Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. to gdzies ty byl z tym autem??co to za burak byl?? dziury to niech on sobie zrobi ale u siebie w poldku
  2. nie ma sie co martwic to naturalne.zalej lepszym olejem to powinno pomoc a jak nadal bedzie cie to draznilo zawsze mozesz wymienic popychacze
  3. wspaniała rzecz ta regulacja na ledzwie ja mam na maxa przykrecona regulacje i kregoslup w naturalny sposob sie nie meczy w poprzednim aucie tego nie bylo i musialem podkładać poduszke pod ledzwie bo inaczej zawsze mnie kregosłup bolał a co do plastiku z tylu siedzenia to wydaje mi sie ze on nie jest przykrecany tylko na zatrzaskach
  4. spoko fura ale faktycznie na moc lepiej kaske wydac
  5. bez majzla i młota to nie robota :razz:
  6. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    tak
  7. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    pewnie masz H4 jesli masz lampy valeo
  8. przeciez rozrzad chce wymienic i pyta sie gdzie i tanio czego nie rozumisz :razz: :razz: :razz:
  9. zgadza sie skoda to taki królik doswiadczalny
  10. cena kompletu rewelka :shock:
  11. 2 wsuwki do włosów lub suwmiarka i wychodzi bez kłopotu
  12. Wihajster odpowiedział(a) na demon83 temat w Układ Jezdny
    Możesz zrobić fotki tego płyny Febi? biała litrowa butelka z zielonymi napisami i z zielona zakretką
  13. kilka dni temu braciszek kupil Volvo V40 rok 2000 nie ukrywam ze auto zawsze mi sie podobało ale nie wiedzialem ze jakosc wykonczenia w srodku to w porownaniu z audi to tandeta a najgorszy jak dlamnie to jakosc plastiku uzutego wiec pytam sie was jaki wy macie podobne doswiadczenia z innymi markami
  14. :mrgreen: http://sport.onet.pl/0,0,1367517,wiadomosc.html
  15. jedno jest pewnie jest dobry i bedzie bogaty
  16. nie wazne ale doswiadczenie sie liczy a pozatym raczej bedzie juz jezdzil zawsze :twisted:
  17. Wihajster odpowiedział(a) na andrzejz temat w 1.9TDI
    ja sie zepsuja sie wymienia a co ile to zalezy na jakim paliwie jezdzi sie
  18. podmien zaworek i sprawdz
  19. to raczej napewno ja mam łaczniki inne bo takiego zgrubienia nie ma i gora i dol maja te sama srednice wiec jak to wytlumaczyc??
  20. nie neguje twojej wiedzy i fachowosci dlatego zmierze i jutro dam ci znac :razz: aha jeszcze pytanko te sruby to sie przykreca we dwie rozne strony czy to nie ma znaczenia??
  21. ok dzis sprawdze na oba ile maja w mm ale raczej wiem ze sa identyczne a poza tym na podelku nie pisze ze jest lewy czy prawy a powinni byc napisane jakby to mialo znaczenie tak na chlopski rozum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.