Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B5
    Pozycja podniesiona ułatwia odkręcenie szyby i wyjęcie jej. Przednie dwie prowadnice są idealnie na widoku po zasunięciu przysłony. Drugie dwie potrafią się schować pod elementami prowadnicy. Jest tam taki odbój do którego dobija przysłonka. Ja zrobiłem tak że cofnąłem mechanizm do wnętrza dachu ale jest to poniekąd głupie. Gdy wyciągniesz szybę to zobaczysz uniesioną blachę po której spływa woda do rynienki. Jeśli się cofnie do wnętrza mechanizm bez szyby to uniesiona blacha zaczyna szorować o dach i o poprzeczki. Nie ma możliwości cofnięcia mechanizmu do pozycji wyjściowej jeśli jest blacha uniesiona bo zachacza o poprzeczkę i mechanizm cofa się do wnętrza dachu żeby nie przeciążyć silnika. Normalnie ta blacha opiera się o szybę i unosi się i opada wraz z nią bo ta blacha (rynna) napiera na sprężynach w górę. Mam nadzieje że ma sens to co napisałem ja to demontowałem w dwie osoby i inaczej nie dałbym rady wycofać mechanizmu do pozycji wyjściowej przez tą rynienkę, którą trzeba odpowiednio naciskać w dół żeby mechanizm wyjechał spowrotem do otworu w dachu. Jeśli się ją naciśnie zbyt słabo lub zbyt mocno blacha zachaczy o dach i mechanizm unoszenia szyby zaś się cofnie do wnętrza. Może ktoś wpadnie na inny pomysł demontażu przysłonki. Ja nie widziałem innego ponieważ mechanizm zasłaniał mi dwie śrubki a gdybym cofnął przysłonkę do tyłu żeby je odsłonić to zaś by mi dach je zasłonił.
  2. ogromne to na tej masce... dziwne że nie dało upchnąć radaru w zderzaku
  3. Bracik to umierał już po 23:00 Tomi ze mną dyskutował ale się trzymał a zawinąłem koło północy
  4. To żeście porządzili a zwłaszcza Majki następnym razem robię siorkę za mojego szofera
  5. co dokładnie trzeba wyrezać przy tylnych? ja zauważyłem że mocowania klipsów są zbyt wysokie i trzeba by je przykrócić. Tylko że o ile i czyn najlepiej to połączyć żeby potem słupki nie odpadły. Na dziale warsztat - zrób to sam nie ma nic o przekładce polifta do przedlifta. Ale wtopiłem... kupiłem tanio boczki tylne poliftowe bo moje przedliftowe się połamały. Nie przymierzyłem ich zanim oddałem do oklejenia na nowo wraz podsufitką i teraz patrzę, że polift miał inny krztałt podsufitki na brzegach i jak założe te boczki do przedliftowej podsufitki to będzie szczelina u góry pomiędzy podsufitką a boczkiem co za debil to wymyślił myślę co teraz bo ich nie wyrzucę Stara wersja forum była lepsza, tu się ciężko szuka a na dziale wnętrze jest tylko 17 stron postów... to co stare znikają czy jak? :/
  6. Podobno tylne osłony słupków należy przerobić. Gdzieś ktoś robił jakieś fotostory? ja nie znalazłem
  7. Dzięki jeszcze raz za życzenia Horny spoko luz aż tak się nie pali
  8. Dzięki dzięki Panowie
  9. Luzujta majty. To ino auta
  10. a ja zaczynam wątpić że kupię dobre B6 nie mając 30tys. przy tyłku
  11. Tym razem bym chciał 1.8T diesel mi zbrzydł na moje przebiegi lepsza bena
  12. nigdy w życiu 2,5 za duża loteria z nimi
  13. Czyli nie ma co szukać poniżej 20tyś
  14. To chyba 2.5 tdi Czemu? Egon kupił 1.9 za 19k jak dobrze pamiętam http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-Avant-1.8-T-quattro/vhc:car,cnt:de,pgn:12,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:1900%3B9%3B,frn:01-2003,frx:12-2004,ger:manual_gear,vcg:estatecar/pg:vipcar/218520973.html http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-Avant-1.9-TDI-131PS-6-Gang-Klima-AHK/vhc:car,cnt:de,pgn:14,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:1900%3B9%3B,frn:01-2003,frx:12-2004,ger:manual_gear,vcg:estatecar/pg:vipcar/216468276.html niewiele wiem ile mniej więcej powinno kosztować dobre B6 mi tam jakiś super wypas nie potrzebny Ja dałem i to było dwa lata temu tylko wtedy było przy niej troche do roboty Turbo, szyba do wymiany łożysko w kole ale kupilem od prywatnego własciciela i wtedy na to utargowałem wiec porobilem i smigam W wakacje tez bylem po B6 kombi 1.8T dla bracika z gazem z opłatami wyszla go 20tys wiec w tej kwoci da sie kupic ale niestety bez wypasu. Ogólnie w B6 jest masakra w S-linem bo wszystko zalezy od rocznika np w 2002 pełny s-line to było tylko kiera fotele czarny sufit znaczki koła 17 i 1be zas w 2004 pełny S-line to byly zderzaki srodek itp. Tomek tu masz wszystko http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64881-pakiet-s-line-zewnetrzny-i-wewnetrzny/ Coś tam myślę że się znajdzie. Na przyszły rok trzeba będzie jakoś B5-ke opchnąć. Z racji że to golas może być ciężko. Dzięki za link
  15. Zdąrzy się sprzedać bo chce dopiero na przyszły rok zmienić bo mam teraz ważniejsze sprawy Jest na forum wszystko opisane jeśli chodzi o s-line, tylko trzeba poszukać mam coś takiego http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14034-wszystko-o-pakietach-s-line-s4/?hl=s-line
  16. Wiesz no taka jak od Secia to się nie dziwię że 30 bo jest doinwestowana i przecież był ktoś kto tyle by dał. Wiem że pytanie głupie ale czy Jest gdzieś na forum czym rozróżnić S-line zew/wew od zwykłej serii? Z zewnątrz to wiem że inne dokładki zderzaków i listwy drzwi a środek?
  17. To chyba 2.5 tdi Czemu? Egon kupił 1.9 za 19k jak dobrze pamiętam http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-Avant-1.8-T-quattro/vhc:car,cnt:de,pgn:12,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:1900%3B9%3B,frn:01-2003,frx:12-2004,ger:manual_gear,vcg:estatecar/pg:vipcar/218520973.html http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-Avant-1.9-TDI-131PS-6-Gang-Klima-AHK/vhc:car,cnt:de,pgn:14,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:1900%3B9%3B,frn:01-2003,frx:12-2004,ger:manual_gear,vcg:estatecar/pg:vipcar/216468276.html niewiele wiem ile mniej więcej powinno kosztować dobre B6 mi tam jakiś super wypas nie potrzebny
  18. No ja przeglądam B6-ki w przedziale tak 18-23tys. Poprawcie mnie jak coś
  19. Myślę że jak będzie trzeba to odżałuję dodatkowych kilka tysięcy
  20. Trzeba iść na kompromis bo tak to nigdy nie kupisz auta, nigdy to nie będzie nowka z salonu Jeśli długo nie będę mógł znaleść żadnego fajnego 1.8T to kupię znowu 1.9TDI
  21. Majkel zgadzam się z tym co napisałeś. Ciężko będzie mi coś kupić żeby nie umoczyć kasy i cieszyć się z fury. Cały czas się zastanawiam jak mi pójdzie sprzedanie B5-ki bo nie mam zamiaru ukrywać tego zderzenia z pieszym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.