Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pogięło cię 18":facepalm:
  2. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mówiłeś, że nie będziesz za dużo modził
  3. Super się teraz w środku zrobiło, a dyfuzor mi się mega podoba:slina:
  4. Toś poszedł z grubej rury będzie kosa w środku:kox:
  5. :slina::slina:
  6. No ciekawie to wygląda tylko nie wiem czy dobrze zrobiłeś obklejając też popielniczkę bo trochę dużo tego złotka wokół biegów się nazbierało, ale to Tobie ma się podobać
  7. Ładnie modzisz:thumbup1:
  8. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    B&O ogarniesz u mnie?
  9. Niemożliwy jesteś z tymi modami:thumbup1:
  10. Fajnie te dekorki wyszły:thumbup1:
  11. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O o i właśnie dlatego się nad tym zastanawiam:wink:
  12. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    strzelam że około 40 tysi w polskich złotówkach 40 dychy mówisz musiałbym konto obadać może bym tyle wyskrobał:whistling:
  13. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No co propozycje dałem:decayed:
  14. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mam już miejsca, ale zawsze możesz WHYME zapytać
  15. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ogołocisz furę i czym pojedziesz na Nysę serią???????????
  16. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szczerze nie zauważyłem czegoś takiego.
  17. Ciśnienie byłem mierzyć jak Cię widziałem:decayed:
  18. A co to na miasto nie wolno wyjechać i jak już to Sysek panie
  19. Odezwał się polski George Clooney:decayed: Dobrze wiesz co miałem na myśl:wink:i
  20. No fakt byłem, ale nie wiedziałem Twojego autka szkoda fajnie byłoby poznać następnym razem trąb:decayed:
  21. Dzięki za miłe słowo:hi: Gdzie mnie widziałeś jeśli można wiedzieć? ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- Ja dzisiaj widziałem w Tarnowskich Górach w Mc B8 na ramkach klubowych i miała założony grill z S4 nr rej STA....nie wiem czyje to a później w Bytomiu chyba to było mijałem jakieś szare B5 na mega glebie nie wiem czy to ktoś z forum, ale strasznie mi się przyglądał
  22. W sumie to też nad tym myślałem, ale na razie zostawię tak jak jest ewentualnie później będę myślał.
  23. Nie ma źle z tymi łopatkami jak coś to je usunę i dam obszyć na nowo tylko w sumie szkoda bo kiera jest praktycznie nówka:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.