Treść opublikowana przez tomaszu
-
Berlingo/Partner - jakie różnice?
Masz rację - w Radomiu póki co wygrywa Peugeot - cena tej samej wersji jest sporo niższa niż w Citroenie. Obsługa też jest lepsza w Peugeocie, nawet od razu dali mi się przejechać (w Citroenie poczułem się jakbym był na bazarze). No i image - bardziej podoba mi się styl Peugeot. Muszę się jeszcze zorientować jakie są ceny przeglądów etc, ale skoro technicznie są to identyczne samochody to chyba wygra Peugeot.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Ja myłem w poniedziałek i oczywiście po przejechaniu 500 km auto jest takie, jakie było przed myciem.
-
Berlingo/Partner - jakie różnice?
Czy ktoś z Was wie czym różni się Berlingo od Partnera? Czy różnice są istotne? Oczywiście nie mówię o szczegółach w wyglądzie zewnętrznym. Po prostu muszę dokonać wyboru..
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
To fakt. Pany, a kto z Was umył auto na święta? Ja jak co roku będę oryginaly i nie mam zamiaru stać w kolejkach do myjni..
-
Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2008/2009
WESOŁOŚCI DLA WSZYSTKICH! Niech moc będzie z Wami.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Pany, ma być ładnie, a Trzeniowe opony są śliczne.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Yelo, kiedy Ty ostatnio auto myłeś, że Ci już drzewa na nim zaczynają rosnąć..?
-
SPOTY RADOMSKIE
Bierz czarną...
-
[ALL] WRACAJĄ KRATKI!
Hmm, możecie podać jakieś źródło? Za jakieś 4 miesiące chcę kupić auto firmowe i chciałbym się załapać na nowy przepis...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuffa, to dziś jest spot?? To po cholere przyjeżdzałem do Radomia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piękny kawalerze, powiem Ci ile mam literek w rejestracji, a Ty odgadniesz gdzie mieszkam i kim jestem. Uwaga: mam 5 literek i 2 cyferki. No i no i..?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Oby więcej takich filmików...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ooo, widzę, że już na plaskacze lecicie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://pl.youtube.com/watch?v=lfGpuBBbT5I&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie chciał gazu włożyć? Ale burak, jak można tak traktować eSe kolegi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto ma jasny środek? Jaka eSa? Czy mnie coś ominęło? Nie chce mi się czytać Waszych wypocin dlatego pytam..
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
raggaman, co Ty za prowokację tu robisz? To ma być konkurs na BRUDNEGO PAŹDZIOCHA.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Myślę, że gdyby każdy wymienił swoje sekrety z dziecięcych lat to mielibyśmy tu niezłą kupę śmiechu. Dodam jeszcze, że ja zapoczątkowałem nowy trend w miejscowości, gdzie rodzice mieli działkę, bo później nie tylko ja tak robiłem... Aha, jeden sezon miałem zjebany, bo odwrotnie przykleiłem łyżwę i miałem lustrzane odbicie...
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Jak najbardziej na trzeźwo. Po pijaku musiałbym się zastanawiać czy to na pewno może iść w świat.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MIKOŁAJ WALDEK
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Panowie, przypomniało mi się coś. Wstyd się przyznać, ale jak byłem młodszy (bardzo dużo młodszy ) to z papieru wycinałem łyżwę NIKE, przyklejałem na piersi i wychodziłem na słońce się opalać. Po takim zabiegu moja reputacja automatycznie rosła.
-
Moj syn ma zamiar przejechac 1 000 000 km a4 tdi
Wszystko zależy od tego jaki będzie miał zawód. Jeśli auto będzie dla niego narzędziem pracy i samochód będzie jeździł po UE to wszystko da się zrobić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Noo, i to mi się podoba. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
W piątek byłem na spocie. Co prawda tylko 5 min i po 23:00, ale zaliczone. W poprzedni piątek też byłem, nawet mokom dojechał... Za tydzień też będę. Mam nadzieję, że od nas nie będę sam. mokom, przekleiłeś naklejki?
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Jest ryzyko jest zabawa. A tak serio to dla mnie półroczny brud traci na wartości. To musi być taki brud zrobiony w ciągu jednego weekendu.