Treść opublikowana przez Wihajster
-
[B5 AAH] Wymiana tarcz i klocków samodzielnie
wd 40 do tego w razie czego i dzałac proste
-
A4 Assistance
ja tez dostalem dziekuje mam rozumiec ze lista co jakis czas bedzie powiekszana o nowych forumowiczów
-
[B5 2.5 TDI AFB] Falowanie obrotow
czyli trza zbierac kaske na regeneracje pompy
-
A4 - wreszcie fotki;)
fajna fura
-
A4 avant
wlasnie czekamy
-
[B5 AFN] Wydaje mi się, że skorodowała mi dolna listwa na drzwiach
nie masz bo w 95 nie dawali :razz:
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
a widzisz od 1Z na bank pasi jak myslałem [ Dodano: 2006-07-21, 09:31 ] a wiec panowie mam juz spokuj z drganiami i wibracjami przyczyna głowna to plecionka na wydechu zostala wymieniona i do tego 2 poduszki silnika i jest git :mrgreen: w koncu czuje sie ze jedzie sie A4 a juz myslalem ze dwumas--ufffffffffff
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
nie wiem od czego mi właza napewno takie zeby bylo dobre to nie moje zmartwienia ja chce miec sprawny samochod
-
gdzie sie dokładnie znajdują "kierownie turbiny?
ja swojej wciaz pokazuje kto tu rzadzi
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
ja tez jeszcze czekam do 15 lipca i sie okarze czy to dwumas a jezeli tak to na 100% wkladam zwykle sprzegło sachsa i zwykle koło zamachowe :razz:
-
Które a4 byście wybrali??
jezdzilem kiedys A4 1,6 i jak sie rozkula to nie zle smiga
- Moja niunia :)
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
wlasnie wyczytalem na elektrodzie ze czasem pomaga a czasem nie podgrzewanie.procek znajduje sie pod mechanizmem kasety wiec normalnie go nie widac trzeba wyjac mechanizm zeby sie do niego dostac.posiada 52 piny i jest kwadatowy i podobno to ten sam co obsluguje kod do radia [ Dodano: 2006-07-01, 10:41 ] pytalem ile kosztuje nowy procesor zeby to naprawic jak nalezy to 100 zł z nowym kodem tylko trza wlutowac i bedzie smigac jak trza [ Dodano: 2006-07-03, 08:41 ] a wiec chłopcy taka sprawa.Postanowiłem spróbowac podgrzac ten procek wiec wyjąłem radio rozebrałem górna obudowe,wykreciłem mechanizm kasety(4 sruby)i zacząłem dmuchac suszarka ale tylko chwilke bo zauwazylem ze podgrzewam procek ale również wszystko dookoła.Pomyslalem ze moge cos uszkodzic i wpadłem na genialny pomysł jak podgrzac sam procek nie grzejac pozostałych elementów układu.Chwycilem radio do lewej reki,odwróciłem do góry nogami,zapalniczka do fajek w prawa reke i tak płomieniem podgrzewałem sam procek oczywiscie ze 2-3 cm nad zywym ogniem.A wiec koło 15 sec pozniej przerwa tyle samo i znowu 15 sec.Czynnosc te powtorzyłem 5 razy.Jak juz skonczyłem procek był juz tak goracy ze sparzyłem palucha jak do dotknałem zeby sprwadzic Juz po wszystkim poskładałem radio włozyłem do autka i co :?: :?: działa regulacja głosu :twisted: Ale pozniej pomyslałem ze moze działa bo jest gorący i ze jak sie schłodzi to przestanie działac nic z tych rzeczy :!: działał przez cały weekend i nawet dzis rano :mrgreen: .A wiec szanowni koledzy jak ktos ma kłopot z regulacja głosu w swoim concercie lub chorusie to polecam te metode bo u mnie zadziałała :razz: dzieki Hugo
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
wszystko ok hugo ale foto prosze bo rozebralem go wczoraj i tam jest duzo procków i nie wiadomo ktorego przypiec :razz:
-
Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy
Mam nowe sprzęgło i dwumasę i jest oczywiście lepiej , nie czuc na pedale sprzęgła pracy silnika i mniej telepie budą przy gaszeniu :mrgreen: Dwumasa miała dwa razy większy luz niż nowe, docisk był OK a tarcza miała już lużne sprężynki...... I tu pytanie : czemu w tarczy dają sprężyny skoro jest dwumasa :shock: czyli co sie stalo po naprawie??wszystko juz ok jestes zadowolony??zadnych drgan w czasie pracy na wolnych na goracym??
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
z ta mikrowela to juz przegiołes
-
[B5 1Z] ile oleju do 1Z
bo podrabiaja w polsce najbardziej wlasnie castrola
-
Gdzie ten olej?
to by strasznie kopcil na niebiesko
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
super czekam
-
Gdzie ten olej?
wymienic na nowe
-
Gdzie ten olej?
pewnie uszczelniacze na popychaczach leja
-
Wymiana praw jazdy
ja juz 3 miechy temu to zalatwilem bez kolejek i czekalem na prawko 2 tyg
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
a na dlugo to pomoze?? a zobacze ten procesor od razu,poznam go bo tam moze jest ich wiecej??
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
zart??czy powaga??
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
moj concert ma zwalona regulacje głosnosci prawie wcale nie da sie jej regulowac a tym samym potenciometrem bez zadnych problemow da sie regulowac pozostale ustawienia co jest z tym??jak to naprawic??poradzcie cos