Treść opublikowana przez enzo83
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam!
-
niespodzianka przy regulacji gwintu
Dołączę się do pytania,ponieważ mam ten sam rebus u mnie jeszcze lepiej,bo z przodu też tak mam.
-
Kto przerabiał montaż niefabrycznego radia do głośników nokii?
Jeżeli wszystko dobrze podpiąłeś to niestety,ale chyba trafił Ci się uszkodzony moduł.Kilka razy instalowałem ten sam moduł i nigdy nie było problemu.Ty chyba miałeś mniej szczęścia
-
Potrzebuje informacji gdzie znajde prad przed odpaleniem auta
Kolega chyba szuka miejsca gdzie jest prąd przed odpaleniem auta,ale po jego odpaleniu już go tam nie będzie-chyba ciężko będzie z tym tematem
-
18stki 10j na tył?
To zależy dla kogo za dużo na pewno będzie bardzo szeroko,jednakże zmieniłbym tylne opony na węższe np 225/40 lub 225/35.(ładny naciąg i łatwiej będzie wcisnąć felgę w nadkole)No i raczej w pięć osób to już raczej nie pojeździsz
-
Wachania temperatury płynu chłodzącego w AJM
Tak jak napisali koledzy powyżej-termostat do wymiany.Polecam termostat firmy Wahler
-
Podświetlenie znaczka
Wygląda fajnie,ale rzeczywiście z naszą policją nigdy nic nie wiadomo
-
Zderzak pseudo RS
Dobrze gada Kiedyś miałem taki zderzak a'la RS 4 z laminatu i powiem z własnego doświadzcenia,że nie warto się w to pchać.Co ORI to ORI!
-
Włącznik zamka centralnego-jak podłączyć?
Witam!Panowie potrzebuje waszej pomocy.Kupiłem do swojej a4 b5 95 rok boczki od polifta.Przy klamce mam włącznik blokady centralnego zamka.Chciałbym go podłączyć u siebie tak,żeby wszystko działało jak należy tzn;podświetlenie owego przycisku oraz otwieranie-zamykanie.Proszę o podpowiedź co i jak? Panowie nikt nie pomoże? UP
-
Audi A4 B5 1.8 125 KM :)
Zgadzam się z kolegą w swojej też mam czarne lampy,takie jak te z linka.Dla mnie Mega!!!
-
Służba przygotowawcza - kto był, kto może coś podpowiedzieć.
Byłem w wojsku w 2006.Służyłem w 10 Brygadzie Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.(kierowca operator mostu czołgowego BIBER) Psychotesty nie są jakieś super trudne.Dla kogoś kto jest w miare ogarnięty-bułka z masłem Testy sprawnościowe też bez szału,wystarczy trochę poćwiczyć i luzik(dla mnie najgorszy bieg na 3000m)Zawodowi z tego co pamiętam mają co roku egzamin sprawnościowy do zaliczenia.Pamiętam takiego jednego plutonowego(zawodowy żołnierz),który miał poprawkę,bo ledwo się ruszał
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Ja mam grill od polifta przy zderzaku przedliftowym i wygląda dużo lepiej niż stary grill.(zwłaszcza gdy masz lampy z polifta)
-
Gwint raceland
Możesz śmiało brać!Miałem w Passacie B5.Moim zdaniem(i nie tylko) bez porównania do MTS czy Ta Technix.
-
problem z odkreceniem szpilki zabezpieczajacej!
Miałem kiedyś podobny przypadek.Podjechałem do wulkanizatora,ten nabił na śrubę nasadkę i odkręcił w 5 sekund.
-
[ALL B5] A4 B5 sedan Wisienka 1.8 ADR
Pare złoty i już masz tak poważnie 40 pln i ze stali nierdzewnej piękna rozpórka jak ori!
- A4 b7 1.8t
-
audi s4 2.7 Biturbo EPC Kontrolka
Kolego nie ten dział.
-
Zapaszki do auta
Ostatnio kupiłem California Scents New Car i porażka ledwo wogóle było czuć zapach,nawet na MAXA.Polecam stare sprawdzone Wunderbaum!
-
Dobór kół
Jeśli mowa o oponach ja mam akurat takie-nie narzekam http://allegro.pl/firestone-winterhawk-3-195-65r15-91t-2014-4szt-f-v-i4661243836.html Na allegro trochę tego jest,tu np.Continentale http://allegro.pl/4x-zima-continental-cwc-ts850-195-65r15-91t-i4682304449.html A felgi stalowe to wydatek ok 300 PLN.Dokładasz 100PLN i można już znaleźć alu 15 cali coś takiego http://allegro.pl/audi-a4-a6-vw-passat-felgi-aluminiowe-alufelgi-r15-i4643805600.html
-
[B5 AFN] Czerwony avant
Na Rialach lepiej mi pasiła,ale to kwesia gustu.Oblukana na żywo w Rothenburgu KOSA!
-
Dobór kół
Na zimę możesz założyć felgi 15 cali.Rozstaw 5x112,otwór centrujący 57,1.Opony 195/65r15.To jest tańsza opcja.Na felgach 16-sto calowych będzie drożej.Pytanie też czy chcesz nowy zestaw(opony+felgi)czy używany.
-
LUSTERKA 2000r. a 1997r. opinie
Lusterko z 2000 roku różni się minimalnie kształtem(inne przetłoczenie).Także tylko lusterko z przedlifta będzie pasować idealnie(94-98).Przedlift i polift w wersji europejskiej mają lewe lustro większe od prawego,różnica jest w wersji angielskiej-oba lusterka tej samej wielkości.
-
Duże spalanie LPG
Mój ADR na 18-kach pali śrenio 10.5-11 litrów na 100 km.
-
Nie dogrzewa sie do 90 stopni
Do wymiany termostat.Tak jak kolega wyżej napisał,nie kupuj najtańszego tylko najlepiej Wahlera.Raz zrobisz i problem z głowy.I wróci ogrzewanie
-
Lakierowanie lamp
Jeżeli faktycznie wytrzymają więcej jak 3 lata to gra warta świeczki i dobry sposób na odświeżenie i zabezpieczenie podniszczonych lamp z polifta