Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    to tez jest jeden z objawow
  2. uszczelniacze popychaczy pewnie puszczaja
  3. niby oki ale jak dla mnie nie jest to do konca jak nalezy
  4. zgadza sie w 90-tkach na gminnie padały
  5. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    99,9 % dwumas siada
  6. Wihajster odpowiedział(a) na marianer temat w Nadwozie i Wnętrze
    przykro mi nie mam sedana i nie mam pojecia jak masz otworzyc bagaznik .dobrze ze w avancie nie mam takiego problemu
  7. no i jest nowa aktualizacja
  8. ja tez kiedys uzuwalem wanisha i jest cool
  9. widzisz jakie forum jest przydatne :razz:
  10. kolo z B4 i całe sprzegło tez z b4 i zapakowac i w droge baskecior ma b4 i A4 to niech sie wypowie
  11. mysle ze to to samo i smialo mozez zapakowac :razz:
  12. Facet po studiach dostal pierwsza prace w supermarkecie. Pierwszego dnia jego szef mówi: - Wez miotle i pozamiataj tu troche. - Alez prosze pana, ja skonczylem SGH! - Aaa to przepraszam, nie wiedzialem. Wiec tak: to jest miotla, a tak sie zamiata. http://www.webprovider.pl/roman.htm
  13. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    jak szalec niech wlozy od razu 20 cali :razz:
  14. zdaje sie ze nie beda :roll:
  15. fajna furka i ta moc :roll:
  16. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajna ale rzeczywiscie jeszcze kilka fotek srodeczka poprosimy
  17. fajna furka z jedynym słusznym silnikiem TDI
  18. trzeba patrzec kto jedzie za toba to widac ze jada z kamera bo jest pod lusterkiem wstecznym
  19. ja jak dostaje mandacik to z reguły tylko i wyłacznie za predkosc ale jeszcze sie nie zdazyło zebym mandatu nie zbił o połowe czasem nawet wiecej lub wcale nie place
  20. czyzbys Hugo miał pernamentny PSJ i dlatego?? :razz:
  21. bardzo cierpi kompresor klimy majac vw golfa 4 jezdzac bez oslony wlasnie uszkodzilem ten element przez pernametnie lejaca sie wode i sol na sprezarke skorodowal walek z klinem i sie ukrecil Wiec polecam zalozyc oslone
  22. 6,5 nie powinienes przekroczyc
  23. pewnie ze normalnie ja tez jak mam okazje to jade 160-180 norma :twisted:
  24. najgorsze ze tacy mechooptycy maja wciaz klijentow i biora sie za tak powazne naprawy nie majac pojecia o tym a zostali nauczeni swojego fachu na maluchach i polonezach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.