Treść opublikowana przez ZuKeRs
-
Choinka zapachowa 'wleciała' do tylniej kratki nawiewu - jak / czym wyjąć
odkurzacz z waska nakladka i jest twoja choinka
-
Uchwyt pod iPhona
od jakiegos czasu mam srajfona i za kazdym razem jak wsiadam do auta nie wiem gdzie go polozyc aby nie fruwal podczas jazdy takie pytanko, czy w RNS jest slot podlaczenia AMI kabelka? kolego slusek19 - chyba o takie cos sie pytasz http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Audi-Apple-iPhone-3G-3GS-Phone-Cradle-/170521260712 u gajosa 653pln ---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ---------- tak na szybko rozkminilem ze podlaczajac iphone 3g za pomoca kabla AMI jest problem z ladowaniem telefonu a raczej jego brakiem a przez to telefon przechodzi w tryb battery save i traci polaczenie z bluetoothem itp jest na to rozwiazanie http://iconfessimageek.com/scosche-passport-3g-iphone-charges-in-cardock/ tylko pytanko czy rns ma slot ami? ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ---------- chcialem podlaczyc taki kabelek http://allegro.pl/kabel-ami-adapter-audi-ipod-iphone-i2289320148.html i do niego dolozyc ten slot scosche chyba ze musze kupic stacje dokujaca AMI do schowka pasazera wraz z kablem do RNS?
-
Podłączenie podświetlanych słoneczników, gdzie najlepiej?
nie chce sie chwalic, a ja mam lutownice bezprzewodowa
-
Brak mocy + wysokie spalanie
www.az.gda.pl - nie wiem jakie plany maja na swieta majowe ale to sa hardcorzy nie raz zaskakuja z godzinami otwarcia - 4/6 nad ranem a o 8-9 druga zmiana przychodzi pozatym pojedz chociaz sobie do nich przy okazji wizyty w gda, oleg zrobi odpowiednia diagnoze i umowisz sie na termin, powodzenia - dasz rade
-
Intercooler zalany czarnym olejem
kolego sprawdz szczelnosc ukladu doladowania wali ci ten olej z chlodnicy przez co nie masz powera a rozczulasz sie tutaj nad logami i bedziesz sobie wyszukiwal kolejnych usterek
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Ladnie napisane, gratuluje modzika - ja tam poszedlem bardziej po bandzie i do wymiany lusterek demontowalem cala konstrukcje unoszenia szyby - plus tego taki ze kabel moglem spowrotem zaczepic tak aby nie latal i przypadkiem podczas zamykania drzwi nie pukal badz w jakis sposob nie ocieral sie o szybe. Szkoda ze lustra nie rozkladaja sie same np. po przekroczeniu 10km/h - tak mialem juz w zelazku Megane z 2003 roku. W moim przypadku modzik byl tanszy sterowniki w drzwiach mialem na full packu a modulu komfortu nawet nie sprawdzalem - po podpieciu joysticka, nowych luster - usmiech na mordzie sie pojawil polecam tego moda pomimo ze jest nie dopracowany przez AUDI GmbH
-
3.0 BKN by ZuKeRs eSlinowy paździoch - poważna wersja :)))
sni sie po nocy - skubana na czarnym pazdziochu robi tak ---------- Post dopisany at 05:53 ---------- Poprzedni post napisany at 05:31 ---------- Nie mam takich listewek - mam slinowe - jak wroce sprawdze recaro czy mam w.g VIN - bo to jest z katalogu exclusive, felge BBS sam kupilem mam foto mojej wlepy i nie mam zadnego symbolu co wpisales wczesniej moze DE men wstawil je poza ASO
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
ja pier.....le - moze kiedys i u mnie bedzie z 1% tego co na zdjeciach narazie jestem na etapie dorobku garazu - hala parkingowa to kibel
-
Podłączenie podświetlanych słoneczników, gdzie najlepiej?
tak sobie mysle ze potrzeba do tego prad ktory jest zarowno jak silnik pracuje jak i nie ale aby bylo najszybciej to tylko brac z lampiona glownego tak jak sam wspominasz nie pomoge natomiast jesli chodzi o kolory kabelka - ale wydaje mi sie ze po sciagnieciu panelu swietlnego mozna zlokalizowac ktory to - i + sledzac po koleji zasilanie zarowki ktorejkolwiek, powinno to wygladac tak: zarowka-kabel"+i-"-wlacznik-kabel-kostka glowna- i na glownej wiazce przed kostka glowna lampiona wpinasz sie kabel srednicy 0,5mm w zupelnosci wystarczy + jakies piny - w kazdym sklepie z alarmami bez problemu chwycisz - w GDA na zabim kruku ul.Kocurki chyba sa alarmy sam.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek cos kombinowal z maglami, moze cos podpowie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
lepsza niz na trakcie - nie poczules roznicy
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
gratuluje shadow line przy tym kolorze będzie rakieta może następne środek s-line
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
W większości wypadków 10 pinowe lustra będą skłądane - ja nie widziałem lusterek nie składanych (2 piny) i bez fotochromu (2 piny) a w zamian za to z pamięcią (4 piny).Wcześniej Bart-S zamieścił taką rozpiske Pin 1: Zasilanie silnika lewo/prawo (czerwony) Pin 2: Masa silników (biały) Pin 3: Zasilanie silnika góra/dół (biało/brązowy) Pin 4: (żółty) Pin 5: Podgrzewanie szkła (czarny) Pin 6: Podgrzewanie szkła (czarny) Pin 7: X Pin 8: X Pin 9: Masa silnika składającego (różowy) Pin 10: Zasilanie silnika składającego (niebieski) Pin 11: Fotochrom (czarno/szary) Pin 12: Fotochrom (czarno/zielony) Pin 13: Pamięć - zasilanie silników (biało/żółty) Pin 14: Pamięć - sygnał dla silnika lewo/prawo (niebiesko/czerwony) Pin 15: Pamięć - sygnał dla silnika góra/dół (szaro/żółty) Pin 16: Pamięć - masa silników (szaro/biały)
-
Zguba w środkowym kanale nawiewu
moze warto sprobowac kupic magnez na takiej sprezynie, sa tez magnesy z takimi jakby czterema mackami gdzie w raczce na gorze jest uchwyt od tego to sie nazywa miec farta w modzeniu bialek
-
Intercooler zalany czarnym olejem
jesli masz garaz to warto sciagac - jak wczesniej wspomnialem masz cos nie tak z interem zlokalizuj nieszczelnosc - jedna osoba gazuje a ty szmatka, serwetka, kartka papieru i przeszukujesz okolice wycieku oleju - swobodnie trzymasz tak aby powietrze brudzilo olejem i dmuchalo w kartke, do tego latarka ledowa i musi ci sie udac - to nie jest takie doladowanie jak pod obciazeniem ale zawsze cos warto wiedziec czy masz kupic przewod gumowy czy nowego intera
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
przeszukalem dr.google, audizine i nic poza tymi nr powyzej. mam numer vin z A8 WAUZZZ4E48N003423 i A5 WAUZZZ8T38A042178 z exclusive line pakietem moze ktos zerknac czy cos wyskoczy na tapicerkach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bieniek nie sluchaj devo - pitoli jak zawsze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to co dalem to chyba bose listwa - tak mowi dr.google no nic bede szukal dalej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
antonio zmieniajac symbol typu auta udalo mi sie znalezc takie znaki 8P0 853 713 2ZZ jestes w stanie zerknac w etce czy przypadkiem nie jest tam napisane zamiast design selection ->audi exclusive
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie prawda
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
on nie ma woogole chcial chyba zamontowac ale jeszcze tego nie zrobil
-
znaczek "AUDI EXCLUSIVE" z tapicerek przednich
info z ostatniej chwili - te numerki powyzej to nie to spoko takie uroki modzenia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kurfa fa ale wtopa no nic bedzie d*pa teraz
-
Sterownik pompy ABSu
u mnie tez kurzy sie jeden set, takie numerki: 8E0 910 517 H i 8E0 614 517 BF
-
Problem z czujnikiem pedału hamulca
podpioles vaga - skasowales blad - jest cos jeszcze na ukladzie ABS czy nie? a na silniku sa jakies bledy?