Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. przyjedz na spota pod meble to ci wezme Jarecki lampy i pozycze:wink:
  2. widzimy sie Jarek za spocie swierze powietrze dobrze ci zrobi
  3. zgadzam sie jak juz robic to calosc
  4. no to pewnie przyjade tylko ze prosto pod meble nie chce mi sie jezdzic po zadnych myjkach , moze Dragon zrobi konkurs na najbardziej ueybane audi to bede w czolowce:decayed: ---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- a i kawalek torta prosze na wynos jakbym sie spoznil
  5. wlacznik pierwsza klasa przynajnmiej go dobrze widac:wink:
  6. przykro mi ale niestety bede jezdzil nim az sie rozpadnie
  7. a no ladne chociaz wydaje mi sie ze bardziej by pasowaly do b5
  8. a po co ci taki klucz ? dokrec z wyczuciem i ma byc ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- wrc ​ dorzuc do pierwszego postu kodowanie abs dla wersji usa moze sie konus przyda ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ---------- tera pany kto mi powie pod ktore piny podpiac ta kostke zmienilem tasme na 4 pinowa i wszystko mam zakodowane smiga tylko zostal blad air baga trzeba zamieniac ktores piny?
  9. a ja proponuje zmienic auto na jakiegos civica lub tigre do takich grubych modow
  10. moze kurna bo w garazu nie mam za dobrego swiatla i tyle co do lampki udalo mi sie poskladac myslalem ze jest ok , jutro w dzien sprawdze co tam siedzi ---------- Post dopisany 18-01-2014 at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 20:54 ---------- to nie dokrecenie tylko zle załozyłes moduł , zdejmnij fajere i obudowe , poluzuj ten torx od dołu którym dokrecasz moduł i docisnij wsio w strone licznika , potem poskładaj i bedzie cacy:naughty: dzieki Domin za podpowiedz miales racje teraz wszystko gra:thumbup1:
  11. jak zaloze kiere do niedzieli to bede bo na razie nie mam czy krecic
  12. no wydaje mi sie ze wszystko ok hmmm dziwne tez dokrecalem z wyczuciem
  13. chopy zmienilem kiere doslownie przed chwila i wszystko jest git tylko strasznie ciasno mi chodzi obciera o oslone kiera z b8 czy za mocno dokrecona? nie chce mi sie teraz rozbierac jutro to zrobie jak dokrecaliscie mocno czy tak o ?
  14. dobry wybor
  15. a mnie tam sie zolte podobaja ale ledzik tez jest git
  16. te przelaczniki szyb z jakiego to modelu ? a3?
  17. troszke zabawy jest z 2 godz z dopasowywaniem i musi wyjsc , ale nie takie to straszne jak sie wydaje myslalem ze bedzie gorzej , szczerze tez wole ori wlacznik ale ten dorwalem praktycznie za flaszke wiec na przeszczep jak znalazl zobacze jak to bedzie wygladalo
  18. Juz dawno obnizona tylko foty muszę zaktualizować hehe ---------- Post dopisany 17-12-2013 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 11-12-2013 at 12:12 ---------- morda gotowa zderzak ze spryskami zalozony nawet nie bylo problemow z dopasowaniem dolnej czesci s-line z seria:decayed:, spryski ruszyly od strzala:wink: maska i zderzak swierzo po malowaniu ---------- Post dopisany 16-01-2014 at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2013 at 19:02 ---------- nastepnie kiera mf z b8 ogolnie w idealnym stanie - dziekuwa sieman no i dawca do przeszczepu z a3 - nastepny mod to dekory z bialych pojda w szczotkowany grafit - jak mi sie uda wychaczyc licznik z kolor fisem od s4 to tez zakladam:decayed:
  19. dokladnie bedziesz zadowolony,dzik sprawnie ogarnie temat
  20. o virus cos cicho ostatnio siedzisz:whistling:
  21. tomekhxc odpowiedział(a) na kana temat w Audi A4 B5
    zarowki masz pewnie h4 pewnie jakies ciulowate to moze byc przyczyna slabego swiecenia warto sprawdzic zaloz np Żarówka Philips H4 Vision +30% 1sztuka Gdynia FV (3808471651) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kupisz w kazdym motoryzacyjnym cena nie duza, lampy takze nie najlepsze...
  22. tomekhxc odpowiedział(a) na kana temat w Audi A4 B5
    raz kupilem narve bo potrzebowalem natychmiast zalozyle i wlasnie chyba lepiej postojowka swiecila te zarowki to tylko za psem wyjeb.c
  23. tomekhxc odpowiedział(a) na kana temat w Audi A4 B5
    jakiej firmy masz zarowki? jesli firmy narva ​to zmien na jakies philipsy i zobacz czy pomogo
  24. Zmontujesz wszystko wstaw foty pochwal się efektem koncowy:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.