Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. szafa odpowiedział(a) na Lopezer temat w Audi A4 B5
    U mnie wyszlo 149,5hp i 385Nm czy 365nm nie pamietam dokladnie
  2. Przy powietrzu tylko i wylacznie 19 i min. 9j, bo inaczej wyjdzie podobnie jak na obecnych czyli slabo moim zdaniem Ewentualnie ten sam wzor co masz ale w 19 z nizsza opona!
  3. Przy tych roti wyjdzie tak samo, ale jak uwazasz...
  4. Zobacz u mnie w temacie sa foty na roti, moim zdaniem slabe kolo, szukaj cos lepszego, moze cos z podjebek Vossena w 19, min 9j i na to 215/35?
  5. Jaki rozmiar? jak 19 i wpadnie 215/35 to jestem na tak
  6. Oj to takiego samozaparcia nie mam, ale trzeba się przyłożyć
  7. A spróbuje się z Wami Choć u mnie to bardziej rekreacyjnie, na razie najwięcej co przebiegłem to 15km w 1:38h A tak średnio koło 5km w jakieś 30 minut, zależnie od nastroju i pogody.
  8. Czemu? że samo poszerzenie wspawał?? U mnie też były mocno bite ale ogarnął i mam całe wspawane, ale jak ma popękać to i tak popęka
  9. Duffy napewno jedna od Ciebie wezne ale narazie jestem splukany, mam nadzieje ze na wiosne oferta bedzie nadal aktualna
  10. A T weź odśwież temat i podrzuć foty z roboty
  11. Kowi nie kuś, czeka mnie rozrząd, hamulce, amory, sprężyny ehhh
  12. Następny
  13. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przez zimę skupiam się na środku, włożenie klimy, poliftowa deska, konsola polift 2Din, i jak się uda dorwać w dobrej kasie to nakładki na pedały z rs4[emoji6] , Jak zostanie jakaś lewa kasa to będę chciał poszerzyć troszkę tył Super plany, a znając Ciebie to je szybko zrealizujesz Dokładnie Ja też muszę się wziąć za środek, kabelkologia mnie czeka, nakładki podobno pasują też z scody i seata i są tańsze niż z rs4
  14. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy ładnie poszedłeś
  15. Armi wyszlo swietnie
  16. To jest choroba Graty fury
  17. Bez przesady, jak sie nie przegina i dba o cisnienie w oponach to wszystko bedzie dobrze Co do wnetrza, dla mnie brak slow, zanim zaczales je mazac bylo dobrze, wystarczylo zmienic kierownice...
  18. Szkoda auta, ale wazne ze Wam sie nic nie stalo! Bedzie inne b5 czy juz raczej cos mlodszego?
  19. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fota gniecie!!
  20. szafa odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Żadna filozofia, czarny akryl, dobrze odtłuścić, 2 - 3 warstwy, 24h żeby dobrze wyschło i trzyma jak wściekłe
  21. szafa odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mój chłop
  22. szafa odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kaffar co tam ciekawego? Koła się sprzedały?
  23. Dzieki!! Zobaczymy, zloto chodzi za mna ale sam nie wiem musze to przemyslec. W kazdym razie srebrny znaczek nigdy nie wroci
  24. Dobra koleś się wreszcie odezwał, próbuje mi wmówić że to moja wina, ale ogarnie się, jak bym wcześniej skojarzył zostawiłbym auto Grakowi i byłbym zadowolony !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.