Treść opublikowana przez Wihajster
-
Woda z tłumika i wyciszenie pracy silnika 1.9 TDI w Audi A4 B5
i to jest bolączka benzyniaków bo z nich zawsze z wydechu cos kapie dlatego tez tłumiki maja duzo mniejsza zywotność od diesli :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
za***iste biedny rasiak
-
Audi A4 AVANT 1.8 T S-LINE
jak to co??dulary :mrgreen:
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Myśle że chyba półsyntetyk to 10W 40 chyba że się myle P.S. Dla niego niewystarczy niezbyt się zna na olejach. no tak zle przeczytalem myslałem ze chcesz pełny syntetyk a ty chcesz pół a wiec 10w/40
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
mobil 1 5w/50 to wystarczy
-
[B5 AFN] Szrpanie podczas ruszania
no dobra prosze sie juz nie przekomazac i kłócic :razz: panowie jakie sa objawy uszkodzenia poduszek pod silnikiem w afn-e??i jak samemu to sprawdzic czy sa oki czy nie
-
A4 + RS6
a sprawdzals go na hamowni ze wiesz ze ma 250kucyków??
-
Audi A4 AVANT 1.8 T S-LINE
gratulacje sliczna furka
-
[B5 AFN] Szrpanie podczas ruszania
to ile kosztuje u ciebie sprzeglo bez kola??bo ja mam kola za 1290 do afn-a
-
[a4 afn] Jak wymieni filtr powietrza.
filtron jest tani i dobry ..... ;-) poza tym przy czestej zmianie nie ma to znaczenia ... (ja wymieniam co 5 tys km :twisted: ) filtr powietrza co 5 tys???nie za czesto?? nie :twisted: dla mnie szkoda kasy uszczesliwiac autko na sile bez potrzeby
-
A4 1.9TDI pęknięta rura
o ile wiem to od turbo do intercoolera jest rura gumowa no chyba ze sie myle
-
[a4 afn] Jak wymieni filtr powietrza.
filtron jest tani i dobry ..... ;-) poza tym przy czestej zmianie nie ma to znaczenia ... (ja wymieniam co 5 tys km :twisted: ) filtr powietrza co 5 tys???nie za czesto??
-
Problem z immobiliser'em
Ale sluchaj w taki sposob zeby zakodowac imo potrzebuje numer PIN, ktorego chyba nie znajdziesz gdzies zapisanego w pamieci komputera. tego to juz sie mnie nie pytaj :razz: nie wiem ale moge sie dowiedziec
-
Problem z immobiliser'em
nie wiem dokładnie jak sie to odbywa ale tak jak wyzej pisalem tylko gosciu podłancza sie do złacza diagnostycznego tego miedzy fotelami i tak sie to koduje
-
Problem z immobiliser'em
wkłada sie klucz do stacyjki włancza zapłon i koduje klucz(immobilajzer)
-
Problem z immobiliser'em
A co to takiego to krypto :?: nie wiem od ktorego rocznika dawali krypto ale pewnie jakos koło 97.krypto to takie kodowanie ze za kazdym przekreceniu kluczyka podaje inny kod a zwykly immo daje taki sam wciaz kod
-
Problem z immobiliser'em
zalezy jaki masz typ immobilajzera czy jeszzce zwykłe czy juz krypto.jak zwykłe to za 100 zł ci zakoduja bez dorabiania oczywiscie a jezeli krypto to juz trzeba z laptopem do auta i kodujesz kluczyk w stacyjce o to juz jest duzo drozsze
-
[B5 AFN] Szrpanie podczas ruszania
oczywiscie ze ma !!! [ Dodano: 2006-05-16, 08:29 ] 1Z to TDi 90KM Ale czy tylko audi cze też vw :?: Krótko pisząc , co robić :?: :???: Czy rzeczywiście koło zam. i sprzęgło od 1Z pasuje do AFN przeciez audi to tez vw wiec pasuje we wszystkich kierunkach
-
Problem z immobiliser'em
to jedz zakoduj na nowo
-
Problem z immobiliser'em
widocznie ten typ tak ma
-
Moje A4 ale nadal nieumyte...
zawaliles sprawe popatrz jakie fajne sa wlasnie kupilem beda pasowac idealnie do bialych kierunkow i sieca na żółto http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=103521370 Czemu zawalilem ?? U mnie nie widac koloru , i za darmo :mrgreen: widac zółty kolor :razz:
-
Moje A4 ale nadal nieumyte...
zawaliles sprawe popatrz jakie fajne sa wlasnie kupilem beda pasowac idealnie do bialych kierunkow i sieca na żółto http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=103521370
-
na zielonej trawce zrobiłem kilka fotek mojej audawce
witaj gratki dla auta a fakt faktem ze jak lataja te cholerne dziury smołą to pozniej spody drzwi wygladaja okropnie w same kropki i trza poznij to paskudctwo czyscic i to jeszcze nie wiadmo czym
-
[B5 AFN] Szrpanie podczas ruszania
w sobote bylem w sklepie śkody i prponowali mi kpl :dwumasa+tarcz+docisk firmy LUK (pasuje od octavi) za 2550 PLN :shock: + robota ? może wyjdzie ta 3-ka, jak się wymienia całość !? strasznie drogo a pasuje jak juz pisalem wczesniej na 100% od 1Z tarcza docisk i kolo zamachowe zwykle
-
Moje A4 ale nadal nieumyte...
no i to chcialem wiedziec dzieki :mrgreen: