Treść opublikowana przez Uneek Eth
-
Myjnia za 5000GBP :)
Witam... Kupiłem parę produktów Meguiar's i zamierzam dzisiaj zrobić to samo ze swoją (jak nie będzie padać)... Pozdro...
-
[B5 AHU] [B5,1999] Podgrzewane dysze spryskiwaczy,jak sprawdzic?
Nie wiem jak jest ze spryskiwaczami ale u mnie ogrzewanie lusterek włącza się automatycznie, po 1-2 min od uruchomienia silnika lustereczka ładnie parują. Spryskiwaczy nie miałem okazji wypróbować, trzeba czekać na niższe temperatury.
-
[B5 AHH] Czas potrzebny do rozgrzania silnika
U mnie przy delikatnej jeździe około 10 minut (6-8 km).
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Musisz wyraźnie poprosić o rabat pisząc w uwagach zamówienia: Zniżka dla klubu Audi A4 Ja przy jednym zamówieniu zapomniałem dopisać (myśląc, że mają mnie już w bazie jako klubowicza A4) i nie policzyli zniżki. Jednak obiecali zwrócić kaskę wraz z następnym zamówieniem co też uczynili. Pełna kulturka. No tak, być może naliczą mi rabat jeśli zamówię towar z przesyłką - płatne przy odbiorze. Wolę zapłatę przelewem na ich konto i tu jest problem... Zresztą zaraz zadzwonię i zapytam. P.S. malik - dzięki za info.
-
[B5 AFN] Poziom oleju
Olej powinno się sprawdzać na zimnym silniku, przy postoju auta na równej powierzchni (to chyba każdy kuma) :gwizdanie:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A czy mamy jeszcze zniżkę 10% przy zakupie? Jakoś nie widzę, aby przy potwierdzeniu zamówienia był liczony rabat? Czy może robię coś nie tak?
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Bardzo mi się podoba. Ładnie odmłodzone auto i te fele (już zaczynam odkładać $$$). A czym "nabłyszczona" ? Czyżby to politurka+wosk ala Meguiar's ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Raczej nie ma takiej możliwości.
-
[A4 1.6] wskaznik paliwa i kontrolka rezerwy problem.
Niestety moje zabiegi nic nie pomogły. Wskaźnik działał przez około 30 minut i obecnie "oszukuje" o 1/4 baku... ehhh...[br]Dopisany: 06 Sierpień 2007, 12:09 _________________________________________________Także w tygodniu jedę do Niemiec po "płytkę z rezystorkiem suwakowym", jak będą mieli to kupię, wymienię i dam znać co i jak. Chyba, że ktoś ma jeszcze inne pomysły? Co jeszcze można z tym fantem zrobić? :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2007, 13:53 _________________________________________________CD... Byłem u Niemca, niestety nie bawią się u nich w jakieś duperele typu "rezystor suwakowy" - trzeba kupić całą część i tak dla przykładu: - cały mechanizm pływaka - dane z ETKI: 8D0 919 673 N - "Geber fuer Kraftstoffvorratsanzeiger" - dla silników diesel'a: AFF, AHH, AHU, AFN i AVG kosztuje 80 Euro. Także dałem sobie spokój... Wskaźnik paliwa dalej pokazuje różne rzeczy - zazwyczaj paliwa przybywa :oklaski: Jeśli ktoś ma możliwość, to prosze o wklejenie fotki z ETKI.
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
Fajny wygląd, bardzo fajny... Gratulacje.
-
[B5] czy mam alarm?
Jeśli masz alarm, to powinieneś mieć na dolnym słupku po stronie kierowcy przycisk (wyłącznik) alarmu. Tak przynajmniej piszą w broszurce (instrukcji)...
-
[B5 AEB] Kto sam wymieniał filtr przeciwpyłkowy - co odkręcić ?
U mnie siedzi MANN za 38 zł (oczywiście) bez węgla...
-
[B5 AEB] Jak wyjac panel z przyciskami z drzwi kierowcy i jeszcze jedno?
Witam. Jasne że można, dlaczego nie. Przycisk wchodzi na wcisk od spodu, także nie obejdzie się bez zdjęcia tapicerki.
-
Jak rodzina i znajomi tolerują Waszą Pasję A4?
Witam. Mam autko od niedawna i jestem bardzo zadowolony, że mój wybór padł akurat na markę AUDI. Ojciec miał AUDI 100CC z 84 roku - auto nie do zdarcia... Dobrze się sprzedało i mam nadzieję, że jeździ do dziś. Co do reakcji rodziny, to mówią że mi odbiło, żebym nie przesadzał, wkońcu to tylko samochód itd.... ehhhhh... A mi trudno ich zrozumieć. Wiadomo przy "nowym" aucie można siedzieć całymi dniami... Pozdro.
-
[B5 AHU] Która klapa lepsza - mały casting małe głosowanko
Ja również jestem za 4-ką ale naklejkę dałbym z prawej strony. P.S. U siebie mam czysta klapę, zamierzam dokupić tylko te małe
-
[B5 AFN] Trzeszcząca roleta w Avancie
He, he... U mnie też trzeszczy...
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
U mnie z kolei spryskiwacz chodzi razem z wycieraczką i więcej płynu leje na boki (przechodnie i inne auta ) niż na szybę... Teraz wiem już co z tym zrobić. Dzięki za opis.[br]Dopisany: 31 Lipiec 2007, 12:23 _________________________________________________Zabralem się za tą wycieraczkę. Rurka oczywiście ukręcona, w środku już zaczeło rdzewieć. Wszystko wyczyściłem, nasmarowałem i... mam nowy patent na tą ukręconą rureczkę (mój ojciec wymyślił). Zamiast stalowej rurki zamocowaliśmy tam plastikowy wkład od długopisu (typu zenith)... hehe... zobaczymy jak będzie śmigać [br]Dopisany: 08 Sierpień 2007, 08:47 _________________________________________________Wycieraczka chodzi OK, spryskiwacz stoi w miejscu i pryska na szybę. Zakończyło się pomyślnie na wspólnym
-
[b5 1Z] osłona pod silnikiem - czy można ją usunąć
Byłem w MADA-MOTO (ludziska z okolicy wiedzą gdzie to jest). Nie wiem czy polecać czy nie, bo byłem tam pierwszy raz. Podsumowując - wymiana wykonana porządnie i czysto, nie mam się czego czepiać, jedyna gafa wyszła z tą osłoną :oklaski:
-
Woda przy akumulatorze????
Zajrzałem tam ostatnio po przeczytaniu tego tematu. Dobrze zrobiłem, było tam pełno syfu, liści, igieł z drzew, małych gałązek i mieszaniny pyłu i szlamu. Przeczyściłem, odkurzyłem i powinno być OK.
-
[b5 1Z] osłona pod silnikiem - czy można ją usunąć
Witam. Wczoraj byłem na wymianie oleju. Samochód podjechał w górę na podnośniku, a mechanik: k***a, ja do niego: "co się stało?". Mechanik: "osłona silnika", ja: "to chyba dobrze?". Mechanik: "dobrze, dobrze, jeszcze jej Pan nie zgubił? To jedyne auto jakie ją ma".
-
Czy forum uzależnia?
Jasne że uzależnia, zwłaszcza dobre forum
-
[A4 1.6] wskaznik paliwa i kontrolka rezerwy problem.
Witam. Mam to samo, w baku może ze 4 litry a wskaźnik pokazuje 1/4. Dolałem 15L a wskaźnik skoczył na 1/2 baku :oklaski: Dostałem sie do pływaka. Przeciściłem rezystor suwakowy po którym "jeździ" pływak, to nie pomogło, więc jeździłem na sucho pływakiem od max do min i wskazówka wkońcu zeszła do ZERA. Zamontowałem wszystko i dalej mam to samo, tak jakby wskazanie przestawiło się o 1/4 baku. W sobotę będę miał trochę czasu to zajżę do tego ustrojstwa jeszcze raz. Najpierw spróbuję oczyścić i wyrównać powierzchnię "szczotek", które śłizgają się po tym rezystorku, jeśli to nie pomoże to spróbuje podgiąć trochę drut pływaka aby zwiększyc docisk "szczotek" do rezystorka.... Taki mam plan, a jeśli i to nie wypali, to lecę do Niemiec na servis i spróbuję kupić cały rezystor... Pozdro... P.S. Jak się uda, to dam znać...
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
A ja wpisałem w Google "Audi A4+forum"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Niedawno sprowadziłem moje autko: AUDI A4 AVANT 1.9 TDI 110KM. Budowa 11.1999 r. Wasze forum odnalazłem dopiero dzisiaj i znalazłem na nim wiele cennych rad i dużo, dużo praktyki, która z pewnością mi się przyda. Pozdrawiam, nowo upieczony właściciel :th: