Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
przyjedz na spota pod meble to ci wezme Jarecki lampy i pozycze:wink:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
widzimy sie Jarek za spocie swierze powietrze dobrze ci zrobi
-
TYLNY zderzak od RS4 B7 ?
zgadzam sie jak juz robic to calosc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no to pewnie przyjade tylko ze prosto pod meble nie chce mi sie jezdzic po zadnych myjkach , moze Dragon zrobi konkurs na najbardziej ueybane audi to bede w czolowce:decayed: ---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- a i kawalek torta prosze na wynos jakbym sie spoznil
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
wlacznik pierwsza klasa przynajnmiej go dobrze widac:wink:
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
przykro mi ale niestety bede jezdzil nim az sie rozpadnie
-
co sadzicie o tych felgach?
a no ladne chociaz wydaje mi sie ze bardziej by pasowaly do b5
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
a po co ci taki klucz ? dokrec z wyczuciem i ma byc ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- wrc dorzuc do pierwszego postu kodowanie abs dla wersji usa moze sie konus przyda ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ---------- tera pany kto mi powie pod ktore piny podpiac ta kostke zmienilem tasme na 4 pinowa i wszystko mam zakodowane smiga tylko zostal blad air baga trzeba zamieniac ktores piny?
-
Nadkola czarne czy chrom ?
a ja proponuje zmienic auto na jakiegos civica lub tigre do takich grubych modow
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
moze kurna bo w garazu nie mam za dobrego swiatla i tyle co do lampki udalo mi sie poskladac myslalem ze jest ok , jutro w dzien sprawdze co tam siedzi ---------- Post dopisany 18-01-2014 at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 20:54 ---------- to nie dokrecenie tylko zle załozyłes moduł , zdejmnij fajere i obudowe , poluzuj ten torx od dołu którym dokrecasz moduł i docisnij wsio w strone licznika , potem poskładaj i bedzie cacy:naughty: dzieki Domin za podpowiedz miales racje teraz wszystko gra:thumbup1:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak zaloze kiere do niedzieli to bede bo na razie nie mam czy krecic
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
no wydaje mi sie ze wszystko ok hmmm dziwne tez dokrecalem z wyczuciem
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
chopy zmienilem kiere doslownie przed chwila i wszystko jest git tylko strasznie ciasno mi chodzi obciera o oslone kiera z b8 czy za mocno dokrecona? nie chce mi sie teraz rozbierac jutro to zrobie jak dokrecaliscie mocno czy tak o ?
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
dobry wybor
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
a mnie tam sie zolte podobaja ale ledzik tez jest git
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
te przelaczniki szyb z jakiego to modelu ? a3?
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
troszke zabawy jest z 2 godz z dopasowywaniem i musi wyjsc , ale nie takie to straszne jak sie wydaje myslalem ze bedzie gorzej , szczerze tez wole ori wlacznik ale ten dorwalem praktycznie za flaszke wiec na przeszczep jak znalazl zobacze jak to bedzie wygladalo
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Juz dawno obnizona tylko foty muszę zaktualizować hehe ---------- Post dopisany 17-12-2013 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 11-12-2013 at 12:12 ---------- morda gotowa zderzak ze spryskami zalozony nawet nie bylo problemow z dopasowaniem dolnej czesci s-line z seria:decayed:, spryski ruszyly od strzala:wink: maska i zderzak swierzo po malowaniu ---------- Post dopisany 16-01-2014 at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2013 at 19:02 ---------- nastepnie kiera mf z b8 ogolnie w idealnym stanie - dziekuwa sieman no i dawca do przeszczepu z a3 - nastepny mod to dekory z bialych pojda w szczotkowany grafit - jak mi sie uda wychaczyc licznik z kolor fisem od s4 to tez zakladam:decayed:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
dokladnie bedziesz zadowolony,dzik sprawnie ogarnie temat
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
o virus cos cicho ostatnio siedzisz:whistling:
-
Pomoc ze światłami przód
zarowki masz pewnie h4 pewnie jakies ciulowate to moze byc przyczyna slabego swiecenia warto sprawdzic zaloz np Żarówka Philips H4 Vision +30% 1sztuka Gdynia FV (3808471651) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kupisz w kazdym motoryzacyjnym cena nie duza, lampy takze nie najlepsze...
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
virus
-
Pomoc ze światłami przód
raz kupilem narve bo potrzebowalem natychmiast zalozyle i wlasnie chyba lepiej postojowka swiecila te zarowki to tylko za psem wyjeb.c
-
Pomoc ze światłami przód
jakiej firmy masz zarowki? jesli firmy narva to zmien na jakies philipsy i zobacz czy pomogo
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
Zmontujesz wszystko wstaw foty pochwal się efektem koncowy:decayed: