Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Jak chcesz nówki to 299 funtów szt. + przesyłka, ja kupiłem od znajomego za trochę mniej:wink: http://rotiform.com/products_cast_1piece_nue.htm
  2. No właśnie przejrzałem cały jego wątek i nie ma nigdzie info jakie gumy założył u mnie będą 215/35 i maksymalnie posadzony zobaczymy, drogę do pracy mam obcykaną żeby nigdzie się nie zawiesić także nie będzie kompromisu:decayed:
  3. Slepy boje się że nie uda się zejść tak mocno oczywiście będę twardo walczyć ale nie spodziewałbym się cudów:wink: Po tej fotce mam mieszane uczucia
  4. ojj nie przesadzałbym:thumbdown: będzie koza na nudnych felgach, ostatnio żałuje że rh sprzedałem:confused4:
  5. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kombinuj, kiedyś w batalionie była fota srebrnego sedana z kratkami na wzór rs4 w halo i jak dla mnie było mega:kox:
  6. A mi pokazałeś Gracjan właśnie widziałeś i wiesz że nie warto pokazywać jutro odbieram auto to może się coś cyknie:banan: No tak, dobrze że wcześniej mi powiedziałeś że to twoje pomalowane felgi to łatwiej było poznać Tak to jest jak ludzie zdjęcia cykają nokią 3310:facepalm:
  7. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bedzie prawdopodbnie s4, jak sie trafi w dobrej kasie:wink: Też szukam do siebie i ciężko w dobrej cenie:kwasny: ale trzymam kciuki jak byś widział 2szt. to daj znać
  8. A mi pokazałeś Gracjan właśnie widziałeś i wiesz że nie warto pokazywać jutro odbieram auto to może się coś cyknie:banan:
  9. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ten grill nie pasuje:facepalm: ale poważnie graty zakupu:kox: i na Twoim miejscu albo przeróbka kratek albo zmiana grilla na s4:wink:
  10. Maluje połowę auta + polerka całości:decayed: zima wyrządziła pewne szkody i trzeba było się tym zająć koła też się malują, foty mam ale nie nadają się do pokazania, koła maja et 35 i 45 ale planuje posadzić na dystansach 15 i 25mm ale to zdecyduje po przymiarce kół która mam nadzieje nastąpi w tym tyg, zamierzony jest efekt jak na vt powyżej
  11. Coś się dzieje ale fotek brak:wink: auto z kołami stoi u lakiernika, opony czekają w serwisie, może pod koniec tygodnia będą jakieś fotki jak pogoda dopisze i uda się wygrać walkę z gwintem:kox:
  12. szafa odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    W zeszłym tygodniu byłem na spotkaniu VIP-ów w Seattle. W salonie spostrzegłem Billa Gatesa siedzącego na kanapie i pijącego koniak. Byłem umówiony na spotkanie z bardzo ważnym klientem, który przyleciał do Seattle razem ze mną, ale trochę się spóźniał. Będąc śmiałym facetem, podszedłem do Gatesa i przedstawiłem się. Wyjaśniłem mu, że przeprowadzam bardzo ważny interes i dodałem, jak bardzo by mi pomogło, gdyby podszedł do mnie, kiedy będę z klientem i powiedział do mnie: "Cześć, Krzysiu". Zgodził się. 10 minut później, kiedy rozmawiałem z klientem, poczułem klepnięcie w ramię. To był Bill Gates. Odwróciłem się i spojrzałem na niego. - Cześć, Krzysiu, jak leci? - zapytał. A ja na to: - odpier**l się Bill, mam spotkanie. :grin:
  13. Junior zostaw lotkę, fajnie dupcia z nią wygląda:kox:
  14. Moim zdaniem teraz to wnętrze to ideał!! recaro, fis, navigation plus i 2 din:slina: jedyna zmiana jaką bym tu widział to ramki na zegary ala rs4:naughty:
  15. Maxsterr czyli nie będziesz miał swojego licznika na deal? Ile byś chciał za navi?
  16. No to dobrze bo na focie wygląda na chrom maluj ramke na czarno + znaczek zielony i będzie wszystko z sobą fajnie grać
  17. szafa odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kierownica wyszła miodnie:slina: aż sam mam chrapkę
  18. Mega foty:jerk:Kowi czy podobna nie wiem dla niewprawnego oka napewno:decayed: Ale wszelkie mody na duzy plus oby tak dalej:thumbup1: ale tak patrze na foty i nie wiem czy to złudzenie czy masz chrom na żeberkach z grilla? Jak tak to ewidentnie bym to zdjął
  19. Ja bym wrzucił 215, nie ma między nimi dużej różnicy ale przy takim rozmiarze milimetry mogą mieć duże znaczenie:thumbup1:
  20. tylko 215 jeśli chcesz fajnie posadzić
  21. MaxsteRR fajni Ci to idzie szkoda, że tak daleko mieszkasz bo zgłosiłbym się do Ciebie na montaż fis-a:kox: bo na Śląsku nie wiem czy ktoś to ogarnia:whistling:
  22. to juz nie jest normalne:facepalm: a poważnie to ostro idziesz z tymi kosmetykami:naughty:
  23. Gracjan jak tak dalej Ci to pójdzie to podstawie swojego parcha na mycie ?
  24. qrde tez sie nad nim zastanawiam ale jak to moja druga połówka stwierdziła nie będzie do niczego pasować :gwizdanie: i chyba zaczne szukać s4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.