Treść opublikowana przez Wihajster
-
[B5 1.9 TDI 110KM AFN]
to tez jest jeden z objawow
-
ubytki oleju
uszczelniacze popychaczy pewnie puszczaja
-
ubytki oleju
niby oki ale jak dla mnie nie jest to do konca jak nalezy
-
[B5 1Z] auto przy 130-150 zaczyna nagle "się mulić"
zgadza sie w 90-tkach na gminnie padały
-
[B5 1.9 TDI 110KM AFN]
99,9 % dwumas siada
-
Pomocy
przykro mi nie mam sedana i nie mam pojecia jak masz otworzyc bagaznik .dobrze ze w avancie nie mam takiego problemu
-
A4 Assistance
no i jest nowa aktualizacja
-
Jak dobrze wyprać samemu tapicerkę??
ja tez kiedys uzuwalem wanisha i jest cool
-
Klima A4
widzisz jakie forum jest przydatne :razz:
-
Sprzegło 1Z
kolo z B4 i całe sprzegło tez z b4 i zapakowac i w droge baskecior ma b4 i A4 to niech sie wypowie
-
Sprzegło 1Z
mysle ze to to samo i smialo mozez zapakowac :razz:
-
Strefa Śmiechu
Facet po studiach dostal pierwsza prace w supermarkecie. Pierwszego dnia jego szef mówi: - Wez miotle i pozamiataj tu troche. - Alez prosze pana, ja skonczylem SGH! - Aaa to przepraszam, nie wiedzialem. Wiec tak: to jest miotla, a tak sie zamiata. http://www.webprovider.pl/roman.htm
-
seryjne felgi
jak szalec niech wlozy od razu 20 cali :razz:
-
Czy pasuja wkłady po 1 lifcie do lamp po 2
zdaje sie ze nie beda :roll:
-
A4 Avant 1.9 Tdi(AFN) Powered By TTC
fajna furka i ta moc :roll:
-
Moja druga miłosć ;) hehe
fajna ale rzeczywiscie jeszcze kilka fotek srodeczka poprosimy
-
Moje A4 z okolic Opola
fajna furka z jedynym słusznym silnikiem TDI
-
Mandaciki panowie mandaciki
trzeba patrzec kto jedzie za toba to widac ze jada z kamera bo jest pod lusterkiem wstecznym
-
Mandaciki panowie mandaciki
ale nie a4
-
Mandaciki panowie mandaciki
ja jak dostaje mandacik to z reguły tylko i wyłacznie za predkosc ale jeszcze sie nie zdazyło zebym mandatu nie zbił o połowe czasem nawet wiecej lub wcale nie place
-
Mandaciki panowie mandaciki
czyzbys Hugo miał pernamentny PSJ i dlatego?? :razz:
-
Co to jest i czemu tak brzydko wisi?
bardzo cierpi kompresor klimy majac vw golfa 4 jezdzac bez oslony wlasnie uszkodzilem ten element przez pernametnie lejaca sie wode i sol na sprezarke skorodowal walek z klinem i sie ukrecil Wiec polecam zalozyc oslone
-
[B5 AFN] Spalanie A4 AFN quattro
6,5 nie powinienes przekroczyc
-
[B5 AFN] Spalanie A4 AFN quattro
pewnie ze normalnie ja tez jak mam okazje to jade 160-180 norma :twisted:
-
problem po wymianie rozrządu
najgorsze ze tacy mechooptycy maja wciaz klijentow i biora sie za tak powazne naprawy nie majac pojecia o tym a zostali nauczeni swojego fachu na maluchach i polonezach