Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. 235 jest ok i tak jest naciąg , pójdzie w dół to i wejdzie do środka koło , mnie tak naprowadzaja cały czas
  2. jest kosa kolor zacisków tez dobry
  3. świetnie wygląda po co ci rolka ? obciera?
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ogólnie dobra sprawa , szczególnie dla dokoksowanych fur gdzie mozna na blacie mieć wszystkie potrzebne parametry do obserwowania , mam juz pare lat ale wersje podstawowa i zawsze jak jade b6 to używam
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    albo na forum spróbuj http://www.qmatis.com/pl/
  6. o to to i wyślijcie cos do kalendarza
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    temat rzeka , wszędzie inaczej liczą
  8. jest dobrze kurde pasuje to koło do cabrio jak nic
  9. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak , za przód liczyli ok 100zł plus , tylko po co jak predzej czy pozniej trzeba zedrzeć
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to i tak drogo , ja u siebie 3 lata temu dałem 270 zł , profi robota , folia dobra
  11. maszyne mam , kilka kosmetyków do detalingu też , ewentualnie cos dokupic i stanąć w którąś sobote i spróbować co z tego wyjdzie
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja tam zrobiłem i jestem zadowolony tylko silnik inny
  13. tak zostaje , do tego koloru auta chromy pasują
  14. tył już skręcony niżej , przód pewnie tez coś pójdzie , jak ogarne heble , nowe tarcze klocki zaciski po tjuningu tak żeby wszystko zrobić raz a dobrze pomału cos składam do qpy przerabiam itp w wolnym czasie, dzisiaj sie wziołem za lampy, wersja clean myśle że będzie ok
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pucek miales racje , jedna rozkleiła się w rękach , druga na silikonie jakimś ..... pewnie w nią ktos ingerował bo zapierdzielona od środka
  16. ja odkręciłem u siebie wszystkie zaciski razem z przewodami , a na sztywne przewody nałożyłem gumki z odpowietrzników , ani kropelka nie zleci
  17. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a rozklej se lampe z b6
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jest duzo hejtów na ten kolor ale moim zdaniem czerwone fajnie wygladają
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    przy lampach na bank nie było nic robione , spróbuje tak jak mówisz
  20. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nic nie przytopi? musze jeszcze tak spróbować tylko jak żony nie bedzie bo raz grzałem w piekarniku pokrywe zaworów to yebało w całej kuchni z 2h do tej pory mi to wypomina.....
  21. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    grzałem dzisiaj jedna z 15 min zamknołem w kartonie lampe i opalarką , i ni ch.. nie chciał sie klosz odkleic , potem nie próbowałem
  22. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pany cięzko rozkleić lampy w b7?
  23. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.