Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Bylem juz wiele razy:decayed: tylko ostatnio cos sie opuscilem czasu brak:kwasny: ---------- Post dopisany 24-12-2012 at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2012 at 21:27 ---------- ludziska wie ktos gdzie mozna zrobic polerke kloszy lamp ? bo nie sa ona za bogate a musze jeszcze raz je rozkleic wiec byla by okazja.. a i czy jest sens polerowac czy to pozniej nie zmatowieje?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Bylo spoko. wesolych i pozdro
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
kurde ten grill jest kozacki:decayed:
-
Wydech przelotowy w Audi A4 B6 1.9TDI
no jesli tak uwazasz ze te ponizej tysiaka to shit to zapodaj milltek-a na pewno bedziesz hepi majac wydech o wartosci 60% twojej b5:decayed:
-
Wydech przelotowy w Audi A4 B6 1.9TDI
chcesz zrobic cos dla samego dzwieku to zmien sam koncowy:wink:
-
Obszycie kierownicy skórą
ales to zdanie ulepil:facepalm: ---------- Post dopisany at 07:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:00 ---------- jak masz takiego goscia to zdemontuj swoja kiere daj mu ja do odbszycia w czym tkwi problem?
-
nowy włącznik świateł, opinie
pisz do piterdzg on ma szablony i sam sbie wyregenerujesz chyba ze nie chcesz to kupuj:wink:
-
Obszycie kierownicy skórą
raggaman:decayed:
-
listwy, dekory
czarny:wink:
-
listwy, dekory
oblukaj ten watek http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-czarna-padlina-rns-e-fmic-bose-320mm-229763/
-
Zewnętrzne podswietlenie klamek
to jest podswietlenie klamek czy to co ty masz wrc w lusterkach:naughty: ---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- heh oka wiem o co kaman nie przygladnolem sie focie:decayed:
-
Płaskie wycieraczki
w wiekszosci b6 zeby zalozyc bezprzegubowe wycieraczki trzeba zmienic ramiona na te od b7:wink: a czy masz podgrzewane musisz sprawdzic:wink:
-
Felgi 255/40/19 czy beda pasowac?
za szeroki kapec jakbys mial 225 lub 235 to by bylo git
-
listwy, dekory
ja bym pomalowa na jakis fajny kolorek
-
A4 b7 1.8t
co to za zderzak z tylu?
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
spasowane to stare fotki:wink:
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
wiecej sie bedzie na wiosne dzialo w planach jeszcze odswierzenie wnetrza tzn regeneracja przyciskow climatronika , szyb , obszycie kiery mieszka galki no i mysle ze dekory pojda w kolor ,miedzy czasie jeszcze FMIC i jakis program wkoncu
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
zycze Ci zebys sie mijał na drodze z ludzmi którzy tez maja 8K albo i 12 :gwizdanie: hmm no powiem ci ze juz wczesniej widzialem takie cos no troche daj ale nie ma tragedi a wyprobowalem wczoraj w nocy i o niebo lepiej w porownaniu do tego co bylo wczesniej a i na cb zadne ch..e nie lecialy heh tylko teraz pasuje spryski wyrezac zeby sie niebieskie nie czepialy [br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 13:34_________________________________________________ tak zgodze sie z felgami musze zrobic porzadek bo te ni cholery nie pasuja ---------- Post dopisany 15-12-2012 at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2011 at 13:36 ---------- pare gratow do rezania na wiosne , heble tarcze przod z s4 no i jak sa heble to i fela musi byc s4 , musze jeszcze dokupic zestaw na tyl .... <br /><br /> ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ---------- a no i przez okres zimowy hamulce do rozebrania i pomalowania
-
pytania nowego uzytkownika B7
a znajdziesz dopowiedzi na twoje wszystkie pytania ps. UWAGA forum uzaleznia
-
Koledzy czy takie felgi podejdą do A4 B7.
tez sie z tym nie zgodze bo mialem 235 i w koleinach mozna rece pourywac kolo dosc zacne i przy tym et nie powinno nic obcierac
-
co sadzicie o tej feldze czy nie za tanio i czy bendzie pasowala?
przeciez w pierwszysm poscie w linku sa te fele na b6
-
ptanko o felgi z a6
beda pasowac
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
nie obijaja ci sie o nic? ja od spodu tez nie mialem dekielkow ale dorobilem je z kawalka plastiku pomalowalem i obsadzilem na silikonie
-
[B6 AVF] Moj Audik A4
oj tam oj tam sam jezdze na hidach i nwet sobie chwale dobrze sie sprawuja
-
gdzie moge kupic gril s4
dokladnie takze jesli masz zderzak s-linowy lub s4 to ten ci nie spasi