Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. Ja stawiam że Kompas działa tylko z Navi Ale mogę się Mylić.
  2. Witaj. Laki Fajny Sedan. Fajne Felgi, Kolor też Git. Jak Ci się jeździ AVJ-em? Polecam jakiś Program ECU na Fabrycznych gratach wyciągniesz 180 KM Bez Problemu. Jestem Po takim zabiegu i Powiem Ci że Jest różnica. Pozdrawiam i życzę wielu udanych Modów
  3. No Felga wygląda świetnie. Ten blutuf to jakoś nie przemawia do mnie. Ale auto to Piekne jest
  4. Na łikendzie to nieee. W poniedziałek może być.
  5. u mnie tak pokolei i już 4 wymienione w przeciągu pół roku. Ponoć przerwa na świecy ma duże znaczenie dla Cewki. tj. Im większa przerwa tym bardziej cewka po d*pie dostaje.
  6. Dominikt ma do sprzedania widziałem w odpowiednim dziale.
  7. Białe Będzie za***iście ale wtedy Nie zrobisz Białych Felg przeca.
  8. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin to nieśmiało pisze że auto sprzeda. ;(
  9. a. [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 22:11_________________________________________________ja po 110 na Allegro "Bremi "
  10. wczoraj Na "Gierkówce" miałem przyjemność być wyprzedzanym Przez RS6 ... tam jest chyba 4.2 tak? Wnosząc po prędkości z jaką jechał Raczej Trzymał Serię
  11. Jak będziesz do Kraju jechał. TO Kupuje od Ciebie Ten samochód. Kolor zabija Kierownicę sie naprawi na poprawną stronę
  12. Ja stawiam na to źe marcin odkryje że kupił Avanta:) :polew:
  13. ta I BEDZIEMY WE 3.
  14. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja miałem dokładnie to samo. juź miałem kupować nowie pióra, Ale zdaźyła mi się przygoda z Tirem (kamień zbił mi szybę ) i po wymianie szyby z ubezpieczenia Tira. Wycieraczki chodzą pięknie. Stare pióra jak nówki wycierają.
  15. no właśnie może nie w weekend. tylko np. czwartek albo poniedziałek.
  16. No Jaki problem Cyklicznego Spota robić? Nie widzę Przeszkód . Tylko nie pod WTC bo tam to nawet nie ma na czym usiąść. Proponować można jakieś lokale. Ja proponuję Pizzeria Fast przy Śniadeckich. http://maps.google.com/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&ie=UTF8&q=fast+kielce&fb=1&hq=fast&hnear=Kielce,+Polska&cid=0,0,14984583517183495960&ll=50.867139,20.634459&spn=0.001205,0.002411&t=h&z=19 Mamy gdzie zaparkować/ mamy co zjeść i wypić też się coś znajdzie. Termin ustalić taki jakiś dogodny żeby było nie za wcześnie i nie w nocy. Bo jak To żeby w Ostroffcu mieli cykliczne a my nie....
  17. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja TRW wziąłem, miałem w poprzednim aucie. Bardzo dobre są. Dlatego teraz też kupiłem bo mojej b6./
  18. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-1995-rok-okazja-i1483906102.html :polew: :polew: :polew:
  19. Remik jak tam nasza sprawa? Ja narazie stoję z tematem bo nieszczelność w Doładowaniu...
  20. no narazie to nie wiem do końca. mam wgrany Sportec ponoć na 180. ale nie dowiem sie tego do puki hamowni nie zrobie. a nie chce robic dopuki tego turbo nie zrobie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.