Treść opublikowana przez luibuki
-
ladny sedan 1.8
lusterko to od pasazera jest duze alwe ma inny kolor ma wiec auto raczej nie anglik a co do gleby to mailem ale mi jeden tylni poszedl i zalozylem ori ale szukam czegos nizszego i przy okazji szukam alu 18 od rs6
-
ladny sedan 1.8
witam. wkoncu dodaje foty mojego malenstwa sugestie co do zmian jaich kolwiek mile widziane jest to zwykly 1.8 ADR 125 KM 2 x el. szyby xenon ori 2 x poduszki centralny zamek z domukaniem z pilota el szyberdach halogeny licznik z FISem no i to chyba na tyle z tych podstaw auto teraz stoi na zimowych kolach mam do tego 17 borbeta. oto kilka fot no doszla klima automatyczna no i podlokietnik z przodu
-
[ALL B5] pytanie o halogeny
co do miejsca na zarowke to nie wiem bo jak kupilem to juz mialem inne lampy ale przelacznika nie widze :/
-
[ALL B5] pytanie o halogeny
koledzy mam takie pytanie. czy jest to mozliwe ze w mojej B5 z 96r nie bylo przeciwmglowych przednich?? bo nie widze zbednych kabli przy lampach
-
[B6 ALT] Nie mrugający kierunkowskaz przy zamykaniu z pilota
kolego ja mialem podobny przypadek ale u mnie nie swiecila tylko lewa strona i wina lezala w kostkach przy pompce. poprostu przeczyscilem i teraz jest git
-
[ALL B5] Brak mocy. jaka przyczyna? pomóżcie i doradźcie
oki to jak zdaze i dam rade to dzis podjade sprawdzic. a taki przyzad kazdy mechanik posiada?
-
[ALL B5] Brak mocy. jaka przyczyna? pomóżcie i doradźcie
to wtedy wymiana wszystkich??
-
[ALL B5] Brak mocy. jaka przyczyna? pomóżcie i doradźcie
o to ja mam podobnie wlasnie. a ten zawor to wlasnie w pompce??
-
[ALL B5] Brak mocy. jaka przyczyna? pomóżcie i doradźcie
koledzy ma taki problem. mam 1.8 ADR 125KM i mam wrazenie ze na taka moc moje autko jest strasznie mulowate ale problem jest tu ze nie zawsze. czasem sie ladnie wkreca na obroty i przyspiesza ze az milo jechac a czasem mam wrazenie ze mnie ktos trzyma z tylu i ma strasznie ciezko mocno musze go dusic zeby sie w miare rozpedzic :/ i nie mam pojecia co moze byc winne.. przplywke przepustnice juz czycilem komp tez nie pokazuje bledow i bez zmian. juz od jakiegos czasu nawet recznego nie uzywam bo myslalem ze mi nie odbija albo cos i tez nie czuje jakiejs zbytniej poprawy i juz brak mi pomyslow.... pomozcie i doradzcie co moge jeszcze sprawdzic
-
[B5 AFN] Centralny zamek zamyka lecz nie otwiera drzwi
musisz zdjac tapicerke a szyba nie powinna raczej przeszkadzac. no a dojscie do pompki jest dos latwe wiec mozna zaczac wlasnie od tego dopiero jak to nie pomoze to wtedy rozbierac drzwi. j amialem problem z kierunkami jak zamykalem i otwieralem to czasem nei lapala prawa strona ale przeczyscilem wtyczki i teraz jest git
-
[B5 AFN] Centralny zamek zamyka lecz nie otwiera drzwi
w zamku sa styki ktore w zaleznosci czy otwierasz czy zamykasz sie zalaczaja i wysylaja sygnal. rozbiez drzwi i sprobuj przeczyscic i przy okazji mozesz tez kostki od pompki przeczyscic
-
[B5 ANA] Przeciek wody w bagażniku
to moze teraz bedzie dobrze bo zakladalem nowe lampy z nowa pianka.
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
kolego ciekawy opis jutro przychodza halogeny i biore sie do roboty zobaczymy co z tego uda sie wyrezac czy tez bedzie taki efekt jak u Ciebie
-
[B5 ADR] Podniesienie mocy
hmm ciekawy opis musze tez pomyslec nad tym filtrem i katalizatorem bo mam wrazenie ze strasznie mi muli :/ tylko nie wiem jeszcze od czego
-
[B5 ANA] Przeciek wody w bagażniku
koledzy to ja mam taki problem ze jak popada i jade to mam mokra wykladzine w okolicy tej skrzyneczki po prawej stronie. niby nie duzo ale widac wilgoc tam. uszczeliki wszystko ok. juz nie wiem co jeszcze sprawdzac
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
hmm to w pierwszej kolejnosci sprobuje wd a jak to nie pomoze to wtedy bedziemy rozbierac
-
Wycięcie katalizatora i montaż tłumika (fotostory)
a moje pytanie jest takie. co sie stanie jak w 1. adr wywale kata?? i co musze wstawic w to miejsce zeby bylo cicho no i troszke mocniejsze
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tzn przypuszczam ze ten przycisk nie lapie bo zalezy pod jakim katem przycisne to dziala. a jest to jakos rozbieralne wogole?
-
[B6 AVF] Problem z prawym kierunkowskazem
ja bym obstawial na modul ale mozna tez te styki przejzec bo to nic nie kosztuje
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a da sie jakos przeczyscic ten styk?? bo czasami mi sie zacina i nie chce dzialac trzeba mocniej przycisnac
-
[ALL B5] Co oznacza ten znak ostrzegawczy na FIS
u mnie jak mialem wyciek plynu to sie takie cos pokazalo bo stan byl za maly
-
[ALL B5] Co oznacza ten znak ostrzegawczy na FIS
na moje to cos z ukladem chamulcowym.. albo plyn albo kocki
-
[ALL B5] Brak kontrolek świateł mjiania oraz drogowych
moze popsikanie cos da a jak nie to najprawdopodobniej wymien manetke albo rozbierz ja i pozadnie wyczysc wszystkie styki bo mozliwe ze cos nie lapie
-
[ALL] Pytanie o wybór halogenów
inaczej tzn jak?? cos trzeba wymianic czy co? a jak wyglada sprawa xenonu w zwyklym halogenie?? bo tez juz takie widzialem.
-
[ALL] Pytanie o wybór halogenów
no ja wiem ale do halogenow chyba takowej nie ma.. ale z drugiej strony lepsza zwykla soczewka pod xenon niz zwykly halogen..