Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. wd 40 do tego w razie czego i dzałac proste
  2. ja tez dostalem dziekuje mam rozumiec ze lista co jakis czas bedzie powiekszana o nowych forumowiczów
  3. czyli trza zbierac kaske na regeneracje pompy
  4. fajna fura
  5. Wihajster odpowiedział(a) na moogio temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wlasnie czekamy
  6. nie masz bo w 95 nie dawali :razz:
  7. a widzisz od 1Z na bank pasi jak myslałem [ Dodano: 2006-07-21, 09:31 ] a wiec panowie mam juz spokuj z drganiami i wibracjami przyczyna głowna to plecionka na wydechu zostala wymieniona i do tego 2 poduszki silnika i jest git :mrgreen: w koncu czuje sie ze jedzie sie A4 a juz myslalem ze dwumas--ufffffffffff
  8. nie wiem od czego mi właza napewno takie zeby bylo dobre to nie moje zmartwienia ja chce miec sprawny samochod
  9. ja swojej wciaz pokazuje kto tu rzadzi
  10. ja tez jeszcze czekam do 15 lipca i sie okarze czy to dwumas a jezeli tak to na 100% wkladam zwykle sprzegło sachsa i zwykle koło zamachowe :razz:
  11. jezdzilem kiedys A4 1,6 i jak sie rozkula to nie zle smiga
  12. ładne a4
  13. wlasnie wyczytalem na elektrodzie ze czasem pomaga a czasem nie podgrzewanie.procek znajduje sie pod mechanizmem kasety wiec normalnie go nie widac trzeba wyjac mechanizm zeby sie do niego dostac.posiada 52 piny i jest kwadatowy i podobno to ten sam co obsluguje kod do radia [ Dodano: 2006-07-01, 10:41 ] pytalem ile kosztuje nowy procesor zeby to naprawic jak nalezy to 100 zł z nowym kodem tylko trza wlutowac i bedzie smigac jak trza [ Dodano: 2006-07-03, 08:41 ] a wiec chłopcy taka sprawa.Postanowiłem spróbowac podgrzac ten procek wiec wyjąłem radio rozebrałem górna obudowe,wykreciłem mechanizm kasety(4 sruby)i zacząłem dmuchac suszarka ale tylko chwilke bo zauwazylem ze podgrzewam procek ale również wszystko dookoła.Pomyslalem ze moge cos uszkodzic i wpadłem na genialny pomysł jak podgrzac sam procek nie grzejac pozostałych elementów układu.Chwycilem radio do lewej reki,odwróciłem do góry nogami,zapalniczka do fajek w prawa reke i tak płomieniem podgrzewałem sam procek oczywiscie ze 2-3 cm nad zywym ogniem.A wiec koło 15 sec pozniej przerwa tyle samo i znowu 15 sec.Czynnosc te powtorzyłem 5 razy.Jak juz skonczyłem procek był juz tak goracy ze sparzyłem palucha jak do dotknałem zeby sprwadzic Juz po wszystkim poskładałem radio włozyłem do autka i co :?: :?: działa regulacja głosu :twisted: Ale pozniej pomyslałem ze moze działa bo jest gorący i ze jak sie schłodzi to przestanie działac nic z tych rzeczy :!: działał przez cały weekend i nawet dzis rano :mrgreen: .A wiec szanowni koledzy jak ktos ma kłopot z regulacja głosu w swoim concercie lub chorusie to polecam te metode bo u mnie zadziałała :razz: dzieki Hugo
  14. wszystko ok hugo ale foto prosze bo rozebralem go wczoraj i tam jest duzo procków i nie wiadomo ktorego przypiec :razz:
  15. Mam nowe sprzęgło i dwumasę i jest oczywiście lepiej , nie czuc na pedale sprzęgła pracy silnika i mniej telepie budą przy gaszeniu :mrgreen: Dwumasa miała dwa razy większy luz niż nowe, docisk był OK a tarcza miała już lużne sprężynki...... I tu pytanie : czemu w tarczy dają sprężyny skoro jest dwumasa :shock: czyli co sie stalo po naprawie??wszystko juz ok jestes zadowolony??zadnych drgan w czasie pracy na wolnych na goracym??
  16. Wihajster odpowiedział(a) na iza123 temat w 1.9TDI
    bo podrabiaja w polsce najbardziej wlasnie castrola
  17. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    to by strasznie kopcil na niebiesko
  18. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    wymienic na nowe
  19. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    pewnie uszczelniacze na popychaczach leja
  20. ja juz 3 miechy temu to zalatwilem bez kolejek i czekalem na prawko 2 tyg
  21. a na dlugo to pomoze?? a zobacze ten procesor od razu,poznam go bo tam moze jest ich wiecej??
  22. moj concert ma zwalona regulacje głosnosci prawie wcale nie da sie jej regulowac a tym samym potenciometrem bez zadnych problemow da sie regulowac pozostale ustawienia co jest z tym??jak to naprawic??poradzcie cos

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.