Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. i to jest bolączka benzyniaków bo z nich zawsze z wydechu cos kapie dlatego tez tłumiki maja duzo mniejsza zywotność od diesli :mrgreen:
  2. za***iste biedny rasiak
  3. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    jak to co??dulary :mrgreen:
  4. Myśle że chyba półsyntetyk to 10W 40 chyba że się myle P.S. Dla niego niewystarczy niezbyt się zna na olejach. no tak zle przeczytalem myslałem ze chcesz pełny syntetyk a ty chcesz pół a wiec 10w/40
  5. mobil 1 5w/50 to wystarczy
  6. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    no dobra prosze sie juz nie przekomazac i kłócic :razz: panowie jakie sa objawy uszkodzenia poduszek pod silnikiem w afn-e??i jak samemu to sprawdzic czy sa oki czy nie
  7. Wihajster odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    a sprawdzals go na hamowni ze wiesz ze ma 250kucyków??
  8. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    gratulacje sliczna furka
  9. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    to ile kosztuje u ciebie sprzeglo bez kola??bo ja mam kola za 1290 do afn-a
  10. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    filtron jest tani i dobry ..... ;-) poza tym przy czestej zmianie nie ma to znaczenia ... (ja wymieniam co 5 tys km :twisted: ) filtr powietrza co 5 tys???nie za czesto?? nie :twisted: dla mnie szkoda kasy uszczesliwiac autko na sile bez potrzeby
  11. Wihajster odpowiedział(a) na iza123 temat w 1.9TDI
    o ile wiem to od turbo do intercoolera jest rura gumowa no chyba ze sie myle
  12. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    filtron jest tani i dobry ..... ;-) poza tym przy czestej zmianie nie ma to znaczenia ... (ja wymieniam co 5 tys km :twisted: ) filtr powietrza co 5 tys???nie za czesto??
  13. Ale sluchaj w taki sposob zeby zakodowac imo potrzebuje numer PIN, ktorego chyba nie znajdziesz gdzies zapisanego w pamieci komputera. tego to juz sie mnie nie pytaj :razz: nie wiem ale moge sie dowiedziec
  14. nie wiem dokładnie jak sie to odbywa ale tak jak wyzej pisalem tylko gosciu podłancza sie do złacza diagnostycznego tego miedzy fotelami i tak sie to koduje
  15. wkłada sie klucz do stacyjki włancza zapłon i koduje klucz(immobilajzer)
  16. A co to takiego to krypto :?: nie wiem od ktorego rocznika dawali krypto ale pewnie jakos koło 97.krypto to takie kodowanie ze za kazdym przekreceniu kluczyka podaje inny kod a zwykly immo daje taki sam wciaz kod
  17. zalezy jaki masz typ immobilajzera czy jeszzce zwykłe czy juz krypto.jak zwykłe to za 100 zł ci zakoduja bez dorabiania oczywiscie a jezeli krypto to juz trzeba z laptopem do auta i kodujesz kluczyk w stacyjce o to juz jest duzo drozsze
  18. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    oczywiscie ze ma !!! [ Dodano: 2006-05-16, 08:29 ] 1Z to TDi 90KM Ale czy tylko audi cze też vw :?: Krótko pisząc , co robić :?: :???: Czy rzeczywiście koło zam. i sprzęgło od 1Z pasuje do AFN przeciez audi to tez vw wiec pasuje we wszystkich kierunkach
  19. to jedz zakoduj na nowo
  20. widocznie ten typ tak ma
  21. zawaliles sprawe popatrz jakie fajne sa wlasnie kupilem beda pasowac idealnie do bialych kierunkow i sieca na żółto http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=103521370 Czemu zawalilem ?? U mnie nie widac koloru , i za darmo :mrgreen: widac zółty kolor :razz:
  22. zawaliles sprawe popatrz jakie fajne sa wlasnie kupilem beda pasowac idealnie do bialych kierunkow i sieca na żółto http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=103521370
  23. witaj gratki dla auta a fakt faktem ze jak lataja te cholerne dziury smołą to pozniej spody drzwi wygladaja okropnie w same kropki i trza poznij to paskudctwo czyscic i to jeszcze nie wiadmo czym
  24. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    w sobote bylem w sklepie śkody i prponowali mi kpl :dwumasa+tarcz+docisk firmy LUK (pasuje od octavi) za 2550 PLN :shock: + robota ? może wyjdzie ta 3-ka, jak się wymienia całość !? strasznie drogo a pasuje jak juz pisalem wczesniej na 100% od 1Z tarcza docisk i kolo zamachowe zwykle
  25. no i to chcialem wiedziec dzieki :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.