Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
no dziwna sprawa bo zderzak z przodu na pewno byl wymieniany nie przezemnie no ale byl , tak czy inaczej zaoszczedzilo mi to troche roboty
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
oki ale samopoziomu nie ma...to mnie zastanawia .... przygode mialo z przodu ale nie az taka , zreszta nie znam dokladnej historii auta co tam i jak bylo kiedys , troche mnie to zdziwilo wszystko gotowe a samopoziomu nie ma , nie zagladalem jeszcze do mce czy jeszt wpiete ale raczej jak kable sa to tak ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- nawet jakby kiedys ktos zbiorniczek wymienial to raczej przewodow by nie podprowadzal
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
teraz tak , zaczolem rozbieranie azeby wyciagnac zbiorniczek , kupilem pompke i te wszystkie duperele potrzebne do montazu ...... a tu natknolem sie na takie cos ...zbiorniczek z miejscem na druga pompke juz z uszczelka tylko ze zaslepiona i kabelkownia ori juz podciagnieta tylko ze wtyczka byla gdzies tam upchana , dziwi mnie to troche poniewaz myslalem ze bedzie troche roboty a tu dostalem gotowca spotkal sie ktos z takim czyms? zalozylem tylko pompke w miejsce i po robocie
-
Listwa chrom
pomaluj na czarno
-
piny, konektory
to tera mo powiedz gdzie takie mozna kupic:naughty:
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
, no gratki wyboru bedzie sie prezencilo:naughty:
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
fajny motur no i Q
- piny, konektory
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
kiera zarabista
-
piny, konektory
jak w temacie gdzie mozna nabyc piny np do takiej wtyczki?oprocz aso
-
Jakie końcówki wydechu ? 1.8T
chyba ty
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a jakie masz fotele? nalesniki? to dlatego ta smietana:grin: sorki za ot:decayed: Grzegorz ten zimowy zestaw to 17 czy 18? bo nie takie znowu balony:wink:
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
zgadzam sie kozacko wyglada na tym kole:kox: no i jeszcze ten kolor:jerk:
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
swietnie wyglada a ja sie tak ociagam z zalozeniem zderzaka pod spryski ale jak patrze na twoje foty to po niedzieli biore sie za robote:wink:
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
pytanie z innej beczki powiedzcie gdzie sie zaopatrujecie w piny ? chce kupic do mce do tej wtyki i do wtyki od pompki spryskiwaczy teraz tak w aso zestaw dwoch pinow licza sobie prawie 19 zeta tylko ze no sa juz zaprasowane i jest tak kawalek kabelka mi chodzi o same piny ? ktos wie ? ma jakies zrodlo czy zostaje tylko aso
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
osz tyyy:slina: czemu ja wczesniej nie zauwazylem watku:shock3: gratki zakupu niezla przesiadka:wink:
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
lub t-shirta dziny i plaka:grin:
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
mi sie wsio podoba oprocz tych napisow na felach ogolnie kurna jest szatan:slina:
-
A4 B6 (1.9 AWX) Sedan Delphin "SIWY"
kolega pobedzie jakis czas na forum to przesiaknie modami
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
jak dam na auto to tez na full daje a bez ustawiasz ile chcesz:whistling: ---------- Post dopisany 25-11-2013 at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 18:08 ---------- grazty doszly wiec zacznie sie zabawa ze spryskami
-
A4 B6 (1.9 AWX) Sedan Delphin "SIWY"
fajny kolorek:naughty:
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
2 post jest tam foto na seryjnym
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
dokladnie mebloscianke out
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
lajkniete:wink:
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
ten pierwszy to jaki