Treść opublikowana przez Wihajster
-
Zmiana oleju
to gdzies ty byl z tym autem??co to za burak byl?? dziury to niech on sobie zrobi ale u siebie w poldku
-
Zawór napinacza łańcuszka rozrządu ? ? ?
nie ma sie co martwic to naturalne.zalej lepszym olejem to powinno pomoc a jak nadal bedzie cie to draznilo zawsze mozesz wymienic popychacze
-
[A4 AFN `97] Rozbiórka i naprawa fotela kierowcy
wspaniała rzecz ta regulacja na ledzwie ja mam na maxa przykrecona regulacje i kregoslup w naturalny sposob sie nie meczy w poprzednim aucie tego nie bylo i musialem podkładać poduszke pod ledzwie bo inaczej zawsze mnie kregosłup bolał a co do plastiku z tylu siedzenia to wydaje mi sie ze on nie jest przykrecany tylko na zatrzaskach
-
A4 1,9 TDI 90 km
spoko fura ale faktycznie na moc lepiej kaske wydac
-
jakosc wykonania Audi
bez majzla i młota to nie robota :razz:
-
jakosc wykonania Audi
kupowac
-
jaka żarówka?
tak
-
jaka żarówka?
pewnie masz H4 jesli masz lampy valeo
-
Nieodmiennie rozrząd. Gdzie w Wawie? 2,5TDI
przeciez rozrzad chce wymienic i pyta sie gdzie i tanio czego nie rozumisz :razz: :razz: :razz:
-
różnice w jakości części do aut audi, vw, seat, skoda :)
zgadza sie skoda to taki królik doswiadczalny
-
różnice w jakości części do aut audi, vw, seat, skoda :)
cena kompletu rewelka :shock:
-
jak wyjąć chorus audi
2 wsuwki do włosów lub suwmiarka i wychodzi bez kłopotu
-
POMPA BUCZY!!!!
Możesz zrobić fotki tego płyny Febi? biała litrowa butelka z zielonymi napisami i z zielona zakretką
-
Witam wreszcie są foty!!!!
super
-
jakosc wykonania Audi
kilka dni temu braciszek kupil Volvo V40 rok 2000 nie ukrywam ze auto zawsze mi sie podobało ale nie wiedzialem ze jakosc wykonczenia w srodku to w porownaniu z audi to tandeta a najgorszy jak dlamnie to jakosc plastiku uzutego wiec pytam sie was jaki wy macie podobne doswiadczenia z innymi markami
-
Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata
:mrgreen: http://sport.onet.pl/0,0,1367517,wiadomosc.html
-
Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata
jedno jest pewnie jest dobry i bedzie bogaty
-
Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata
nie wazne ale doswiadczenie sie liczy a pozatym raczej bedzie juz jezdzil zawsze :twisted:
-
Audi a4 avant zabudowa bagaznika fotostory
nie zly pomysl
-
Audi a4 avant zabudowa bagaznika fotostory
a gdzie kolo zapasowe :razz: :?:
-
Wtryski - czas wymiany ?
ja sie zepsuja sie wymienia a co ile to zalezy na jakim paliwie jezdzi sie
-
[B5 2.5 TDi AFB] - spadek mocy, konkretnie brak
podmien zaworek i sprawdz
-
[A4 B5 2,5TDI Tiptronic] Stuki gdzieś z przodu
to raczej napewno ja mam łaczniki inne bo takiego zgrubienia nie ma i gora i dol maja te sama srednice wiec jak to wytlumaczyc??
-
[A4 B5 2,5TDI Tiptronic] Stuki gdzieś z przodu
nie neguje twojej wiedzy i fachowosci dlatego zmierze i jutro dam ci znac :razz: aha jeszcze pytanko te sruby to sie przykreca we dwie rozne strony czy to nie ma znaczenia??
-
[A4 B5 2,5TDI Tiptronic] Stuki gdzieś z przodu
ok dzis sprawdze na oba ile maja w mm ale raczej wiem ze sa identyczne a poza tym na podelku nie pisze ze jest lewy czy prawy a powinni byc napisane jakby to mialo znaczenie tak na chlopski rozum