Treść opublikowana przez Xsystoff
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
czwartek 18.30 moze byc, waly?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
szkoda, ze my nie mielismy miejsca, a ja skrecalem w strone Kolumba z Zamkowej Ale jeszcze bedzie okazja
-
[B5 AFN] A4 Avant by dandi88
Fajnie, ze AFN Kierka od Ski, skorka zamiast zwyklej podziurawionej tapicerki, radyjko oryginal np. Concert albo grubo w 2 DIN z navi, przod soczewka, gril polift albo z rs`a, z tylu polift, relingi, ladna fela i bedzie kozak
-
[ALL B5] Problem po wymianie licznika
hmm.... nie probowalem, obawiam sie ze zwyklym kablem tego nie zrobie :/
-
[ALL B5] Problem po wymianie licznika
Istanieja dwa rodzaje licznikow przedlifotwych (tych bez numeracji skali na zegarku), w 95 roku byly inne zegary niz w 96-97, mimo ze oba przedlifty i oba VDO. Mam ten sam problem, swieci sie airbag i nie dziala FIS na zegarach z 96 roku w aucie z 95 roku. Musisz znalezc zegary z 95 i to najlepiej z pierwszej polowy roku.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja za to napisze dla potomnych, ze MY95 jest inne od pozniejszych, i FIS 96-97 nie podchodzi do 95. Zeby ktos nie mial zonka jak ja :/
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Akurat w moim przypadku termin wszystkich imprez pokrywa sie z terminami kjs/sos/rs wiec ciezko zebym byl A w wolny weekend chcialoby sie odpoczac w domku, pobyc z rodzinka, ew. na godzine wyskoczyc wieczorem na waly, a nie na caly dzien jechac i to jeszcze na drift trening jak mnie to nie pasjonuje
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja moge podjechac w niedziele na waly
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
ja tez, i gdzies w Szn, najlepiej Wały, Turzyn, etc
-
[B5 ADP] Bardzo duży wzrost spalania
Sonde wymieniasz tak na chybil trafil? Przeciez mozna zrobic logi i sprawdzic co pokazuje Ale przy takim spalaniu to raczej ona.
-
[B5 AEB] Odłączanie klimy przy dużym obciązeniu
U mnie w przedliftowym b5 jak sie mocniej przycisnie to odlacza, wyraznie to czuc. Skrzynia manual.
-
[B5 ADR] Temperatura silnika - pytanie o czujnik temp.
Sa dwa czujniki temp, sygnal z jednego idzie na deske, a drugiego do kompa. Niestety nie pamietam, ktory jest ktory, ale pewnie ktos z etka pomoze
-
[ ADR B5 1.8 ] Lift czy przedlift - gustaw
Z tego wychodzi, ze przed 31 maja 1995 el. szyby z przodu nie byly w standardzie (oprocz 2.6), widzial ktos kiedys A4 z korbotronickiem z przodu? :blink: btw 4x el. szyby byly od poczatku produkcji jako opcja...
-
[B5 ABC] Moja mała V6 :)
Polifty chodza po 2 stowy, nie majatek a nie bedzie wies tuningu
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
hehehe foli nie mam, zenonów tez niet, wiec luzik i oznakowany podkladkami klubowymi jestem
-
[B6 BAU] Moje A4
A to zwracam honor :hi: :hi:
-
[B6 BAU] Moje A4
Szkoda tylko, ze zajales miejsce dla inwalidow....
-
[B5 AEB] Biała A4-ka w sedanie
Przedlifty z S4 wygladaja identyko z tym ze sa dzielone i nie trzeba nic wycinac, plug & play.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
W tym temacie akcja lepsza niz w niejednym serialu Fajnie, ze zostaje u Ciebie
-
[B6 ALT] Wskazania przepływomierza a jego uszkodzenie
Nie patrz tylko na gorna granice, bo ja juz mialem przeplywke co w ADR pokazywala ladnie maksimum 106g/s tylko ze w przedziale 4000-5500 zanizala dobre 15-20g/s wzgledem sprawnej ;] Zrob logi obu aut i naloz na siebie wskazania przeplywki na jeden wykres to zobaczysz czy na pewno obie pokazuja podobnie. Moze rozne wskazania przeplywki na jalowym sa spowodowane np. wlaczona klima w jednym z aut albo mocnym nawiewem, ew. innymi odbiornikami ? edit: albo lpg dusi ;]
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
denveco widziany dzisiaj kilka minut przed 8 wyjezdzajacy z shella i jadacy pod Wilcza - wiadukt. Ja za wiaduktem niestety w prawo do pracy, bo fajne urozmaicenie z rana pogonic dwie audiczki
-
[B5 AHL] Litr oleju na 1000 + Pomoc w rozpoznaniu
U mnie walilo olejem ze zmiennych faz rozrzadu (uszczelka) i tez niby silnik od frontu suchy, a od strony grodzi jesien sredniowiecza ;] Tylko nie wiem czy 1.6 ma takie cudo
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
Duzo walki z podszybiem bylo? Bo parkuje w pracy pod drzewem i mi sie czesto zatyka odplyw :/
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Na 18.00 powinienem byc.
-
[B5 ADR] Białe quattro
Pomijajac wojne AFN vs ADR to nie wiem czemu piszecie ze w przypadku tych silnikow q to zamulacz i nic wiecej. Ja mam oske ADR`a od 1.5 roku i jezdzilem tez AFN`em prawie 5 lat, mimo ze mam nowe Uni MS+66 wiec bdb kapec zimowy to juz kilka razy dluuuugo walczylem zeby wyjechac z nieodsniezonych miejsc bez wolania sasiadow o pomoc, a latem mimo Rainsportow (chyba nie ma lepszej opony deszczowej cywilnej) ni chu chu nie da sie porzadnie ruszyc jak spadnie deszcz. Z AFN`em bylo jeszcze gorzej jesli chodzi o zimowe warunki, bo wiecej niutona na dole latwiej zrywalo przyczepnosc. Ja bym olal gorsze przyspieszenie do 100 o sekunde czy 1l wiecej na 100km gdybym mogl wybierac miedzy fwd i q, totalny bezstres w zime + sporo zabawy na placach oraz mozliwosc porzadnego startu na mokrym jak dla mnie rekompensuje wady, nawet przy tych 120 koniach.