Treść opublikowana przez Stolkien
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
łoł Dominik widze że lecisz do przodu ostro ja bym miniszlifierką to zrobił mam takie fajne urządzenie zakłada się takie tarcze 3cm. i na pewno równo i ładnie wytniesz otwory. ja mam takie : http://allegro.pl/miniszlifierka-wiertarka-frezarka-206-ele-eurotec-i1761274976.html
-
[B6 AVJ] 150 konna baza do modów
Piękna jest baza do modów zacna. (u mnie 180 Kuni ) jest dużo lepiej niż seryyyja pozdrawiam.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Trzeba było powiedzieć, że orurowanie do LPG
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Na jesień..
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Twoje kółeczka do mnie też Pięknie pasują, Żonka Agnieszka mówi że chce Białe do naszego
-
Spociki w Kielcach
ja na tak Nosba kółeczka idealnie pasują do mojego auta nawet żonie się podobają.
-
Spociki w Kielcach
i co ze spotem? Tadek nie chce nic gadac ale moze ten obiecany spot u Ciebie na działce? :
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
że Grznkowi się nie udało... to musiał mieć za mało czasu
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fly A Grzanek to Ci nie pakował nic do tego sterownika ???
-
[ALL B6] Abs sie wlącza na mokrym asfalcie,koła buksują podczas ruszania.
uszkodzony albo zasyfiony któryś pierścień ABS/ESP tak mi się wydaje
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
bedzie Cie widać z Kilometra bo już słychać z 5 kilometrów :evil: PS. Listewka na zderzak Miodzio.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ale ładnie się robi. Pokraka straszna jest teraz. Daniel zadowolony z blacharki>?
-
Spociki w Kielcach
jestem za. moze zrobic Coś ja ten na parkingu? tylko np. na czerwonej G.
-
Spociki w Kielcach
wpadaj na kawe
-
Spociki w Kielcach
MArcin którą masz zmiane w tym tygodniu?
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Fotki fajne . Auto sie znaczy też Git.
-
[ALL B6] Numer pompowtrysku do AWX 131ps
a sory za OT co oni regenerują? końcówki same? czy uszczelniacze ? jak to jest? byłem zmuszony ostatnio zakupić pompkę
-
Spociki w Kielcach
ja biere naklejke od marcina bo to pewnie moją ukradzioną chce sprzedac za malowanie od |CIebie 400 wezme ... chcesz ?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek zapytaj tego goscia o pozwolenie na zamieszczenie zdjęć i danych auta. poumieszczamy na lokalnych forach i oczy szeroko otwarte będą mieć wszyscy i może... 3m sie Bedzie dobrze.
-
Spociki w Kielcach
"Dał" mi Grazanek naklejkę A4 Klub polska. Nakleiłęm na Klapie pięknie. Dzisiaj patrze a tu ZONk Jakaś MENDA niemyta sobie za#^$ała naklejkę... No nie wkurwisz się?
-
Spociki w Kielcach
ale LPG być musi reduktor na swoim miejscu został.
-
B6 DIVISION
PASKUDNY, A cena komiczna
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Ale ładne PI$%^DOLONE
-
Spociki w Kielcach
Pięknie wygląda silnik 1.8T wyrwany z ramy ;(
-
[B6 AMB] Falowe przyśpieszenie przy pełnym gazie
czujnik jest w Intercoolerze pod lewą lampą (siedząc w aucie ). Duże prawdopodobieństwo, że to on jest uszkodzony. najlepiej podstawić ze sprawnego Auta i przedewszystkim zrobić logi kanału 115 (doładowanie Turbo) i przepływomierza w kanale chyba 002.