Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. to ciekawe dlaczego facet w sklepie powiedzial ze to nie ma znaczenia a wiem ze zna sie na tym co robi
  2. uwazam ze wypadł wspaniale i jest zdolny jak cholera.jest przyszlosc przed nim [ Dodano: 2006-08-07, 11:23 ] http://sport.interia.pl/news?inf=778175 wspaniale
  3. nie mam ich przed oczami ale o ile pamietam to i dolna i gorna sa jednakowe
  4. czytajac wczesniej na naszym forum o łącznikach byla kłotna mała ze sa lewe i prawe .jak kupowalem powiedzialem ze chce lewy i prawy a gosciu powiedzial ze to jest to samo i ze uniwersalne.patrzac na nie to rzeczywiscie niczym sie nie roznia,kupiłem lemforedra
  5. dokładnie mi tez pukaja te łaczniki jutro sie zabieram za wymiane bo to pukanie mnie juz bardzo flustruje.A jedno co zauwazylem to ze te łaczniki ktore mam juz kupione sa nowszego typu niz te ktore sa teraz załozone Pewnie w aucie sa jeszcze oryginały zapakowane
  6. jakos nigdy sie nie spocilem przy tym bo oczywiscie nie samymi palcami bo to sie nie uda(za słaba siła)tylko kluczem np nr 15 i bez wysilku rozruszac sie da :razz:
  7. raczej odpada mysle ze krokowiec
  8. ja zrobilem ostatnio 890km na baku w tym wiekszosc po miescie i nie mial czesto lekko
  9. przeciez to logiczne do czego sluzy eco nie wierze ze nie zauwazyles ze jak to nacisniesz ne czules ze klima przestaje dzialac albo sniezynka zgasła eco to jak sama nazwa wskazuje sluzy do ekonomicznej jazdy :razz:
  10. jak oddasz swoja stara to 700 pewnie je naprawiaja i daja gwarancje jak na nowa
  11. w aso to zawsze sie wszystko dostanie ale po jakich cenach,przewaznie kosmicznych i na dodatek zawsze na zamowienie
  12. allegro lub aso
  13. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=119115450 to sie wydaje atrakcyjne co powiecie :?:
  14. jak to sie mówi??ino brać!! :mrgreen:
  15. ja miesci sie miedzy widelkami to jest oki
  16. popatrz na bagnet a nie martw sie na wyrost a pozatym zapraszam najpierw do newbie
  17. łapiesz za ciegno od gruszki i ruszasz gora dol :razz:
  18. fajna ale jeszcze kierunki zapomniales wymienic :razz:
  19. podwazyc i zejdzie srubokretem
  20. turbo dobre wymienili barany .zalosny kraj
  21. nie wiem o ktora ci chodzi ale jak o rure olejowa to 145 zł 038 145 771 L

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.