Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. zima idzie coś trzeba ruszyć z tematem , myśle że będzie pasować bo od dawna czaiłem na coś fajnego z łopatkami
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie płacz wystaw gdzie indziej tez nie tylko forum
  3. oczywiście manetki w manualu będą działać
  4. ktoś chętny na moją kiere b8 mf z łopatkami ?
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja nie wymieniałem , co innego tył
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Przekładasz pokrętło i gotowe
  7. Dobry , ale i tak mało wypił jak za 260 zł
  8. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a no widziałem
  9. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. i jak tam na spocie? już tyle mnie nie było ale nastepnym razem odwiedze podpromie
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    on jest od spodu na takich łapkach plastikowych http://a4-klub.pl/index.php?/topic/255278-jak-zdjac-front-uchwytu-na-kubek/
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie pamiętam jakie tam idą pod licznik , kaja zapytaj on ma to w małym ... co gdzie jak i po co
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.e-connectors.pl/pl/c/Konektory/71
  14. znam ten ból , sam kiedyś wymianialem zawieszenie , daje po portfelu ale jak zmieniac to raz a dobrze z ciekawosci ile dales za wyglszenie maski ? tez musze kupic do b6 bo sie rozlecialo
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na warlockuss temat w Audi A4 B6
    dokładnie , tylko pomalowana inaczej tak wygląda w oryginale
  16. tylko ja mialem 18 ..... wziąłem tyle ile chciałem
  17. a takie przedalem bierz szeroką i z dobrym et
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1 Znam takich co im to q nie pomogło i auta rozebali rozdupić to i czołg można
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tu bym sie nie zgodził , w zimie często jeżdzę w góry na deche , nie chce innego auta na takie warunki , rekompensuje wszystko
  20. fajne te mocowania , ciekawe czy do b7 by je dalo rady dosztukować
  21. tomekhxc odpowiedział(a) na Dworaz temat w Audi A4 B6/B7
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/370581-downpipe-18t/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/371461-downpipe-do-18t/
  22. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie ....... dzięki za przyjęcie do elyty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.