Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

enzo83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez enzo83

  1. Dołączę się do pytania,ponieważ mam ten sam rebus u mnie jeszcze lepiej,bo z przodu też tak mam.
  2. Jeżeli wszystko dobrze podpiąłeś to niestety,ale chyba trafił Ci się uszkodzony moduł.Kilka razy instalowałem ten sam moduł i nigdy nie było problemu.Ty chyba miałeś mniej szczęścia
  3. Kolega chyba szuka miejsca gdzie jest prąd przed odpaleniem auta,ale po jego odpaleniu już go tam nie będzie-chyba ciężko będzie z tym tematem
  4. To zależy dla kogo za dużo na pewno będzie bardzo szeroko,jednakże zmieniłbym tylne opony na węższe np 225/40 lub 225/35.(ładny naciąg i łatwiej będzie wcisnąć felgę w nadkole)No i raczej w pięć osób to już raczej nie pojeździsz
  5. Tak jak napisali koledzy powyżej-termostat do wymiany.Polecam termostat firmy Wahler
  6. Wygląda fajnie,ale rzeczywiście z naszą policją nigdy nic nie wiadomo
  7. enzo83 odpowiedział(a) na Świstak. temat w Audi A4 B5
    Dobrze gada Kiedyś miałem taki zderzak a'la RS 4 z laminatu i powiem z własnego doświadzcenia,że nie warto się w to pchać.Co ORI to ORI!
  8. Witam!Panowie potrzebuje waszej pomocy.Kupiłem do swojej a4 b5 95 rok boczki od polifta.Przy klamce mam włącznik blokady centralnego zamka.Chciałbym go podłączyć u siebie tak,żeby wszystko działało jak należy tzn;podświetlenie owego przycisku oraz otwieranie-zamykanie.Proszę o podpowiedź co i jak? Panowie nikt nie pomoże? UP
  9. Zgadzam się z kolegą w swojej też mam czarne lampy,takie jak te z linka.Dla mnie Mega!!!
  10. Byłem w wojsku w 2006.Służyłem w 10 Brygadzie Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.(kierowca operator mostu czołgowego BIBER) Psychotesty nie są jakieś super trudne.Dla kogoś kto jest w miare ogarnięty-bułka z masłem Testy sprawnościowe też bez szału,wystarczy trochę poćwiczyć i luzik(dla mnie najgorszy bieg na 3000m)Zawodowi z tego co pamiętam mają co roku egzamin sprawnościowy do zaliczenia.Pamiętam takiego jednego plutonowego(zawodowy żołnierz),który miał poprawkę,bo ledwo się ruszał
  11. Ja mam grill od polifta przy zderzaku przedliftowym i wygląda dużo lepiej niż stary grill.(zwłaszcza gdy masz lampy z polifta)
  12. enzo83 odpowiedział(a) na mapper temat w Audi A4 B5
    Możesz śmiało brać!Miałem w Passacie B5.Moim zdaniem(i nie tylko) bez porównania do MTS czy Ta Technix.
  13. Miałem kiedyś podobny przypadek.Podjechałem do wulkanizatora,ten nabił na śrubę nasadkę i odkręcił w 5 sekund.
  14. Pare złoty i już masz tak poważnie 40 pln i ze stali nierdzewnej piękna rozpórka jak ori!
  15. enzo83 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    PIĘKNA
  16. Kolego nie ten dział.
  17. Ostatnio kupiłem California Scents New Car i porażka ledwo wogóle było czuć zapach,nawet na MAXA.Polecam stare sprawdzone Wunderbaum!
  18. Jeśli mowa o oponach ja mam akurat takie-nie narzekam http://allegro.pl/firestone-winterhawk-3-195-65r15-91t-2014-4szt-f-v-i4661243836.html Na allegro trochę tego jest,tu np.Continentale http://allegro.pl/4x-zima-continental-cwc-ts850-195-65r15-91t-i4682304449.html A felgi stalowe to wydatek ok 300 PLN.Dokładasz 100PLN i można już znaleźć alu 15 cali coś takiego http://allegro.pl/audi-a4-a6-vw-passat-felgi-aluminiowe-alufelgi-r15-i4643805600.html
  19. Na Rialach lepiej mi pasiła,ale to kwesia gustu.Oblukana na żywo w Rothenburgu KOSA!
  20. Na zimę możesz założyć felgi 15 cali.Rozstaw 5x112,otwór centrujący 57,1.Opony 195/65r15.To jest tańsza opcja.Na felgach 16-sto calowych będzie drożej.Pytanie też czy chcesz nowy zestaw(opony+felgi)czy używany.
  21. Lusterko z 2000 roku różni się minimalnie kształtem(inne przetłoczenie).Także tylko lusterko z przedlifta będzie pasować idealnie(94-98).Przedlift i polift w wersji europejskiej mają lewe lustro większe od prawego,różnica jest w wersji angielskiej-oba lusterka tej samej wielkości.
  22. Mój ADR na 18-kach pali śrenio 10.5-11 litrów na 100 km.
  23. Do wymiany termostat.Tak jak kolega wyżej napisał,nie kupuj najtańszego tylko najlepiej Wahlera.Raz zrobisz i problem z głowy.I wróci ogrzewanie
  24. enzo83 odpowiedział(a) na Chadury89 temat w Audi A4 B5
    Jeżeli faktycznie wytrzymają więcej jak 3 lata to gra warta świeczki i dobry sposób na odświeżenie i zabezpieczenie podniszczonych lamp z polifta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.