Treść opublikowana przez sysek27
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Okazało się, że kabel mam za słaby, ale Grzesiu mnie pokierował i już wszystko działa teraz trzeba jeszcze wszystko poupychać i tył podłączyć ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- Świecą, dzięki:hi: Przód i tył gotowy:banan:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Relingi zostaną tak jak teraz:wink: ---------- Post dopisany 11-01-2013 at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2013 at 18:46 ---------- Walczę z podświetlaniem nóg i już mnie to wku...ia no, ale jak już zacząłem to muszę to skończyć ( WRC dzięki za pomoc telefoniczną) co ja bym bez Ciebie zrobił, ale chyba nie tylko ja...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
On bokiem lata a quattro nie ma:kox:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A Ty czego rżysz ja już wtedy grywałem na szkolnych dyskotekach jako DJ i miałem mnóstwo fanek a Ciebie rodzice jeszcze nawet w planie nie mieli:decayed: Boś stara d*pa jest Stary, ale jary:decayed: i moje audi nie robi czterech śladów na śniegu:pali:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Piękne kreseczki:kox:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A Ty czego rżysz ja już wtedy grywałem na szkolnych dyskotekach jako DJ i miałem mnóstwo fanek a Ciebie rodzice jeszcze nawet w planie nie mieli:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jeszcze przyjdziesz:baseball:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No też zauważyłem, że ostatnio mało widać naszego Tomaszka:dontknow:
-
B6 DIVISION
W De na ebay-u chodzą po 80 euro i masz do tego jeszcze te trzy przyciski pojedyncze dla pasażerów:wink:
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Nie mogę:grin:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No ja wiem że myśmy już dzisiaj godali na ten temat, ale z naszej okolicy jest nas trochę więcej może ktoś jeszcze coś myśli tylko boi się odezwać
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dobra Panowie temat już się trochę w innym miejscu rozwinął planuje ktoś jechać na BT w tym roku? Fajnie by było się jakąś ekipą zgadać
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Kolego takiego czegoś szukasz?: Audi Fixierset original für Audi A4 B8, A6 4F, Q5, Q7 Passat in Dortmund - Dortmund-Innenstadt-West | eBay Kleinanzeigen
-
B8 TrOOOOp
Ja dałem 300 PLN ta jest w połysku , szukaj w macie lepiej da sie utrzymać Masz całą w macie czy tylko środek a chrom w czarnym połysku? Kurde, ale z tymi fotelami to poleciałeś
-
B8 TrOOOOp
Warto? ATRAPA GRILL AUDI A4 B8 8K0 CZRNA S-LINE (2925527506) - motoAllegro
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Mądry się znalazł
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Graty pięknego środka:slina:
- B6 DIVISION
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Założenie licznika z kolorowym fisem to 5 minut roboty , niestety w mojej okolicy tu w UK nie ma żadnego fachowca który by mi to ogarnął i nic nie spartolił , dlatego musi być na razie tak jak jest. Jak będę w Polsce w lato to może to ogarnę . :thumbup1:
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Piękna kiera i ogólnie cały projekt:kox: do kompletu pasowałoby jeszcze FIS na kolorowy zmienić
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Nie potrzebujesz zmiennika za kierownicą
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Super wyposażenie zazdraszczam s-line wew. miliona kilometrów życzę
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No właśnie dlatego się zdecydowałem na taką wersję jeszcze grill przyjdzie czarny i chromy wokół halogenów też walnę na czarno, ale to chyba dopiero na wiosnę na razie muszę problem stukania w zawieszeniu opanować po zmianie na gwint:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No tak gadałem z gościem co mi to robił i powiedział, że jeśli chcę to mi przód też zrobi, ale na własną odpowiedzialność bo wszystko zależy od policjanta jak trafię na głupka to mi dowód zabierze a inny nawet nie zwróci uwagi...jeszcze się waham i chyba przód walnę najjaśniejszą folią, żeby przeskok nie był aż tak drastyczny:wink:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Przy kosztach modów jakie już zrobiłeś taki gwint to pryszcz:wink: ---------- Post dopisany 05-01-2013 at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2013 at 20:17 ---------- No i auto po ściemie szybek i z set'upem zimowym, fotka tylko taka bo warunki pogodowe nie nastrajają do mycia auta...