Treść opublikowana przez marcin_franz
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej do sterowania radiem po CAN (concert 2 cd, rns-e) w Audi A4 B5
Taśma taką: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6741631441 Rns-e szukaj najlepiej z a6 c5 - najmniej rzeźby będzie. Potrzebujesz jeszcze przekaźnik do multifunkcji, ale niestety nie wiem który będzie współpracował z rns-e
-
Wyświetlacz fis na liczniku
Ja wymieniam, napisałem na PW ?
-
Wyświetlacz fis na liczniku
Tylko z audi z licznika jaeger
-
Wyświetlacz fis na liczniku
Niestety nie
-
Pilot a zamek centralny
To jest nieoryginalny pilot. Albo musisz zmienić pompek na ori z obsługą pilota i dokupić scyzoryki, albo kupić nieoryginalny zestaw sterownika centralnego zamka z pilotami typu scyzoryk
-
Migające drzwi :/
Prawdopodobnie padł czujnik w zamku w drzwiach kierowcy. A jak otwierasz pozostałe drzwi to Ci dobrze pokazuje które są otwarte?
-
Zmiana licznika
http://chomikuj.pl/soulmaster3m/VAG+AUDI+VW+itd/Wymiana+FIS/Zamiana+p*c3*b3*c5*82+FIS+na+Full-FIS,3558664356.pdf
-
Wyświetlacz fis na liczniku
Liczniki są zamienne, tylko trzeba immobiliser przekodować. Są wyświetlacze na allegro, tylko trzeba dobrze poszukać
-
Wyświetlacz fis na liczniku
Są firmy które się tym zajmują, ale koszt jest spory. Można też kupić wyświetlacz na allegro i dać komuś do wlutowania. Można też (w sumie to najlepsze rozwiązanie) wymienić licznik na vdo
-
1.8T ANB 99r zrywanie połączenia z VCDS po uruchomieniu silnika
Może banalne pytanie, ale czy próbowałeś najpierw odpalić samochód, a dopiero potem podłączyć interfejs? [emoji3]
-
Wymiana licznik na fis.
Podchodzą normalnie, w sumie tak jak Polift do polifta [emoji4]
-
Wymiana licznik na fis.
On jest od to i na dzień dobry trzeba przerobić go na benzynę oraz wymienić fis
-
Zmiana licznikow bez fis, na pelny fis
Raczej się nie da, ponieważ ten drugi jest z b6/b7
-
[A4 b5] kodowanie licznika
To zmień elektryka, tylko najpierw niech Ci zwróci kasę
-
[A4 b5] kodowanie licznika
No to coś ewidentnie uszkodził w liczniku raczej nieodwracalnie. I pewnie kręci, bo spalił licznik, a do auta podpiął pewnie emulator immo aby dało się odpalić auto. A wskazówki chodzą?
-
[A4 b5] kodowanie licznika
Ale jak zapalają się tylko kontrolki, a fis nie to coś się tam zjarało. Spróbuj sam się połączyć z licznikiem. Co on w ogóle miał za płytkę przełożyć skoro immo hoduje się komputerem?
-
[A4 b5] kodowanie licznika
Niestety, ale "elektryk" spalił Ci licznik
-
Witam miłośników
Kup kabelek za trzy dyszki i już zaoszczędzisz, a w przyszłości się przyda
-
Witam miłośników
Podłącz kompa i sprawdź błędy. Zapisz je sobie, skasuj i zobacz czy wrócą [emoji6]
-
Nowy licznik
Vag tacho ruszy te liczniki [emoji4]
-
Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
Stary rodzaj masażera [emoji4]
-
Nowy licznik
Z jaegera nie odczytasz wsadu w ten sposób. Tylko wylutowanie procesora i programator. Najlepiej szukaj licznika vdo. Vdo jest czarny z tyłu, a Jaeger biały
-
Licznik A6 C5 Jaeger
Niestety Jaeger to najgorsze zło. Wsadu w tym liczniku nie zmienisz, więc musisz dorwać pływak z a6 lub przerabiać swój. Temperatury oleju też Ci nie pokaże bez odpowiednich przeróbek (o ile w jaegerze da się To w ogóle zrobić), chyba, że wymienisz miskę oleju na poliftową. Żeby go podłączyć musisz przerobić swoje wtyczki na 2x32 lub zmajstrować przejściówki. Opis pinów jest w temacie "efekt wymiany licznika na fis" Pozostaje jeszcze kwestia tego czy ten licznik jest w ogóle sprawny. Jaegera mają to do siebie, że psuje się w nich "wszystko" (procesor i silniczek wskazówek)
-
Montaż lusterka samościemniającego (fotochromatycznego)
Niestety uszkodziłeś lusterko i pozostaje tylko wymiana
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tu jest gniazdo od wyświetlacza temperatury zewnętrznej