Treść opublikowana przez sysek27
-
B6 DIVISION
Już dawno usunął długa historia:wink:
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
wieszka to taki plaskownik z dziurka przy gumie?? to tez jest jesli o to chodzi. kwestia tego czy jest to gdzie przykrecic czy ttzeba kombionowac ? Z tego co pamiętam to z płyty podłogowej wystaje śruba do której się przykręca w/w uchwyt. ---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ---------- Wszystko kolego masz ładnie pokazane na pierwszej stronie w zwijaku: "Oczywiscie fabrycznie mamy przygotowne mocowanie pod wieszak na tlumik z prawej strony ."
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Skoro do tłumika są tylko gumy to raczej będziesz musiał kupić wieszak numer masz na pierwszej stronie i jeszcze musisz kupić osłonę termiczną.
-
[B8 CAGA] czarny kot
Jak już faktycznie ten wzór to ja bym rudy walnął
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Daj zdjęcie Twojego auta z tyłu to Ci odpowiemy:wink:
-
[ALL B8] A4 b8 artix.sweden- jest troche mocy ;)
Zazdraszczam S-line wew. a lampy przód możesz śmiało dołożyć bezawaryjnej jazdy życzę A jeśli chodzi o Twoje pytanie odnośnie założenia lamp z polifta to już nie takie łatwe bo trzeba zmienić z tego co pamiętam błotniki zderzak, maskę i wzmocnienie chyba też więc trochę koszt spory no i jeszcze kwestia odpowiedniego kodowania:kwasny:
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
No niestety ceny wydechów nie są wcale małe...a jeśli chodzi o dyfuzor, który wkleiłeś linka to podejdzie tylko pod zderzak z S-line pod zwykły nie.
-
B8 TrOOOOp
AUDI A4 B8 8K0 SŁUPKI WEW. SUFITÓWKA S-LINE ŚRODEK (2973595634) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Co prawda cena trochę wysoka, ale może da się coś utargować Dzwoniłem już tam i gościu oporny w targowaniu:kwasny:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Nooo:naughty::naughty:już się nie mogę doczekać montażu...
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Wiem jak ją zobaczyłem to zaraz dzwoniłem do gościa czy to na pewno to co było na zdjęciu jutro ma mi to wysłać poprosiłem o możliwość sprawdzenia przy kurierze jak coś będzie nie tak to zwrot fakt bez tego plastra miodu, ale pytałem i będę mógł z mojej dokładki przełożyć bo pasuje dlatego nie zastanawiałem się ani minuty:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
widzę też się bijesz z myślami co z kołami zrobić te 3SDM mogą być ładne - za 5 tyś nowe są na allegro Ps. za ile udało Ci się dorwać dokładkę i wydech ? No nie powiem ciężka sprawa z tymi kołami sam nie wiem:kwasny: A jeśli chodzi o wydech to kupiłem za 500zł a dokładkę kupiłem za 80zł z przesyłką
-
Rozrząd w Audi A4 B8
Jak ja pytałem w ASO to gościu mi powiedział tak: -części komplet z pompą wody coś koło 1100zł -robocizna 550zł Pytałem też u znajomego mechanika to mi powiedział za komplet 1200zł z paskiem mikro więc nie ma źle:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
A i jeszcze mi się przypomniał tekst gościa od, którego brałem wydech pyta się mnie " To co mocno bity d*pę przeszczepiałeś?" Mówię mu, że nie , że zmieniam dla optyki.... a On : " serioo" jakbyście widzieli jego minę patrzył na mnie jak na barana... ---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ---------- Nie bój się nie kupię ROTOR-ów:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Ciągle się waham co robić z felgami na ten sezon zostawić te czy szukać jakiś innych tylko wybór jakiś taki nie jaki w 19" rotory odpadają bo jakoś aż tak strasznie mi się nie podobają jest jeszcze opcja 3SDM model //0.01 ale dorwać używkę też ciężko no i ile mógłbym wołać za same felgi S5 bez opon stan igła zero rysek proste lakier ori:eusathink:
-
B8 TrOOOOp
Już wcześniej mówiłem, będę wdzięczny za każde info jeśli oczywiście cena będzie przystępna:wink:
-
Dziwne stuki na gwincie brak pomysłów...
No to jest nadzieja, że u mnie też mi wymienią na gwarancji w przyszłym tygodniu to wysyłam.
-
B8 TrOOOOp
Nie ma problemu następnym razem wiem, że nie ma co czekać jak taka cena wyskoczy tylko trzeba zaraz brać
-
B8 TrOOOOp
Mi się trafiło w Bydgoszczy, miesiąc temu, za 1400 dostałem w super stanie:wink: A to Ty ją zebrałeś
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Kupiłem go tylko i wyłącznie dla poprawy wyglądu a o wadze nie myślę
-
Dziwne stuki na gwincie brak pomysłów...
Odboje dostałem do gwintu i też na początku myślałem, że to ich wina dlatego je wywaliłem na próbę, ale nic to nie dało...dzisiaj założyłem znów 1BE i jest cisza a gwint idzie na reklamację do Niemiec ciekawe co stwierdzą
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No kupiłem też po cenie złomu:decayed:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Dzisiaj dorwałem wydech z 3.0TDI :banan:: Dokładka też już leci muszę tylko osłonę termiczną zamówić i będzie montaż, ale to chyba nie wcześniej jak za 3 tygodnie bo teraz kiepsko z czasem...
-
B8 TrOOOOp
Tak Czcionkę też możesz wybrać zdaje się na Twój gust Ja bym proponował taką, jak w 1szym poście Tylko w tej czcionce nie ma rozróżnienia ma małe i duże litery i wtedy już nie będzie takiego efektu przy OOOO
-
B8 TrOOOOp
Np. podświetlanie schowka nie jest w standarcie ja u mnie mimo tego, że najuboższej wersji nie miałem to tego brakowało:kwasny:
-
B8 TrOOOOp
Tak:wink: Czcionkę też możesz wybrać zdaje się na Twój gust:wink: