Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. Okazało się, że kabel mam za słaby, ale Grzesiu mnie pokierował i już wszystko działa teraz trzeba jeszcze wszystko poupychać i tył podłączyć ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- Świecą, dzięki:hi: Przód i tył gotowy:banan:
  2. Relingi zostaną tak jak teraz:wink: ---------- Post dopisany 11-01-2013 at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2013 at 18:46 ---------- Walczę z podświetlaniem nóg i już mnie to wku...ia no, ale jak już zacząłem to muszę to skończyć ( WRC dzięki za pomoc telefoniczną) co ja bym bez Ciebie zrobił, ale chyba nie tylko ja...
  3. On bokiem lata a quattro nie ma:kox:
  4. A Ty czego rżysz ja już wtedy grywałem na szkolnych dyskotekach jako DJ i miałem mnóstwo fanek a Ciebie rodzice jeszcze nawet w planie nie mieli:decayed: Boś stara d*pa jest Stary, ale jary:decayed: i moje audi nie robi czterech śladów na śniegu:pali:
  5. A Ty czego rżysz ja już wtedy grywałem na szkolnych dyskotekach jako DJ i miałem mnóstwo fanek a Ciebie rodzice jeszcze nawet w planie nie mieli:decayed:
  6. Jeszcze przyjdziesz:baseball:
  7. No też zauważyłem, że ostatnio mało widać naszego Tomaszka:dontknow:
  8. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W De na ebay-u chodzą po 80 euro i masz do tego jeszcze te trzy przyciski pojedyncze dla pasażerów:wink:
  9. No ja wiem że myśmy już dzisiaj godali na ten temat, ale z naszej okolicy jest nas trochę więcej może ktoś jeszcze coś myśli tylko boi się odezwać
  10. Dobra Panowie temat już się trochę w innym miejscu rozwinął planuje ktoś jechać na BT w tym roku? Fajnie by było się jakąś ekipą zgadać
  11. Kolego takiego czegoś szukasz?: Audi Fixierset original für Audi A4 B8, A6 4F, Q5, Q7 Passat in Dortmund - Dortmund-Innenstadt-West | eBay Kleinanzeigen
  12. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja dałem 300 PLN ta jest w połysku , szukaj w macie lepiej da sie utrzymać Masz całą w macie czy tylko środek a chrom w czarnym połysku? Kurde, ale z tymi fotelami to poleciałeś
  13. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Warto? ATRAPA GRILL AUDI A4 B8 8K0 CZRNA S-LINE (2925527506) - motoAllegro
  14. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taśmę wymieniłeś?
  15. Założenie licznika z kolorowym fisem to 5 minut roboty , niestety w mojej okolicy tu w UK nie ma żadnego fachowca który by mi to ogarnął i nic nie spartolił , dlatego musi być na razie tak jak jest. Jak będę w Polsce w lato to może to ogarnę . :thumbup1:
  16. Piękna kiera i ogólnie cały projekt:kox: do kompletu pasowałoby jeszcze FIS na kolorowy zmienić
  17. Nie potrzebujesz zmiennika za kierownicą
  18. Super wyposażenie zazdraszczam s-line wew. miliona kilometrów życzę
  19. No właśnie dlatego się zdecydowałem na taką wersję jeszcze grill przyjdzie czarny i chromy wokół halogenów też walnę na czarno, ale to chyba dopiero na wiosnę na razie muszę problem stukania w zawieszeniu opanować po zmianie na gwint:wink:
  20. No tak gadałem z gościem co mi to robił i powiedział, że jeśli chcę to mi przód też zrobi, ale na własną odpowiedzialność bo wszystko zależy od policjanta jak trafię na głupka to mi dowód zabierze a inny nawet nie zwróci uwagi...jeszcze się waham i chyba przód walnę najjaśniejszą folią, żeby przeskok nie był aż tak drastyczny:wink:
  21. Przy kosztach modów jakie już zrobiłeś taki gwint to pryszcz:wink: ---------- Post dopisany 05-01-2013 at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2013 at 20:17 ---------- No i auto po ściemie szybek i z set'upem zimowym, fotka tylko taka bo warunki pogodowe nie nastrajają do mycia auta...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.