Treść opublikowana przez szafa
-
[ALL B5] Audi S4
hehe spoko zartuje zobacze na zywo to moze zmienie zdanie
-
[ALL B5] Audi S4
ladna sztuka ale pokusilbym sie o 2cm mniej z przodu
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dzis odpalilem Crysis 2 jak dla mnie gra jest koksiarska
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Widzę ceny idą w górę, jak w październiku robiłem u niego, to indywidualnie było 1200zł, ale i tak warto zapłacić więcej
-
[B5 ADP] 235/45/17 Będzie obcierac na ori zawieszeniu
u mnie tamten sezon mialem zalozone 245/35/17 z tylu i nic nie obcieralo na 1be a fela wystawala pare cm poza obrys blotnika
-
[ B5 AHH] nisko i szeroko
fele fajne, jak szukasz opon mam letnie 2szt. toyo t1r 245/35/17 stan igla jak bedziesz zainteresowany sie odezwij na pw powodzenia z fura
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
poszly 3 glosy
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Arek a zastanawiales sie nad tym wzorem? http://allegro.pl/komplet-felg-mercedes-sl-e-180ryginalne-i1495028009.html Moim zdaniem do avanta pasuja idealnie
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
konkret tez chce taki znaczek
-
[B5 AGB] VIAGRA
dzialaj i sie pochwal jak to prezentuje sie w aucie
-
[B5 AGB] VIAGRA
wyszlo ciekawe jak bedzie wygladac w aucie Moskal lampy z parowy jeszcze masz?
-
[INNE] Maniacy TUNINGU - wszystko oprócz Audi :)
jak tuning to wrzuce foty swojego cabrio :gwizdanie: niestety juz nie istnieje, w tamtym roku koles co go kupil, skasowal fure ;(
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Moskal dobre na chwile dluzsza gra meczy...
-
DIRT 3
oby sie pojawil bo niestety dirt 2 nie ma tego polotu co stare poczciwe cmr 2
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
napewno szkoda ze nie ma 65mm cza szukac org.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Niech bierze, mierzyłem. Nie pasują Muszę naklejki kupić. armistead daj jakies namiery na te naklejki
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
fajnie malowales czy folia?
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
jak by ktos byl chetny to zamienie org. chromy z avanta na czarne ale tylko jesli ktos sam sobie zdemontuje i mi czarne zamontuje
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
porshe, avusy sa te sa kox jak h** ale ciezko je dorwac ale jak sie trafia w miare fajnej kasie to u mnie zagoszcza
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
no to fajna cenka, ciekawe w jakim sie okaze stanie oby byl bdb a jakiego kola szukasz na sezon, jaki rozmiar??
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Jozek gratki sam szukalem kw ale trafil sie supersport ile dales za to i keidy zakladasz?
-
[B5 AJM] Ile kilometrów na baku
zapewne mniej km niz teraz robisz
-
[B5 AJM] Ile kilometrów na baku
raz udalo mi sie w trasie zrobic 1060km i to jazda z predkosciami do 160, teraz po chipie w miescie miedzy 700 a 800, a trasa + miasto 900
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moskal, do niebieskeigo nie bedzie pasowac, odsprzedaj mi go
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja duzo z poczatku jezdzilem lancia delta hf integrale! za***iście sie prowadzi teraz w 6 sezonie ujezdzam nissan skyline niezle sie driftuje a kopa tez ma poteznego