Treść opublikowana przez dante0018
-
[INNE] Ford Focus 1.8TDDI problem z rozruchem (VIDEO)
Może rzeczywiście się paliwo cofa... Jakby tak zawór zwrotny załatwił by sprawe
-
[B5 AFN] Uszczelka pod głowicą?
A podnosiłes sam maske by sprawdzić ewentualny wyciek?
-
Awaryjność 2.0 TDI CR
Co do filtra to tego problemu nie ominiesz raczej.... Zielonym odp***** co do emisji spalin
-
[B5 AFN] Ciągły notlauf... brak pomysłów 575 nowy problem. LOGI
Podmień może N75 na taki którego masz pewnosć że działa, np od innego afn'a. Może byc jeszcze zbiorniczek ciśnienia turbiny
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
A sprawdzałes gumowy łącznik przy kolektorze?
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
skoro sztanga sie przycina to turbo do czyszczenia... A dzwiek powietrza zasysanego, to dziura w dolocie chyba...
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
Powinien ciągnąć równo od samego dołu do końca, bez zawahań... Jeżeli jest chwilowy zanik to pewnie kierownice się na chwile przycinają... [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:58_________________________________________________ jak byś mi dał tą listę to Też bym poprosił taką listę Pisałem maila do Turbo Tec z Jaworzna odnośnie regeneracji i częsci jakich używaja, to odp że orginalne zestawy naprawcze
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
jak na odme? Nie kapuje
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
Może też wystarczy go przeczyścić
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
Spr ile bierze np na 1000 km? Kiedys pytałem na forum czy już regenerować turbo jak miałem olej w dolocie, to dostałem odpowiedź że póki nie ma niebieskiego dymu za mna to można latać. Trochę sceptycznie do tego podchodzę, ale olejem w dolocie nie przejmuje się do czasu aż bedzię spory ubytek. Ostatnio wyczyściłem u siebie turbawkę (notlauf ) i wywaliłem kata i jestem zadowolony
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
Widzę że masz jeszcze jeden wątek o tym samym tytule. Powiem ci że regeneracji nie szukaj tam gdzie tanio tylko tyle. Ile masz tam tego oleju?
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
gdzie to słyszałeś?
-
[B5 ADR] Strzela z wydechu
Może za bogata mieszanka i nie dopala w cylindrach tylko wybucha w wydechu... Jak w WRC :> Renault clio piękne strzały z tłumika
-
[B5 AFN] Czy to turbo?
Nadmierny ubytek oleju to wg Ciebie jaki? Ja od wymiany do wymiany dolałem nie cały litr ale u mnie odma sporo ucieka. to nie jest dużo..
-
[ALL B5] Nie podswietlany symbol ręcznego?
to musisz spytac kogos kto ma polifta jak tam jest rozwiązane... Ale czujnik gdzieś powinien byc...
-
[B5 AFN] Czy to turbo?
sprawdz olej w dolocie czy jest to zobaczysz stan dmuchawy, albo luzy na wirniku...
-
[ALL B5] Nie podswietlany symbol ręcznego?
juz daje
-
[ALL B5] Nie podswietlany symbol ręcznego?
Trzeba zdjąć mieszek recznego i przy lince jest takie jebadełko plastikowe. Mam tak u siebie, w polifcie raczej inaczej nie bedzie..
-
[ALL B5] Nie podswietlany symbol ręcznego?
Sprawdz czujnik
-
[ALL] Magnetyczne cyzszczenie turbosprężarki
Nie ma to jak wyczyszczenie w "naturalny" sposób. A z tą magnetyczna metodą to nie wiem o co kaman
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Panowie mam pytanie... Czy po wywaleniu kata jak stoicie przy masce słychać inny dzwiek niż przed? Zrobiłem taki zabieg i czysciłem turbo i po odpaleniu slychac było jakby syczenie, póżniej miałem wrażenie jakby na gorącej części wirnik obcierał. Po zdjęciu wezyka od gruszki cisza. Z tyłu w wydechu też inaczej słychać. Spr luzy wirnik ma minimalny, i krecąc palcami nic nie słychać niepokojącego. Z góry dzieki
-
Kupiłem samochód za 4zł.
To ze kliknąłeś " kup teraz" nie oznacza ze auto jest twoje wiec chyba nie ma się co bać o jakies przestepstwa, czy co innego co piszesz.. Takie moje zdanie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wyskoczył taki błąd 575
Albo dziura w dolocie...
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
właśnie u siebie wywaliłem kata, dałem rurke i ładny dzwięk jak na w/w filmiku
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
Da sie... odkręć wąż do IC przy turbawce.