie drapną nagrody za najładniejsze Audi zlotu
  10. Dobrze że pstrykałeś to bede miał co do kalendarza podesłać
  11. Nie gadaj bo widziałem brewka drgała po przejażdżce
  12. Na żywo to rewelacja ten szaraczek
  13. Masz fach w ręku jakbym nie był żonaty to bym cie za fotografa na wesele wziął
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaki kolor cie interesuje?
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na PabloStefan temat w Audi A4 B5
    Napisz na pw to ci ogarne Bilstein-y
  16. Byłeś u Miszela? on zawsze ma jakieś ładne B6
  17. Super fura, zapodaj jakieś fotki do kalendarza , miło będzie oglądać nowego RS-a
  18. 17/7,5J Et 28 bez dystansu wchodzi , zrobie jakąś fotke wo wrzuce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.